Boşanmada hakları almak mı yoksa sessizce gitmek mi

dogagumuscu

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2023
182
19
24
Kızlarrr ben ihanet şiddet alkol kumar evden atma hakaret vs çekilmeli dava açmıştım aslında daha en başta karşı tarafa ne eşya ne nafaka ne tazminat istemiyorum sadece düğünde ailemin taktıklarını ver boşanalım mahir de istemiyorum dedim karşı taraf bana paragöz hadi nerde sabahlarsan dediği için ben öyle olmaz paragöz böyle olur diye çekişmeli dava açtım ve dosyada da bunların hepsini kanıtlı beyanla sundum mahkemeyi kazanacağıma eminim çünkü küsür sayılabilecek bir nedenden bana kendini savunamaz. Karşı dava olarak bana akıl hastası uyduruyor demiş ama ses kaydı gerek video gerek tanık her şey kanıtlı. Zaten heyete girerim sağlam çıkarım tam tersi karşı taraf mahkemeye yalan beyan sunmaktan sorun yaşayacak çünkü karşı tarafın ifadelerinin de yalan olduğunu kanıtladım ilk mahkemeye henüz girmedim. Kesin kazanacağımı bilmeme rağmen altınlarımı da geri alacağımı bilmeme rağmen bunlarla uğraşmak istemiyorum benim onun üç beş kuruşu tutup beni zengin etmeyecek zaten taktığı 90 gram bilezik yani. Dediği çok zoruma gitti maaşından bin lira bile almamama rağmen bunu dediği için çekişmeli açtım fakat ben 2 sene çekişmeliyi , ki karşı taraf cebinden para çıkmasın diye istifana taşıyacak 3 sene ordan hadi ordan da red gelse yargıtaya taşıyabilir bekle ordan da 3 5 sene yani benim uğraşacak gücüm yok çünkü karşı taraf arsız şikayetler suç duyuruları vb yani beni dövdü diye uzaklaştırma bile almış sırf ben ondan aldım diye 47 kilo 1.68 ilk bişi onu dövmüşüm 😂😂😂😂kızlar bence en doğru karar 23 yaşımda gölgesinden kurtulmak artık bende yaşamak istiyorum nefes almak istiyorum. Adam isterse on sene dava sürsün umrunda bile değil zaten evliyken her haltı yedi kâğıt üstünde evli olmuş olmamış adam bunu dert etmiyo zaten gelmiş 30 yaşına hala adam olamamış, fakat ben bi aptal adam için senelerce mahkeme de sürünmemeye karar verdim dövdüğü sövdüğü aldattığı onca emeğim göz yaşım ahım üzerine olsun deyip Allah’a haval edil önüme bakmak istiyorum kısaca Allah sorsun hesabını sizce doğru mu yapıyorum

Kızlarrr ben ihanet şiddet alkol kumar evden atma hakaret vs çekilmeli dava açmıştım aslında daha en başta karşı tarafa ne eşya ne nafaka ne tazminat istemiyorum sadece düğünde ailemin taktıklarını ver boşanalım mahir de istemiyorum dedim karşı taraf bana paragöz hadi nerde sabahlarsan dediği için ben öyle olmaz paragöz böyle olur diye çekişmeli dava açtım ve dosyada da bunların hepsini kanıtlı beyanla sundum mahkemeyi kazanacağıma eminim çünkü küsür sayılabilecek bir nedenden bana kendini savunamaz. Karşı dava olarak bana akıl hastası uyduruyor demiş ama ses kaydı gerek video gerek tanık her şey kanıtlı. Zaten heyete girerim sağlam çıkarım tam tersi karşı taraf mahkemeye yalan beyan sunmaktan sorun yaşayacak çünkü karşı tarafın ifadelerinin de yalan olduğunu kanıtladım ilk mahkemeye henüz girmedim. Kesin kazanacağımı bilmeme rağmen altınlarımı da geri alacağımı bilmeme rağmen bunlarla uğraşmak istemiyorum benim onun üç beş kuruşu tutup beni zengin etmeyecek zaten taktığı 90 gram bilezik yani. Dediği çok zoruma gitti maaşından bin lira bile almamama rağmen bunu dediği için çekişmeli açtım fakat ben 2 sene çekişmeliyi , ki karşı taraf cebinden para çıkmasın diye istifana taşıyacak 3 sene ordan hadi ordan da red gelse yargıtaya taşıyabilir bekle ordan da 3 5 sene yani benim uğraşacak gücüm yok çünkü karşı taraf arsız şikayetler suç duyuruları vb yani beni dövdü diye uzaklaştırma bile almış sırf ben ondan aldım diye 47 kilo 1.68 ilk bişi onu dövmüşüm 😂😂😂😂kızlar bence en doğru karar 23 yaşımda gölgesinden kurtulmak artık bende yaşamak istiyorum nefes almak istiyorum. Adam isterse on sene dava sürsün umrunda bile değil zaten evliyken her haltı yedi kâğıt üstünde evli olmuş olmamış adam bunu dert etmiyo zaten gelmiş 30 yaşına hala adam olamamış, fakat ben bi aptal adam için senelerce mahkeme de sürünmemeye karar verdim dövdüğü sövdüğü aldattığı onca emeğim göz yaşım ahım üzerine olsun deyip Allah’a haval edil önüme bakmak istiyorum kısaca Allah sorsun hesabını sizce doğru mu yapıyorum
Yani bu kadar şey yasadiniz uzerine bir bardak soğuk su içeyim, paşa rahatina baksın diyorsunuz...nasıl kulağa hoş geldi mi ...kendinize gelin bence...10 senede sürse dava, hakkınızı yedirmeyin. Tek kuruş bırakmayın tek kuruş...herşeyin bir bedeli olmalı...size yasattiklari yanına kar mi kalsin

Kızlarrr ben ihanet şiddet alkol kumar evden atma hakaret vs çekilmeli dava açmıştım aslında daha en başta karşı tarafa ne eşya ne nafaka ne tazminat istemiyorum sadece düğünde ailemin taktıklarını ver boşanalım mahir de istemiyorum dedim karşı taraf bana paragöz hadi nerde sabahlarsan dediği için ben öyle olmaz paragöz böyle olur diye çekişmeli dava açtım ve dosyada da bunların hepsini kanıtlı beyanla sundum mahkemeyi kazanacağıma eminim çünkü küsür sayılabilecek bir nedenden bana kendini savunamaz. Karşı dava olarak bana akıl hastası uyduruyor demiş ama ses kaydı gerek video gerek tanık her şey kanıtlı. Zaten heyete girerim sağlam çıkarım tam tersi karşı taraf mahkemeye yalan beyan sunmaktan sorun yaşayacak çünkü karşı tarafın ifadelerinin de yalan olduğunu kanıtladım ilk mahkemeye henüz girmedim. Kesin kazanacağımı bilmeme rağmen altınlarımı da geri alacağımı bilmeme rağmen bunlarla uğraşmak istemiyorum benim onun üç beş kuruşu tutup beni zengin etmeyecek zaten taktığı 90 gram bilezik yani. Dediği çok zoruma gitti maaşından bin lira bile almamama rağmen bunu dediği için çekişmeli açtım fakat ben 2 sene çekişmeliyi , ki karşı taraf cebinden para çıkmasın diye istifana taşıyacak 3 sene ordan hadi ordan da red gelse yargıtaya taşıyabilir bekle ordan da 3 5 sene yani benim uğraşacak gücüm yok çünkü karşı taraf arsız şikayetler suç duyuruları vb yani beni dövdü diye uzaklaştırma bile almış sırf ben ondan aldım diye 43 kilo 1.58 ilk bişi onu dövmüşüm 😂😂😂😂kızlar bence en doğru karar 23 yaşımda gölgesinden kurtulmak artık bende yaşamak istiyorum nefes almak istiyorum. Adam isterse on sene dava sürsün umrunda bile değil zaten evliyken her haltı yedi kâğıt üstünde evli olmuş olmamış adam bunu dert etmiyo zaten gelmiş 30 yaşına hala adam olamamış, fakat ben bi aptal adam için senelerce mahkeme de sürünmemeye karar verdim dövdüğü sövdüğü aldattığı onca emeğim göz yaşım ahım üzerine olsun deyip Allah’a haval edil önüme bakmak istiyorum kısaca Allah sorsun hesabını sizce doğru mu

Yani bu kadar şey yasadiniz uzerine bir bardak soğuk su içeyim, paşa rahatina baksın diyorsunuz...nasıl kulağa hoş geldi mi ...kendinize gelin bence...10 senede sürse dava, hakkınızı yedirmeyin. Tek kuruş bırakmayın tek kuruş...herşeyin bir bedeli olmalı...size yasattiklari yanına kar mi kalsin
Bilmiyorum ya soğuk su içme olayı değil ben pislik olduğuna kanaat getirdim açıkçası ayrıca zaten öğretmenim beş sene sonra benim ondan alacağım tazminat paraları da zaten çerez parası olacak hayatımda hiç bağım kalmamış bi insanın neden soy adını senelercee taşıyım ki zaten bu hayatın bi adalet sistemi var ben kendimi kendi canımı kurtardım ya çok şükür Allah beş ayda gözümü açtı beni kurtardı senelerce sürse veya çocuğum olsa kendi hakkım için değil ama çocuk için alırdım

Psikolojiniz bu zorlu sürece dayanabilecekse pes etmeyin hakkiniz olani alin. Ben anlasmali bosandim hic biseyde almadim tek bir igne dahi sadece psikopat ogullarina bosanma davasi actigim icin bana iftiralar atildi haha bide mal mülk deseydim kim bilir neler olacakti ben hic cekemem kimsenin 1 kurusunuda istemiyorum ha farzi misal alsaydimda vallahi billahi onlarin dusmanlarina verirdim dinsizin hakkinda imansiz gelir ben cirkeflesemedim, catir catir yiyin derdim haha 😃 ama psikolojiniz buna dayanacaksa alin bakin çok zorlu bir surec sizi bekliyor bunuda unutmayin. Basarilar

Psikolojiniz bu zorlu sürece dayanabilecekse pes etmeyin hakkiniz olani alin. Ben anlasmali bosandim hic biseyde almadim tek bir igne dahi sadece psikopat ogullarina bosanma davasi actigim icin bana iftiralar atildi haha bide mal mülk deseydim kim bilir neler olacakti ben hic cekemem kimsenin 1 kurusunuda istemiyorum ha farzi misal alsaydimda vallahi billahi onlarin dusmanlarina verirdim dinsizin hakkinda imansiz gelir ben cirkeflesemedim, catir catir yiyin derdim haha 😃 ama psikolojiniz buna dayanacaksa alin bakin çok zorlu bir surec sizi bekliyor bunuda unutmayin. Basarilar
Ayyy al benden de o kadar 😂😂😂😂 kız arsızlar arsız uğraşılmaz hem arsız hem kuyruğu dik hem de geniş on sene kâğıt üstünde dursun sorun etmez yeterki cebinden para çıkmasın

Ayyy al benden de o kadar 😂😂😂😂 kız arsızlar arsız uğraşılmaz hem arsız hem kuyruğu dik hem de geniş on sene kâğıt üstünde dursun sorun etmez yeterki cebinden para çıkmasın
Onlardan alacaginiz para ile psikiyatriya psikologa gidersiniz ben kendi kendime boyle diyordum Allah illaki biyerden cikartir mazlumun ahi kimsede kalmaz ilahi adalet bir gun isleyecek:) yani espirisi bir yana benim hayatimi garantiye alacagim seylere sahibim o yuzden rahat konusuyorum. Maddi durumunuz nedir bilmiyorum, mantikli karar vermek en mantiklisi hayatiniz garantide mi aileniz mesleginiz varsa mülk gibi hesap edin

Onlardan alacaginiz para ile psikiyatriya psikologa gidersiniz ben kendi kendime boyle diyordum Allah illaki biyerden cikartir mazlumun ahi kimsede kalmaz ilahi adalet bir gun isleyecek:) yani espirisi bir yana benim hayatimi garantiye alacagim seylere sahibim o yuzden rahat konusuyorum. Maddi durumunuz nedir bilmiyorum, mantikli karar vermek en mantiklisi hayatiniz garantide mi aileniz mesleginiz varsa mülk gibi hesap edin
Ailem arkamda zaten öğretmenim maddi açıdan sıkıntı yaşayacağımı da düşünmüyorum daha yaşım 23 belki hayatıma doğru bir insan evladı girecek senelerce soy adını taşımak mantıklı gelmiyor ki dediğim gibi beş sene sürse beş sene sonra alacağım para çerez parası zaten bende senelerce evli kalmadım yani beş ay çocuğum da yok

Al haklarını sadece 90 Gr dedigin altını bile kazanmak için nerdeyse 1 sene birikim yapmak lazım, hem yanına kalmasın yaptığı onca şey. Bilemezsin belki jorktugub kadar uzun sürmez hem

Onunla hiç bir şekilde iletişime geçmeyin muhatap olmayın akıl sağlığınız için. Ama hiç bir hakkınızdan da vazgeçmeyin.

Haklarinizi almaktan vazgectiginizde aslinda onun dediklerini sineye çekmiş olacaksiniz soyadi meselesine gelince evli insanlar da artik kendi soyadini kullanabiliyor arastirin isterseniz

Çok uzun çirkin bir süreç yaş 23 çocuk yok bak önüne Allah'a havale et inan yıllarına psikolojine yazık mantıklı dusunmussuniz

Yani tercih sizin ama siz cekildiginizde direkt ben hakliyim nasilsa diyebilir ve yeniden baskasiyla evlenerek baska insanlarin da hayatını karartabilir. Tabii ki gelecekteki kisi sizi ilgilendirmez karar da sizin illa ki. Ama bence gelecekte pişman olursunuz gibi geliyor
Ya zaten geçmişindekilere de aynıymış ben canımı kurtardım bide nasıl umursamaz şu an bile ben haklıyım edasında gamsız bi görsen kimse şeyimde değil diyor adam keyifçi keyfine bakıp geçiyor benden uzak Allah’ına yakın

90 gr altın 200 bin küsür yapıyor şu an
bırakma bu şerefsize
ben olsam böyle bi insanla isterse 10 bin lira için olsun yine de uğraşırım

şerefsiz insanlar her türlü yaftayı yapıştırırlar merak etme
ben geçen sene birine 1000 tl borç vermiştim. ödemedi ve çok geciktirdi. bunun üzerine geri istedim diye ne karaktersizliğim kaldı ne de paragözlüğüm :)

X