boşanmalımıyım lütfen yardımcı olun

Geçen bir ömür hemde hiç değmeyecek bir insan musveddesi için.Bosanin boşanmayın diyemem ama artk kendiniz için biseyler yapın.

İlişkiler alma-verme dengesi üzerine kuruludur. Kendinden çok vermişsin denge de şasmış hepsi bu. Yüz verilir deliye gelir bilmem ne yapar halıya hesabı kocanız da bayağı şımarmış..
Merhametiniz,çocuklara sefkatinizi çok takdir ettim Allah razı olsun ama kendi kul hakkınıza da girmeyin lütfen görünen o ki iyi niyeti anlamamış bir kocanız var. Şimdi bu anlamayan insandan sıyrılıp kendi hayatınıza dönün lütfen herkesi her şeyi kurtarmak gibi bir göreviniz yok..
Sevgili Neva k ne güzel yazmışsınız.Ne kadar doğru yazmışsınız.Hayranlıkla defalarca okudum.Çok haklısınız.Tatilden döndüğü an arkamı dönücem ona.Kendi kul hakkıma bir deli için girmiycem.Git desem gitmez ama muhatap olmayacağım.Birden kestirip atmaya cesaretim yok.Ama hayatımda değişikliğe gidicem.Arkadaşlar anladım ki sorunlardan utanmamak gerek.Bu utanç benim değil ki.Sorunları paylaşmak gerek.Vallahi çok iyi geldiniz bana.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum

Sevgili Neva k ne güzel yazmışsınız.Ne kadar doğru yazmışsınız.Hayranlıkla defalarca okudum.Çok haklısınız.Tatilden döndüğü an arkamı dönücem ona.Kendi kul hakkıma bir deli için girmiycem.Git desem gitmez ama muhatap olmayacağım.Birden kestirip atmaya cesaretim yok.Ama hayatımda değişikliğe gidicem.Arkadaşlar anladım ki sorunlardan utanmamak gerek.Bu utanç benim değil ki.Sorunları paylaşmak gerek.Vallahi çok iyi geldiniz bana.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum
Biz senin bu mecradan da olsa yanındayız. Güçlü,ayakları yere basan ve herseyden önemlisi kalbinde sevgi barındıran bir kadınsın.hiç kaybetmezsin. Dik dur yolun açık olsun♥️

Hem çocuklarına annelik yaptınız,hem o evde boş boş otururken siz çalışıp bu adamı beslediniz,hem de üstüne defalarca aldatildiniz ve hâlâ ne yapmam gerekiyor diye düşünüyor musunuz?O istese de istemese de bu evliliği bitirip tek başınıza hayatiniza devam edeceksiniz.Coxuklar da artık büyük onları bahane etmeyin lütfen.

Hem çocuklarına annelik yaptınız,hem o evde boş boş otururken siz çalışıp bu adamı beslediniz,hem de üstüne defalarca aldatildiniz ve hâlâ ne yapmam gerekiyor diye düşünüyor musunuz?O istese de istemese de bu evliliği bitirip tek başınıza hayatiniza devam edeceksiniz.Coxuklar da artık büyük onları bahane etmeyin lütfen.
Canım benim.İnsan kedisine bile alışıyorken .Vazgeçemediğim kendisi değil zaten.Ailem zannettiğim hayattı.İnsan zannettiği bile olsa ailesinden bir çırpıda vazgeçemiyor.Belkide ben duygu olarak o kadar güçlü değilim.Durum ekonomik olsa umrumda olmaz. Namusum ve şerefim ile ekmeğimi taştan bile çıkartırım çok şükür.Elbetteki zaman zaman düşündüm ayrılmayı hatta çekip gitmeyi ama oğlum onun her yüzüne baktığımda çok derinde gizli saklı bir hüzün görüyorum.Kıyamıyorum işte.Kendimden de gitse bu hayat kıyamadım,kıyamıyorum.Mutsuzluğumu ne kadar saklasamda anlıyor.Ve geceleri o uyurken odasına gidiyorum.Her defasında uykuda bile olsa deriden bir iç çekiyor.Kendi öz anası mahvetmiş şimdide ben mi edeyim.üzülüyor insan.

X