Boşanma Karari

Evlilik danışmanlarının olduğu programlari izliyorum da vu selin karacehennem var o öyle diyor. Gidin adamın elini alın saçınıza koyun kendinizi onun ağzından sevin . Vs vs . Bunu gibi şeyler yapınca adam alışır diyor . Bende bir umut deniyorum
Her sebze aynı şekilde pişmez
Patlıcan közde güzel olur ama salatalık güzel olmaz
O yüzden uzmanların her dediğini yapmayın
Önce bakın evdeki aynı biber mi
Ayrıca benim tavsiyem şimdiye kadar tabiri caizse sırnaşmışsın adamda tık yok
Bundan sonra uzak kal
Otur eline manikür yap kitap oku uzat ayaklarını tv izle
Yani onun ilgisine muhtaçmış gibi durma
Adamın kafa rahat kadın evde dibimde yemek de pişiyor laflarıma da katlanıyor bi yere de gitmiyor oh mis
Azcık çizgini çiz artık
Sevgi dilenme şundan

Her sebze aynı şekilde pişmez
Patlıcan közde güzel olur ama salatalık güzel olmaz
O yüzden uzmanların her dediğini yapmayın
Önce bakın evdeki aynı biber mi
Ayrıca benim tavsiyem şimdiye kadar tabiri caizse sırnaşmışsın adamda tık yok
Bundan sonra uzak kal
Otur eline manikür yap kitap oku uzat ayaklarını tv izle
Yani onun ilgisine muhtaçmış gibi durma
Adamın kafa rahat kadın evde dibimde yemek de pişiyor laflarıma da katlanıyor bi yere de gitmiyor oh mis
Azcık çizgini çiz artık
Sevgi dilenme şundan
Onu da yaptım 1 hafta evin için de 2 yabancı gibi dolaştık sadece yemek ye tv izle yat uyu oldu .Asla gelmedi yani

E tamam gelmesin
Gittiği yere kadar
En azından sevgi dilenmezsin gururunu yedirme şuna
Haklısın. Galiba öyle devam etmek gerek gittiği yere kadar . Ben çok sabırlı bir insanım çok savaşırım çok mücadele veririm ama bende bir sınır var oraya geldiği zaman bir daha asla . O sınıra çabucak gelsem de bitse bu işkence

Yaşlar küçükmüş keşke evlenmek için acele etmeseydin. Böyle biriyle yaşamak zor olmalı. Sabah uyanınca bağırıyor diyorsun insan eşini işe giderken öper sever bu mağara adamı sanki

Evlilik danışmanlarının olduğu programlari izliyorum da vu selin karacehennem var o öyle diyor. Gidin adamın elini alın saçınıza koyun kendinizi onun ağzından sevin . Vs vs . Bunu gibi şeyler yapınca adam alışır diyor . Bende bir umut deniyorum

Kuş mu bu adam ya 😂

Erkeklerinde bu saçma sapan tripleri yok mu al birini vur ötekine. Benimki de yemek fazla pişmiş diye tadını beğenmemezlikten yemek yemedi bide bi morali bozuk. Ona yok buna yok. Zehir etti akşamı

Ben bunu birinden duymadım ama kendim oyle yapıyordum. Alışmıştı. Artık kendisi bi boşluk hissedip beni çağırıyordu. Bunu yapmaya devam edin bakalım

Yani okurken bunaldım yazdıklarınızı siz yaşarken nasıl tahammül ediyorsunuz anlamadım. Çocuk da yok neden kendinize işkence yapıyorsunuz ki? Bu evlilik değil gerçekten her evlilik böyle değil. Kendinizi bu şekilde avutarak hayatınızı mahvetmeyin.

Nasıl yani. Evcil hayvan eğitir gibi mi?

Yani okurken bunaldım yazdıklarınızı siz yaşarken nasıl tahammül ediyorsunuz anlamadım. Çocuk da yok neden kendinize işkence yapıyorsunuz ki? Bu evlilik değil gerçekten her evlilik böyle değil. Kendinizi bu şekilde avutarak hayatınızı mahvetmeyin.
Ben şimdi çıksam gitsem bu evden eşyalarım herseyim burda geri polisle gelip alabilir miyim

X