Boşanma çocuk

Sessizbiri199

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
94
23
23
Kızlar ayın 1 de görme günüydü bende hastanedeydim annemin yanında refakatçi olarak kalıyordum sonra 2 Ekim cumartesi günü çıktık hastaneden çocuğumu almak için mesajlar yazıyorum benim çocuğum napıyor nerde diye arıyorum bakıyorum işte çalışıyor e diyorum çocuk nerde evde uyuyor diyorum kim bakıyor annem ama işin aslı şöyle anneside çalışıyor kendiside çocukta annesinin yanında bennona dedim anneni arıcam çocuğumun fotoğrafını atsın diye direk telefonu yüzüme kapatti annesini aradım baktım kendisi çıktı demek ki neymiş annesi işte benim çocuğumda evde felan uyumuyor kendisinin yanında yani 1.5 yaşındaki kixim işyerinde sonra aradım ben eve geldim dedim hani çocuğu getir dedm ben bakiarim çocuğuma ben onun babasıyim gibi cümleler kullandı sonrada ben polise gittimm yapacak birşey olmadıklarını söylediler yani oazartesi günü gidip icra ceza yoluyla pedegogla çocuğunu alabilirsin dediler hemen alabiliyor muyuz o gün cocugumu

Ben kendim vermedim kendi rizam olmadan aldı polislerle yengemden ben hastaneye gittim annnemin yanında kalmam lazımdı abimin karısına bıraktım çünkü oda hastanexen öğün çıkmıştı oda hastaydı kollarini felan kesmiş olee yani benim şuan kafam çok karışık

babası çocuğa zarar vermiyorsa görmek hakkı evet.
siz kendiniz vermediyseniz icra yoluyla da alabilir bunda da sorun yok.
siz kendini kesip hastaneden çıkan kadına mi emanet ettiniz bebeği?
kendini kesen kim anlamadım.

Çocuğunuzu neden verdiniz
Ben kendim vermedim kendi rizam olmadan aldı polislerle yengemden ben hastaneye gittim annnemin yanında kalmam lazımdı abimin karısına bıraktım çünkü oda hastanexen öğün çıkmıştı oda hastaydı kollarini felan kesmiş olee yani benim şuan kafam çok karışık

Babasının bakmasında ne gibi bir sakınca görüyosunuz kş hemen polise gittiniz anlamadım. Hatta daha güzel alıp bakmak istemesi

babası çocuğa zarar vermiyorsa görmek hakkı evet.
siz kendiniz vermediyseniz icra yoluyla da alabilir bunda da sorun yok.
siz kendini kesip hastaneden çıkan kadına mi emanet ettiniz bebeği?
kendini kesen kim anlamadım.
Zarar verip vermediğini nerden bilebilrim akli dengesi yerinde olmayan babası kollarını kesmiş ve dün hastaneden çıkıp beni kapıma gelmiş onu geç benim çocuğum isyerlerinde geziyor çocuğumun psikolojisini alt üst etti ben neden vermek istemedim kendisi de yeni hastanexen çıktı ne olduğu belli değil ben diyorum ki neden hastanede kaldın bana diyor ki delil olarak mi kullancaksinnn kollarını kesen esimmmmm

Babasının bakmasında ne gibi bir sakınca görüyosunuz kş hemen polise gittiniz anlamadım. Hatta daha güzel alıp bakmak istemesi
Velayeti bende nasıl 11 de alıp 2 de getircekse öle getirmek zorunda çocuğumun hiç birsekilde ihtiyacını karşılamıyor nede nafakaka benim çocuğuma bir kuruşu geçmemiş bir insana ben çocuğumu vermem hiç bişey olmamış gibi gezsin tozsun biz çocuk büyütelim o baksın sevsin velayeti bende benim çocuğumu nasıl yengemden alıyorsa polisle ben neden çocuğumu gidip alamıyorum

Zarar verip vermediğini nerden bilebilrim akli dengesi yerinde olmayan babası kollarını kesmiş ve dün hastaneden çıkıp beni kapıma gelmiş onu geç benim çocuğum isyerlerinde geziyor çocuğumun psikolojisini alt üst etti ben neden vermek istemedim kendisi de yeni hastanexen çıktı ne olduğu belli değil ben diyorum ki neden hastanede kaldın bana diyor ki delil olarak mi kullancaksinnn kollarını kesen esimmmmm

tamam siz önceki mesajda karışık yazmışsınız. baba değil de yenge kesmiş kollarını gibi okunuyo.
bunu ispat edebiliyorsaniz uzaklaştırma çıkarmaya bakın.
bakacak kimse, bırakacak bi yer olmayınca bizlerde de çocuğunu iş yerine getirmek zorunda olanlar oluyo. o yüzden iş yeri cok kötü bi yer değilse ben garipsemedim pek. çocuğunu görmek için fırsat olarak düşünmüş olabilir.

ama aklı dengesinde sıkıntı varsa zarar verme ihtimali varsa tabiki şikayetçi olun.

tamam siz önceki mesajda karışık yazmışsınız. baba değil de yenge kesmiş kollarını gibi okunuyo.
bakacak kimse, bırakacak bi yer olmayınca bizlerde de çocuğunu iş yerine getirmek zorunda olanlar oluyo. o yüzden iş yeri cok kötü bi yer değilse ben garipsemedim pek. çocuğunu görmek için fırsat olarak düşünmüş olabilir.

ama aklı dengesinde sıkıntı varsa zarar verme ihtimali varsa tabiki şikayetçi olun.
Benim demek istediğim şu ben çocuğumu pazartesi günü icra ceza davasıni hemen açabiliyor muyum çocuğumu o gün alabiliyor muyum Benim çocuğumu aldı götürdü kendisi işyerinde çalışıyor çocuğunu alıp götüren çocuğun başında durur ben ona bizzat dedim ki bu hafta alma diğer hafta al dedim yok ben çocuğumu Alicam felan dedi işin vardı çok neden çocuğumu aldın

Eğer bakacak kimsesi yoksa benim çocuğumu işyerine götüremez 2 ay köyde kaldı o günde görüş günleri vardı neden gelmedi çocuğunu görmeye bunun amacı gösteriş yapmak ya

Benim demek istediğim şu ben çocuğumu pazartesi günü icra ceza davasıni hemen açabiliyor muyum çocuğumu o gün alabiliyor muyum Benim çocuğumu aldı götürdü kendisi işyerinde çalışıyor çocuğunu alıp götüren çocuğun başında durur ben ona bizzat dedim ki bu hafta alma diğer hafta al dedim yok ben çocuğumu Alicam felan dedi işin vardı çok neden çocuğumu aldın

bi gün iş yerine gitti diye çocuğun psikolojisi bozulmaz. babasız büyümesi sevgisinden ilgisinden mahrum kalması onun için daha tehlikeli.
iş yeri nasıl bi yer çok mu uygunsuz diyorum cevap vermiyorsunuz.
nafaka vermiyo diye sevip ilgilenmesini de istemiyorsunuz. ama o çocuğun baba sevgisine de ihtiyacı var. aranızda ne geçerse geçsin adamın hakki görmek sevmek.

ha adam manyaktir, şiddet eğilimi vardır, çocuğun istismarı söz konusudur açar davanizi görmesini engellemeye çalışırsınız.

ama adam canavar değilse ve bakıp sevmek istiyorsa engel olmayın.

bu kadar endişeli iseniz avukatla görüşüp haklarınızı öğrenin

bi gün iş yerine gitti diye çocuğun psikolojisi bozulmaz. babasız büyümesi sevgisinden ilgisinden mahrum kalması onun için daha tehlikeli.
iş yeri nasıl bi yer çok mu uygunsuz diyorum cevap vermiyorsunuz.
nafaka vermiyo diye sevip ilgilenmesini de istemiyorsunuz. ama o çocuğun baba sevgisine de ihtiyacı var. aranızda ne geçerse geçsin adamın hakki görmek sevmek.

ha adam manyaktir, şiddet eğilimi vardır, çocuğun istismarı söz konusudur açar davanizi görmesini engellemeye çalışırsınız.

ama adam canavar değilse ve bakıp sevmek istiyorsa engel olmayın.

bu kadar endişeli iseniz avukatla görüşüp haklarınızı öğrenin
İşyeri olabildiğince pislik bir işyeri vede benim bebeğim emen bir çocuk geceleri ağlayan vede yemek yemeyen bir çocuk onun bakacağını sanmıyorum vede 4 yaşında kız kardeşi var çocuğuma zarar verebilir 10 yaşında kardeşi var evde sigara içiyor nargile çekiyor ne yaptığı belli olmayan kopuk bir aile benim kızımın orda bir can güvenliği yok ben cocugunu düzenli bir şekilde günü gününe veren birisydim 3 te getircem diyordu 5 de getiriyordu o zmaan bile sesimi cikarmazdim ama bu konu benim için bambaşka velayeti bende olan cocuugumu bana getirmemesi bir suçtur benden çocuğumu alikoyuyor benim çocuğuma annesi 1gun bile bakmamış ne bilcek benim kızımın huyunu Kendi kızını başlarına bırakıp ise giden birisi

X