Boşaniyoruz galiba

Konu sahibesinin yaşı kaç ya? Psikolojim kaldırmıyor artık bu yaşananlar hep aynı. Doğmuş çocuklara çok acıyorum. Niye korunmuyorsunuz böyle ilişkilerde onu da anlamıyorum ki
Yaşım 22.benim psikolojimde hic iyi değil hanimefendi.o zaman hic bilmiyodum korunma yöntemlerini ve eşimin tehditleri üstüne ilk cocuğumuzda tedaviye gittim.güya cocuk olursa evliliğimiz düzelir bende onu severmşim.

Arkadaş, diğer yazıları okudun mu? Bundan sonraki hayatın çocuk hasreti ve sefaletle geçmesin Sevmeye çalışsanız inanın kalbiniz açılır eski yazınızı okumadım ama bundan sonraki hayatınızın bundan iyi olacağını düşünüyor öusun iş yok güç yok evlatlar perişan... iyi düşünün bence şiddet hakaret sadakatsizlik yoksa sevmeye çalışın isterseniz şartlamazsanız sevebilirsiniz. Çocuklarınız için deneyin dua edin sevebilmek için açın gönlünüzü.
Hanimefendi sizi evde bi hizmetci olarak görüyolarsa durmadan azarlıyolarsa .birde nefret ettiğiniz eşinizin yatağına zorla giriyosanızsa nası seve billirsinizki? Ben sevmeye çalıştım cok kez .hep kendimi motive ettim cocuklarim büyüyecek okula götürüb getircem başm karışır huzursuz ortamimiz olmaz diye.ama eşime karşı hic hissim yok evlenirkende böyleydi şimdide .

Selam arkadaşlar..ben daha oncede konu acmiştim..şimdi bu gun eşimle konuştuk, tartıştık biraz ..probleerimizden konu açıldı ve bana isemiyosan niye yanimdasin o zaman diye sordu.bende cocuklar kucuk diye cevap verdim.. o zaman bırakıp gtmeyi düşünüyosan söyle ev almiyim .o kadar borc altina girmiyim.cocuklar kücükken gitki bilmesinler seni dedi..😣 cok uzuldum burda .annemler gelene kadar vaktin var dedi.(boşanm karari icin yani ya evet ya hayir)bu arada annesi ve babasi koydeler.
E cocuklari gostermiycekmisin dedim hayir dedi goruntulu gosteririm belki dedi...
Ama cok uzgunum cocuklarimdan ayrilacağim icin😣 eşimi hic sevemedim.yatağa gönül rizamla hic girmedim.hep tartişmalarimizda dayak atmasida bu yüzden oluyodu.. yalandan da olsa gülmeye calişiyodum o işten gelince ve yahut evde ama beceremiyodum..hep suratim asık cunki.. biliyorum hataliyim bende sevemedim onu ama iş işten gecti ... geriye nasil iş bulup kendi ayaklarim ustunde dura bilirim onu araştiriyorum... ben vatandaşliğada baş vurdum.acaba fabrikalarda tekstil yerlrnde işe alırlarmı beni? ☹
Sevmemekde boşanma sebebı .Ama cocuklarınızdan nıye vazgecıodunuz?

Hanimefendi sizi evde bi hizmetci olarak görüyolarsa durmadan azarlıyolarsa .birde nefret ettiğiniz eşinizin yatağına zorla giriyosanızsa nası seve billirsinizki? Ben sevmeye çalıştım cok kez .hep kendimi motive ettim cocuklarim büyüyecek okula götürüb getircem başm karışır huzursuz ortamimiz olmaz diye.ama eşime karşı hic hissim yok evlenirkende böyleydi şimdide .
Tam da bunu demek istedim be canım kardeşim,madem sevmediğin biriyle evlenmişsin çocukların olmuş onlara yazık değil mi şimdi onlar için idare ediversen onlara sarılsan olmaz mı sanıyor öusun ki boşanırsan daha huzurlu olacaksın, inan ki bu şartlarda olamazsın. Neden mi yaşın genç evlensen , yeniden bir risk bakalım o nasıl çıkacak çocuklarının boynu bükük kalacak ömür boyu seni suçlayacaklar , sen de hep acaba diyeceksin. Birçok kişi biliyorum sabredip selamete çıkan. Ben de ayrıldım çok geçerli sebeplerden yeniden evlendim , oturduğum yerden yorum yapmıyorum empati yaparak bunları sana söylüyorum. Bu arada maddi durumum iyi mesleğim elimde buna rağmen..

X