Boşanma konusu arkadaşlar yardımcı olun lütfen

Leylamalatya44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2023
56
47
27
Kızlar mrb 5yıldır evliyim 3 yaşında kızım var eşim uzman çavuş hakkarideyiz eşim maaşını söylemez evlendiğimden beri borç borç bıktım artık evde yok ortada birikimde diğer uzman çocuklarına eşlerine bakıyorum hayatları nasıl bense zenginlik içinde fakirliği yaşıyorum verdiği bin iki bin lira para pubgye paralar yatırmış dünde sinirlendim boşancam senden dedim engellemiş beni umrumda değil naparsan yap yazmış dur seni burdanda engelleyecm yazmış yazacak çok şey varda uzun yazamıyorum çok üzgünüm benim hakettiğim bu değildi kendim silahlı güvenliğim ama çalışmıyorum sizce napmalıyım kızım babasınada çok düşkün çıkmazdayım yorgunum 😭😭🤲🏼🤲🏼

Kızlar mrb 5yıldır evliyim 3 yaşında kızım var eşim uzman çavuş hakkarideyiz eşim maaşını söylemez evlendiğimden beri borç borç bıktım artık evde yok ortada birikimde diğer uzman çocuklarına eşlerine bakıyorum hayatları nasıl bense zenginlik içinde fakirliği yaşıyorum verdiği bin iki bin lira para pubgye paralar yatırmış dünde sinirlendim boşancam senden dedim engellemiş beni umrumda değil naparsan yap yazmış dur seni burdanda engelleyecm yazmış yazacak çok şey varda uzun yazamıyorum çok üzgünüm benim hakettiğim bu değildi kendim silahlı güvenliğim ama çalışmıyorum sizce napmalıyım kızım babasınada çok düşkün çıkmazdayım yorgunum 😭😭🤲🏼🤲🏼
3 yaşında babasına çok düşkün diye, yok sayıldığınız bir evliliğe devam mı edeceksiniz?

Boşanacaksın adamın sana saygısı sevgisi kalmamış iş bulacaksın Malatya’ya geri dön. İş bul. Sakın 2. ye hamile kalma.

Uzman çavuşun Pubg ye para yatırması 🤦🏻‍♀️ Zaten pubg gibi iş hayatı
Spiral taktım doğumdan hemen sonra suan zaten Malatyadayım ehliyet sınavı için geldim ikinci çocuğu asla düşünmüyorum zaten

ailen destek olmaz mı sana
bir süre yanlarına taşınsan
Ailemin yanına bu yüzden gelmedim ehliyet sınavı için geldim boşanmak da istemiyorum ama kendimi enayi gibi hissediyorum neyin borcu olduğunu bilmeden etmeden bide onu bekliyorum gençliğim gidiyo bi garantim yok bu adamla ne bi ev alıyo ne bize bi yatırım bıktım yoruldum boşansamda herkes sevinir bilmiyorum kafam çorba gibi

Süper sevdim adına.

Kocandan bi cacık olmaz dediğin gibi normal biri olsa uzman çavuş iyi de maaş alıyor gül gibi geçinirdiniz.

Ama işte adam adam değil ki
Evet maaş var 60 bin lira maaş ama tatilikxmiz yok gezmemiz yok iki bin para verir benim ihtiyacım için okadar bıktım artık bn böyle bi adama çocuk vermem 😭😭

Ailemin yanına bu yüzden gelmedim ehliyet sınavı için geldim boşanmak da istemiyorum ama kendimi enayi gibi hissediyorum neyin borcu olduğunu bilmeden etmeden bide onu bekliyorum gençliğim gidiyo bi garantim yok bu adamla ne bi ev alıyo ne bize bi yatırım bıktım yoruldum boşansamda herkes sevinir bilmiyorum kafam çorba gibi

Kim sevinecek ya bu kadar önemli değil kimse kimse için

boşancam senden dedim engellemiş beni umrumda değil naparsan yap yazmış dur seni burdanda engelleyecm yazmış

Adamın sana saygısı yok ne kadar boşanmamak için direneceksin ?

ailesi nasıl onlarla konuşsan sana yardımcı olmazlar mı ,

yoksa kocandır seni ilgilendirmez mi derler ,

bir soru daha baban abin var mı

ailesi nasıl onlarla konuşsan sana yardımcı olmazlar mı ,

yoksa kocandır seni ilgilendirmez mi derler ,

bir soru daha baban abin var mı
Ailesi bi hata yapmş sabret diyo onlara para yedirdiyse arkamdan iş çevirdilerse bilemem adam bana hiç maaşini demedi borcunun nereye olduğunu demedi sorduğumda ise itti kalktı telefonum bozulmuştu bikere evlilik yüzüğümü adama bırakıp abi bu sende kalsın ben paranı getircem demiştim çok ağladım ben hakkımı helal etmiyorum hellalliğimi almadan can vermesin çok çektirdi bana çıkmazdayım bana dua edin

X