bosanma davam yarin.

Anne2501

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2020
62
41
33
hanimlar bosanma davam yarin.tecrubelilerden bilgi istiyorum bu anlasmali bosanma davasi.dilekcede yazanlar disinda talepte bulunabilir miyim? cunku hicbirsey istemedim bir tek bebegime 150 lira nafaka verecek.bide orda aglamaktan korkuyorum hakime cevap bile verememekten cunku ben bosanmak istemedim son ana kadar direndim ama esim cok kararli dönmedi dönmuyor artik kabulleniyorum.ne yapmaliyim yarin destek ve bilgi istiyorum lutfen.

Dalga mı geciyorsunuz 150 tl nedir. Tabiki iptal edebilirsiniz ben anlasmaya uymak istemiyorum de zorladı beni o sartlar icin de bosanmak istiyorum fakat bu sartlar altında degil de ya da gitme anlasmali bosanmada iki taraf da olmak zorunda. Ve bi avukat dan danismanlik al ona gore taleplerini artır. Pisman olursun yazık degil mi yavruna 150 tl para bile degil.

Şaka mı 150 tl mi ? Adama bak lütfetmiş. Siz galiba ciddi olmadığını düşündüğünüz için kabul ettiniz herşeyi ama tabiki de kabul etmeyin. Dava masrafını falanda kabul etmeyin nafakayı da arttırın madem o kadar hevesli üzerine düşeni yapsın en azından.

bebek oldugu icin sadece bez ve islak mendil masrafi varmis oda ayda 300 olsa yarisini ben verecekmisim.iste böyle kiyafetidir ek gidasidir oyuncagidir onlari saymadi zaten ben kendim icin istemedim
Bu zihniyetteki herifle birde bosanmamak için direndin mi gerçekten..Pes!

evet 150 tl de anlastim ama ben bosanmayacagini dusunuyorum blöf yada inat yapiyor gibi geliyordu salona girmeden o tavrini gorunce hakimin her dedigini kabul et diye.ordan sadece nafaka icin donemedim.ama suan dank etti ben ne yapmisim diyorum kendime kiziyorum.ben bosandigimiza hala inanamiyorum nasil olacak bilmiyorum boyle

ben de boşanma sürecindeyim daha duruşma olmadı gerçi biz anlaşamadık çekişmeli bizimki o yüzden tam bilemiyorum ama itiraz hakkınız varsa onu kullanın 150 tl nafaka nedir bu nafakayı kabul ederken taşınmaz mal ya da araba fln mı kaldı sizde o yüzden mi tamam dediniz sanırım siz de çalışıyorsunuz ama bebeğin masrafı bende büyütüyorum kesinlikle çok fazla bir de olur olmaz masraflar da çıkıyor maalesef acil durumlar da oluyor bilemiyorum eşiniz çalışmıyor mu yoksa ondan mı böyle anlaşıldı

evet 150 tl de anlastim ama ben bosanmayacagini dusunuyorum blöf yada inat yapiyor gibi geliyordu salona girmeden o tavrini gorunce hakimin her dedigini kabul et diye.ordan sadece nafaka icin donemedim.ama suan dank etti ben ne yapmisim diyorum kendime kiziyorum.ben bosandigimiza hala inanamiyorum nasil olacak bilmiyorum boyle
Hakim de mi öksürmedi yaa eminmisin diye.
Neyse bak itiraz hakkın varmış bari onu kaçırma.

malesef onu beklemedi ayni gun dilekce yazarak itiraz hakkinida iptal ettirtti.ama bir sene boyle gtsin sonra nafaka artirim davasi acarim yada konusurum belki bilmiyorum.suan aci cekiyorum inanin para falan dusunemiyorum.cok mutsuzum eski ve guzel gunler aklimdan cikmiyor.

malesef onu beklemedi ayni gun dilekce yazarak itiraz hakkinida iptal ettirtti.ama bir sene boyle gtsin sonra nafaka artirim davasi acarim yada konusurum belki bilmiyorum.suan aci cekiyorum inanin para falan dusunemiyorum.cok mutsuzum eski ve guzel gunler aklimdan cikmiyor.
Üzmeyin kendinizi belki bir beş yıl sonra boşuna üzmüşüm kendimi diyeceğiniz bir durum olacak şuan yaşadıklarımız.Allah inşallah kıymetinizi bilen birini çıkarır karşınıza

Kızlar boşanma sürecinde erkek nafaka talep edebilir mi bilginiz var mı? Zaten evi ben gecindiriyorum. Takıları da paylaşıcam bir de nafaka ödemem gerekir mi erkeğe

hakim onada sormustu senin nafaka ve tazminat talebin var mi diye.demekki talep edebilir ama verip vermemek hakimin yetkisine kalmis..

Canım bir çok boşanma maalesef blöf veya inattan oluyor. Ayrılıp barışanlarda oluyor. Ümitte vermek istemem. İnşallah her şey hayırlı olur senin için.

Sizin icin ne yaptigini bilmiyor şokta demistim yanilmamisim.Hakkinizda hayirlisi olsun umarim bundan sonrasi icin karsiniza guveninize deger insanlar cikar.Cok uzuldum 😞

X