Boşanmaya doğru

Ailesiyle öyle mesafeli iliski kurdum ki. Kardeşiyle bile çok nadir ve seviyeli görüşürdüm. Resmen rezil etti beni

evet mantikli aslinda. tantrum geciren cocuk gibi, sinir krizi gecirince tepki verme, gormezden gel. makul davraninca muhatap al ve konus. boylelikle yanlis davranisi sonumlendir.

Problemleri aile içerisine anlatması tam bir facia. İlk okulda öğretmene şikayet etmeye benziyor. Ayrıca ortada bir problem yokken bu şekilde davranıyorsa problem varsa ne yapacak? Pireyi deve yapmış. Böyle hatasını anlamayan keresteleri nerde bulup evleniyorsunuz Allah aşkına.

Daha birkaç gün önce işyerinde herkese rezil olacak şekilde tartışmadınız mı? Sonra hangi ara aranız düzeldi, tatile gittiniz, her şey çok güzeldi?
İlişkiniz o kadar garip ki.
O tartışmanın ertesi günü tatile gidecektik zaten.o gün terapistinde yardımıyla toparladik. Sonra dediğim hadise yaşandı. Eşimin git gelleri yüzünden okuyanların bile psikolojisi bozulurken ben kendimi sağlam tutmaya çalışıyorum

yav kadini gaza getirme, adam makul durmuyor.
Bu vakte kadar bu manyakla yaşamış bir şekilde, ben 1 gece duramazdım, gece kalkıp boğazımı mı sıkacak, aklına ne esecek, ne uğruna öleceğim belli değil. Kavga etsin demiyorum, adamın sokak ortasında yapmasının bir nedeni var. Bu amaca hizmet etmesin, adamın adı bi deliye çıkacak zaten kimse ciddiye almayacak sonra onu.

Niyeti bozuk bu adamın,ses kaydı almaya çalışmak,dengesiz hareketleri vs bence sizin bilmediğiniz(öfke konusu dışında)bir psikolojik problemi var bu adamın.
Ailenize tabi ki anlatın.
Yol yakınken dönün. ailesinin adam edemediği,düzeltemediği,eğitemedigi bir adamı düzeltecegim diye uğraşmayın siz bu dünyaya bunun için gelmediniz.

Adamın eserekli olduğu belli. Mesela neden telefon olayını lobide o an sorun ettiniz? Gerekli miydi? Bir şey değiştireceğine kendiniz de inandınız mı? Adam deli ama siz de olayları özellikle tırmandırıyor gibisiniz. Hani o an siz de çıkarın telefonu başka şeyle ilgilenin tatildesiniz yani trip atmanın kavga etmenin sırası mı mesela? Ay bilemiyorum ya. Eşiniz kadar sizde de var. Olayları doğru yönetemiyor sağlıklı tepki veremiyorsunuz. Bir süre görmezden gelin. O kadar basit bir şey böyle temcit pilavı gibi uzasın. Eşiniz olgun değil ama siz de değilsiniz. Mesela o kadar büyük kavga koptu da ne demeye kıytırık bir çiçeğe tav oluyorsunuz? Neyse çift terapisi tamam ama bireysel de terapi alın belli ki yeterli gelmiyor sinirleriniz çok yıpranmış.

Ailesiyle öyle mesafeli iliski kurdum ki. Kardeşiyle bile çok nadir ve seviyeli görüşürdüm. Resmen rezil etti beni
İşte bunu diyorum. Sokak ortasında bağırıp çağırmalara, aileleri arkadaşları aramalara şaşırmayın artık. Adam biliyor ki bütün bunların sizde bir karşılığı var. Birinde düşmezseniz 2.de 3.de düşersiniz. Rezil olma takıntınız, sonunu görene kadar pes etmeme huyunuz bitmedikçe bu adamdan büyük değişimler beklemeyin.

Çift terapisi alıyorlarmış ama bu çift için terapiden ziyade bireysel terapi almaları gerekiyor. adamın derdi karısı ve evlilik değil davranışları. evlilik ile alakalı olmadığı için bireysel almalı

Ben Sokak ortasında böyle aşağılanan, azar işiten kadınlara çok acıyorum. Yazık.

birbirlerinin bogazını sıkıp kavga eden çift miydi bunlar ? sanki o konu sahibesine benzetttim

Peki sonu ne olacak.dediginizi yapacağım. Kendi kendine bağıracak delirecek sakinliğimi koruyacağım sonra ne olacak

Peki sonu ne olacak.dediginizi yapacağım. Kendi kendine bağıracak delirecek sakinliğimi koruyacağım sonra ne olacak
Siz bu zamana kadar pek çok şeyi denediniz boşanmamak için, bi de bunu deneyin, sokak ortalarında bağırsın, alsın eline telefonu herkese şikayet etsin, siz oturun izleyin yüzünüzdeki o tiksinme ifadesiyle. Arada sorun ağlaman bitti mi diye.

Birde ailemi bilgilendirsem mi? Ruh hastası gecenin ikisinde babasını da aradı sonra götü yemedi konuşmaya. Arıyor adamın yüzüne kapatıp ağlamaya başlıyor . O ara babası beni arıyor açmadım telefonu. Sonra tekrar aradı babasını hastayim sesim ondan böyle falan demeler. Allahim ceza resmen ceza

Peki yapacağım dediğinizi. Dünkü olayın etkisi bugün nasıl çıkacak peki. Akşam olacak eve gideceğiz peki sonra? Konuşmaya çalışır muhtemelen nasıl davranmali ne demeli. Kendi içimde arayıp kız kardeşine şikayet etmesini affedemiyorumm

Eşiniz başlı başına sorun abla abiye anlatmalar çocuk gibi büyümemiş sanki.Ama sizde az degilsiniz deli olani birazda kışkırtıyorsunuz toksik ilişkiniz var.Böyle bir ortamda asla çocuk olmamalı.

Bosanmak fikri bana çok zor çok korkunç geliyor. Alisamiyorum hicbir şekilde. Onca hayal ne olacak diye düşünüyorum. Gerçekten severek evlendim. Nasıl alıştırabilirim kendimi
Bosanan insanlarin hemen hiçbiri boşanırım diye evlenmemiştir herhalde. Herkesin korkuları var ama ya adam gibi rest çekip düzeltmeye çalışın ya da insan gibi yolları ayırın. Ilişkiniz toksik, evliliğe ikinizde hazır değilmişsiniz muhtemelen. Tv'de kadın programlarina çıkan tipler var, sizin ilişkiniz onlara benziyor sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…