Boşanmak için Aile evine döndüm hepsi şiddet yok diyerek beni geri gönderdi şimdi ne yapacağım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sebepsiz tiksinmez tabi ki
ama sebeplerin bi önemi var mı gerçekten belli ki kafasında bitirmiş adamı
bitirmemiş olsa bu konu yerine eşimle şöyle şöyle oldu sizce ne yapmalıyım şeklinde konu açardı
geri dönüşü olmayacak şekilde karar vermiş
kadın diyor ki sevmiyorum , istemiyorum . başka sebebe gerek yok istemiyor olmak da gayet önemli bi sebep
İyi ki sizin gibi anlayışlı insanlar var ❤️

Mesleğiniz var mı ya da çalışacak bir iş buldunuz mı? Ya çok zor bir durum Allah yardım etsin dualarım sizinle
Bir arkadaşım var uzak bir şehirde bana bir iş ayarlayacaklar eşiyle ama ne kadar sevmesemde kapıyı çekip çıkmaya üzülüyorum o tek başına öylece oturup kalacak diye ne bileyim sevmesemde katlanmaya mı çalışsam diye düşünüyorum ne yapayım ki

Onceki konunuzuda okudum.Giderken ailenizi ezmissiniz uzmussunuz.Onlarda kirilmistir size.Oncelikle bir evlilik terapistine gitseniz belki bir seyler duzelir.Cok kotu degilse 7 ay cok kisa bir zaman Evliliginiz bile oturmamis daha.Hic bir sekilde istemiyorum diyorsaniz.Calisin duzeninizi kurun Ailenizle bir daha konusursunuz.Olmadi tek basiniza bir duzen kurarsiniz

Onceki konunuzuda okudum.Giderken ailenizi ezmissiniz uzmussunuz.Onlarda kirilmistir size.Oncelikle bir evlilik terapistine gitseniz belki bir seyler duzelir.Cok kotu degilse 7 ay cok kisa bir zaman Evliliginiz bile oturmamis daha.Hic bir sekilde istemiyorum diyorsaniz.Calisin duzeninizi kurun Ailenizle bir daha konusursunuz.Olmadi tek basiniza bir duzen kurarsiniz
Ben galiba bir iş bulup kendim hayat kuracağım başka çarem yok kısa süre ama içimde hiç bir şey yok ona karşı nefret bile

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X