Bosanmaya nasil karar verilir

9 yillik evliyim esimle birbirimiz icin cok emek verdik 14 yildir birlikteyiz.son 1 seneye kadar esim beni el ustunde tutardi.sarilmadan uyuyamazdi basit bi sebepten tartissak isyerime gelirdi gonlumu alirdi her sabah operek uyandirirdi ben mutfaktayken gelir sarilirdi...hassas bir insanim.kalbim dilimdedir uzulunce hemen aglarim sabahinda ise gidecegi gecenin 3unde agladimmi diye eliyle kontrol edip benimle konustugunu bilirim...boyle yillarca ilgisi sevgisi olan evden ise isten eve duzgun biriydi benim gozumde.simdi isler cok karisti surekli bi soguma mevzusu var.1 yil once bi kac hareketi soguk geldi kirildim icime kurt orda dustu.9 ay once basta sebepsiz uzaklastim dedi surekli inisler cikislar kararsizliklar ben cozmeye calistikca isler kotulesti sogudum dedi sonra guvenimi zedeledi gidecwktim durdurdu pismanmiydi vijadanmi yapti bilemem 1 ay falan baya bi ugrasti ama ben bedel odetmeye calistim bida korksun diye ama korkmak yerine bikti yafa unutmicagimdan emin oldu.simdi.artik acik.acik.dile getiriyor sogudugunu bazende mutlu olamicagimizi falan zirvaliyor ben yapilanlari unutmazmisim surekli dile getirirmisim ole dio...cooook bocaladim cunku beklemedigim yerden fena vuruldum.sınır cizemedim cozmeye calistim.konusmaya calistim kavgalar ettik bu surecte analtilacak anlatilamayacak bircok sey oldu.bosanmak istedi evden gittim sonra almaya geldi ama sucunu pek bilmeden. bende uzatamadim cnku kayinvalidemlere gitmek zorundaydim saglik sorunu olan vardi sonucta gitmessem birde bu karisiklik cikacakti.eve gelmeye korktugumu soledim kendinden eminmiydi bilmem ama bidaha uzmicem dedi.ama oyle olmadi.bu sozleri bi kac gun tuttu.ben onla eve dondum sevilmedigimi hissediyorum dedigim anda basa sardi.guvenim azaldi kalbim cok kirildi ama vazgecemedim hep duzelir belki diye cunku biterse onunla eskiden oldugu gibi bir iliskim bidaha olabilecegini hic sanmiyorum.son bi kac haftadir iyice sarpa sardi alay eder gibi konusuyor eskiden gozumun icine bakan insan?aldatiliyomuyim bilmiyorm cok kez sordum.ezanda bile yeminler etti kurana el basti yeminine inandim.bunu hala soyluyor ama benim icin hic cabalamiyor. evliliginde benzer durumda bosanan arkadaslar var mi hic pisman oldunuzmu?cok korkuyorum ve mutlu gunlerimizi cok ozledim.duzeltmeye calistikca bozuldu kafam cok karisik bu iliski anca gidersem duzelir ama ya gidisimle hepten bitersek?beni kaybetmekten korkmasinin tek yolu ayrilmakmidir?yoksa ben bosunami ugrasiyorum...duzelmicekse nasil anlarim? kafam soruyla dolu.bu arada yardimci olmak istemeyene saygi duyarim yorum yapmadigi surece.basa gelmeden kimse anlamiyomus emin olun hersey kabak gibi ortada bile olsa goremiyorum....
Tek taraflı savaşıyorsunuz, mücadele ediyorsunuz inanın yorulan sadece siz oluyorsunuzki yorulmuşsunuz. Günahını almak istemiyorum ama bi insan durup dururken çok severken böyle yapmaz. Başka bir kadının varlığını hissettim. Kanıt bulmaya çalışın. Bende şuan o dönemdeuim. Kanıt bulunca ozaman yüzüne vurur çeker gisersiniz. Ekonomik özgürlüğünüz var mı.

Tek taraflı savaşıyorsunuz, mücadele ediyorsunuz inanın yorulan sadece siz oluyorsunuzki yorulmuşsunuz. Günahını almak istemiyorum ama bi insan durup dururken çok severken böyle yapmaz. Başka bir kadının varlığını hissettim. Kanıt bulmaya çalışın. Bende şuan o dönemdeuim. Kanıt bulunca ozaman yüzüne vurur çeker gisersiniz. Ekonomik özgürlüğünüz var mı.
Var calisiyorum.Ama iste bitirirsem onu ozlemekten pisman olmaktan cok korkuyorum

15 senenin sonunda boşandık. Başta çok sorguladım, neden böyle olduk dedim. Sebebini bulamadım. Eski eşimde bana hiçbir zaman söylemedi. Psikolojik sorunlarım var dedi. Meğer başka kadın varmış. Biz Boşandıktan 3 ay sonra onunla evlendi.
Bir anda değişiyorsa tek neden aldatılıyorsunuzdur.

15 senenin sonunda boşandık. Başta çok sorguladım, neden böyle olduk dedim. Sebebini bulamadım. Eski eşimde bana hiçbir zaman söylemedi. Psikolojik sorunlarım var dedi. Meğer başka kadın varmış. Biz Boşandıktan 3 ay sonra onunla evlendi.
Bir anda değişiyorsa tek neden aldatılıyorsunuzdur
Umarim biz de ayni olmayiz 😥oda psikoloji muhabbeti yapti ikidebir

Cunku ben kendim her turlu gitmeye raziyim bisekilde onu ikna etmeye calistim belki bensz gider diye zaten gidersem kendim giderim diyo hep sonrada bi sorun olunca gitmicem vazgectm dio
Karşı tarafı ikna edemedi anlaşılan. Bir anda ortada kalmak da istemiyor. İnsan bu kadar soğumuşsa “gitmicem vazgeçtim.” demez. Karşı taraf tamam desin sen asıl o zaman gör saygısızlığını, küstahlığını, terk edip gitme cesaretini.

Bu da mantikli geliyo😔
Sizi 9 yıl boyunca el üstünde tutan adam şimdi soğuduğunumu söylüyor yalana bakın.
1 yıl önce ne oldu neden birden soğuk davranmaya başladı ne yaptınız ?
Telefonunu vermiyorsa kesin bir sıkıntı vardır siz o yalan yeminler kanmayın.
Açıkçası şuanda giderseniz kaybederseniz, eğer aldatıyorsa konu soğukluk diye kalır yaptığı yanına kalır yeni sıcak sevgilisiyle hayatlarını yaşarlar.
Sizde de zaten kesin boşanma fikri yok anlıyorum bir kalın olayları sineye çekmiş gibi bakın bakalım bu işin altında neler var ?

Var calisiyorum.Ama iste bitirirsem onu ozlemekten pisman olmaktan cok korkuyorum
Eğer sevilmediğinden eminsen bir dk bile durma arkadaşım. Psikologa git, kendini mutlu edecek şeylerle uğraş. Başta çok üzülürsün evet ama sonra toparlanan, güçlü olan sen olursun. Sadece birazcık cesaret

Eğer sevilmediğinden eminsen bir dk bile durma arkadaşım. Psikologa git, kendini mutlu edecek şeylerle uğraş. Başta çok üzülürsün evet ama sonra toparlanan, güçlü olan sen olursun. Sadece birazcık cesaret
Tesekkur ederim umarim.basaririm.terapiste p tesi gidicem cunku cok kotuyum

Sizce baska bir sorunu olamazmi gercekten o kadar canim yaniyoki...paikolojisi yada ne bileyim biseyi varsa diye cok bekledim onu bole gormeye dayanamiyorum.1 aya kdr git bosan beni sevmiyosan deyince bosanmak istemiyodu bi sevgi var ama ask yok diyodu.evdwn gidemiiyodu geri donuyodu simdi bosan desem gider evden.diyoki sen bunLri unutmazsin biz bida eskisi gbi olamayiz diyo acaba ne bileyim cok ugrastim.duzeltmek icin gormedin sen diyo.ve ben neye inanacagimi sasirdim baskasi olsa bende aynisini derdim ama basima geldignde gozum kor oldu sanki😥
Ben sizin çok nazlı çok alıngan ve bedel ödetme adına cılkını çıkarttığınızı düşünüyorum fazla Naz aşık usandırır diye bi laf var , bedel ödetmek okey ama siz herşeyi çok sündürmüş gibi hissettim ben yazınızdan ve adam da bıkmış

Benim de abim bir kızı seviyordu 3 yıldır sevgiliydiler sonra kız atandı farklı şehre tandı 6 Ay sonra ayrıldılar abimle bir konuda tartışmışlar ayrıldılar kız ayrıldıktan 3 ay sonra atandığı kurumdan biriyle nişanlandı şimdi abim de aldatıldığını düşünüyor sizce öyle midir ? Sizinde 3 ay sonra evlendi dediniz de bu durumdaki kişiler önceden ayarlamışmıdır herseyi

Peki evliliğinizde bişiler eksik miydi oncesinde sence? Yanlış anlama bu aldatmaya sebep değil ama merak ettim yani her sey iyiyken de aldatıyorlar mı gerçekten? Ya da her sey iyi bitek nize gore mi oyle geliyor

X