Boşanmak

Gizmeler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2019
7
6
33
1 buçuk yıllık evliliğimi son 3 aydır deneye deneye bugün itibarıyle bitirdik. Ve ortada 1.yılımda başıma gelen bir aldatilma durumu var. Ama buna rağmen boşanmak içimden gelen bir sey değildi. Sizlerden boşanmış birileri varsa 30 yaşında ve çocuksuz olarak hayatın nasıl gittiğini öğrenmek istiyorum. Çünkü su an ilerisi biraz karanlık görünüyor

Ben henüz boşanamadım ama 1 yıldır ayrı yaşıyoruz.28 yaşındayım bu süreç duygusal anlamda çok inişli çıkışlı oluyor.Sonrasını ben de merak ediyorum.Umarım her şey gönlünüzce olur.Bundan sonra iyi insanlarla karşılaşırsınız ve çok mutlu olursunuz ☺️

Ben henüz boşanamadım ama 1 yıldır ayrı yaşıyoruz.28 yaşındayım bu süreç duygusal anlamda çok inişli çıkışlı oluyor.Sonrasını ben de merak ediyorum.Umarım her şey gönlünüzce olur.Bundan sonra iyi insanlarla karşılaşırsınız ve çok mutlu olursunuz ☺
Ve umarım sizin içinde her şey cok güzel olur. 🤗

30 yaşındayım 2018 aralık ayında ayrıldım şubatta resmen boşandım 5 yaşında bir kızımda var ailen arkanda ve maddi özgürlüğün varsa yeniden doğmuş gibi oluyorsun

30 yaşındayım 2018 aralık ayında ayrıldım şubatta resmen boşandım 5 yaşında bir kızımda var ailen arkanda ve maddi özgürlüğün varsa yeniden doğmuş gibi oluyorsun
[/QUOTE
Sağolsunlar ailem hep arkamda. Maddi özgürlüğüm de çok şükür var. Sadece burdan bakınca gelecek ilk etapta biraz ürkütüyor. Büyük bir ihtimalle henüz net olarak bitmemesinden diye düşünüyorum. Umarım sizde kızınız da çok daha mutlu olursunuz

Aldatılmanıza rağmen boşanmak içinizden gelmedi öyle mi??Bence toplumu bırakın kendi bakış açınızı değiştirin.Neye inanırsanız öyle yaşarsınız
Bu tarzda bir insan hic olmadım ihanete affedilmez gözüyle baktım hep. Başıma gelene kadar... yapılanın affedilebilir bir yanı hiç yok bencede ama affetmek icin kendimi zorluyorum resmen

Aslında olay toplumun ne düşündüğü değil benim için hicbir zaman da olmadı evet boşanınca hayat zor ama sanki evliyken kolay mı? Ben bu adamı hayatımdan çıkartmaya zorlanıyorum benim sorunum bu evet hazmedemiyorum ihaneti ama hayatımdan da çıkmasını istemiyorum. Cok sağlıklı düşünemiyorum açıkçası. Cocukla bosanmak cok zor biliyorum ben de bekar bir annenin kızıyım. Çocuksuz boşanmak benim için ilerde hiç çocuğum olmazsa korkusu veriyor içime. Evet su an çocuğumun olması belki onun için daha kötü olacak hatta bencillik olacak ama bir zaman sonra bundan çok büyük bir pişmanlık yaşarsam? tekrar birisini sevmek ve evlenip çocuk yapma fikri su an sadece bana imkansız geliyor. Ve hep aklımda bu olayların öncesindeki mükemmel adam figürü var. Gerçekten cok iyi bir insan ve cok düşünceli bir sevgili, es oldu. En kotu anlarımda ilk yanimda olan hep oydu. Her sıkıntımla kendi sıkıntısı gibi uğraştı. Maddi manevi hicbir desteğini benden bir gün eksik etmedi. Ihanetine kadar. Bende biliyorum affedilmez sadece içimden onu söküp atmak cok zor geliyor. Kendimde o gücü bulamıyorum.

1 buçuk yıllık evliliğimi son 3 aydır deneye deneye bugün itibarıyle bitirdik. Ve ortada 1.yılımda başıma gelen bir aldatilma durumu var. Ama buna rağmen boşanmak içimden gelen bir sey değildi. Sizlerden boşanmış birileri varsa 30 yaşında ve çocuksuz olarak hayatın nasıl gittiğini öğrenmek istiyorum. Çünkü su an ilerisi biraz karanlık görünüyor
Öncelikle kendine güven karamsar olma neden önün geleceğin karanlık olsun ya bırak hayatını yaşa düzenini kur önüne bak kendini üzmeye değmez her şey herkes gelip geçici inan bana

Ben de 30 umda çocuksuz boşsnıyorum. Aklımdaki tek soru belki hiç çocuğum olmayacaktı. Aynı şeyleri düşünmüşüz. Etrafımda yaşıtım hiç evlenmemiş kadınlar var normal gibi gelmeye basladı artık bana

Biri bebek ıkı cocugumla bosanma davası actım bosandım,evet cok zor gercekten alıskanlıklardan vazgecmek.Sevmediğini ya da sevilmediğini anlaşamadıgını duzelemeyecegını bildiğin halde bosanmıyorsan bagımlı kişilik sorunudur bu.Ben psıkolojık destek alarak bitirme kararı aldım ve hala zorlanıyorum.Ama cocugu olmayan ıcın bana daha kolay gelıuor bosanma cunku yenıden bır hayat kurabılırsın sosyal cevrenı genişletebilirsin.Cocuklu bosanma cok cok daha zor.Yenıden bırıyle tanısıp evlenme ıhtımalı bile olsa cocukları dusunmek aşkın önünde kalıyor.Çocuklarının partnerini kabul edip etmemesi,partnerinin samimiyetini cocuklarının anlaması anlamamaso bunlar hep sorun.

X