Bosanma sonrası cinsel yaşam

Isterseniz bosanmanin ertesi gunu yapin yani kimseyi ilgilendirmez de boşanmanizla ne alakasi var korunmadan seks yapacak kadar libidonuzun? Evlenmeden önce nasil sabrediyormussunuz hayret.
Cantaniza bir kondom atin bari bulunsun madem. 😄

Tamamen katılıyorum bu yoruma :) kimseyi ilgilendirmez kiminle ne zaman nerede yaptığınız ama kodom önemli :)

Merhaba hanımlar lütfen beni yargılayacak yada aaa günah zina diyecekler yorum yazmazsa sevinirim.. Bosanali 2 ay oluyor ve cinsel yönden libidosu yüksek birisiyim çok eksikliğini hissediyordum açıkçası.. dün bu eski esimden önceki kişiyle denk geldim ve zamanında açıkçası onu çok sevmiştim ama hayat yollarımızı birlestirmemisti.. yeniden buluştuk sohbet muhabbet başıma gelen olaylar onun yaşadığı şeyler derken biz yakinlastik..durduramadık kendimizi ve özlediğimizi farkettik birlikte olduk.. onun ilk cinsel deneyimiydi.. pisman olmadım ne bileyim kendimi böyle saf aşık gibi hissediyorum..etkisinden çıkamadım.. boşanmanın üzerinden kısa zamn geçirip bunu yaşamış olmam biraz şey etti beni sanki yangından mal kaçırır gibi.. korunmadan yaptığımız içinde sıvısı vs kaçmıştır diye düşünüyorum bugün iş çıkışı ertesi gün hapı alacağım.. sizler cinsellige nasıl döndünüz..?hata mı yapıyorum? Güzel yorumlarınızı bekliyorum canlar 🍀
İlk cinsel deneyimi?

Istediğiniz zaman istediğiniz kişiyle cinsellik yaşayin ama lütfen korunun.

Taş devrinde yaşiyormuş gibi davranmayin.
Ertesi günü hapi gebeliği önler (önlerse) bulaşici hastaliğa karşi fayda göstermez.
Sonra HPV, HIV, Mantar oldum diye gezersiniz. Libodoya yazik
Ne alakası var ya.2,3 tane süt çocuğuyla birlikte olmuş.bizim ülkedeki hastalık travması nereden kaynaklanıyor anlayamadım bir türlü.o kadar kolay olsa ülkede adam kalmazdı.

her şey bi kenara boşanmışsınız artık bunda kendini suçlu hissedecek bi durum yokk

ilk olduğu için kendini kontrol edememiştir. :) Ama siz en azından tecrübeniz ile korunmasız olmaz deseydiniz. Bu arada bu kişi ile bir gelecek düşünüyor musunuz?

ilk olduğu için kendini kontrol edememiştir. :) Ama siz en azından tecrübeniz ile korunmasız olmaz deseydiniz. Bu arada bu kişi ile bir gelecek düşünüyor musunuz?
O an olmadi öyle ya.. ben düşünsem o düşünmez o düşünse ben düşünmem değişik bir hikaye bizimkisi..

Yani herkes yazmış zaten de, erkek arkadaşınız varsa veya birisi ile tanışma dönemindeyseniz çantanızda bir kondom bulundurmalisiniz kesinlikle. Anlık isteklerle sağlığınızı vs. riske etmeyin.

X