Boşanmaya ramak kaldı !

Mavigomlek

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2020
345
682
34
Allah iyiligini versin 😂😂😂 üsenmeyip baktin gercekten 😄 Ooo bizim ki boşa kürek çekicek desenize 😅🙄 sayilar cok fazla
Ya duymuştum aslında ama yanlış bilgi vermeyim diye baktım 😁 merak da ediyordum. Çünkü bir tanıdığım kanal açacak 😄 ders videoları cekecek.

slnkhrmn008

iyi düşün iyi olsun!
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
8.742
24.247
Konu sahibi sana da kızdım. Ne bu bebek de bebek. Hem yaşlarınız genç hem öyle bir eşi baba yapmaya nasıl bu kadar hevesli olabiliyorsun. Şimdi 1 çıldırıyorsan bebekten sonra 10 çıldıracaksın saçma sapan hareketlerine.

b e r i l

🌱💚🍀 çok şükür
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
422
1.247
26
Konu sahibi sana da kızdım. Ne bu bebek de bebek. Hem yaşlarınız genç hem öyle bir eşi baba yapmaya nasıl bu kadar hevesli olabiliyorsun. Şimdi 1 çıldırıyorsan bebekten sonra 10 çıldıracaksın saçma sapan hareketlerine.
Herseyebduygusal bakmamdan kaynakli düstügum hata sanirim bu, kesinlikle haklısınız 👍 o yuzden konu actim aslinda kafam karisikti ve dogru kararlar vermedigimin farkindaydim. Emek verip yazimi okuyup cevap yazdiniz tesekkur ederim hepinize hem kafam dagildi hemde goremediklerimi gormeye basladim hemde bebek fikrini erteledik, oturmayan bir iliskiye cocuk dunyaya etirmek saglikli olmayacktir cunku 🤷🏼‍♀️

4justice

* hasta la vista baby *
Pro Üye
3 Aralık 2011
10.509
12.611
Daha cok genciz belki bu yuzden bukadar bencilce dusunuyor ama hayat erken atildik iste ben 24 o 25
24 yaşındasınız ve 2 senedir çocuk yolu mu gözlüyorsunuz
ne bilim hiç mi hayattan beklentileriniz yok, hayalleriniz yok, özgür yaşamınız yok...
ne bileyim işte...

SnowySecret

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2020
771
1.762
Cocuk tek basina olacak is degil. . Bgun cocugunuz olsa yarin en ufak bir sorun da ben istemedim senin zorunla oldu diyebilecek kapasiteye sahip esiniz. . Ustelik bir çocuğun yükünü kaldirabilecegnide dusunemedim. Bosanir misiniz bilmem ama cocuk icin bir kac sene bekleyin.. esiniz biraz buyusun..youtuber olma sevdasindan vazgecsn en azindan

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-08-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 162 gün kaldı.

Bebeğiniz kuvvetlendikçe ve büyüdükçe, hareketlerini hissetmeniz artacaktır. İlk başlarda bebeğinizi karnınızda çırpınan bir kelebek gibi hissedeceksiniz. Eğer başka bir çocuğunuz varsa onu kaldırmak veya taşımak yerine dizinize oturtabilirsiniz. Dünyada doğan bebeklerin %80 i ebeler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sonanda

Guru
Pro Üye
29 Nisan 2013
13.542
24.051
Evlenip neden ciftler ertesi yil cocuk ister anlamiyorum. Bebek de bebek... oturmayan bir evlilige.. daha kendi yasaminiz oturmamisken.
Esin de bu kadar sorumsuz sadece kendini dusunen biriyken bu adama cocuk... bilemedim. Adam hala hayal dunyasinda. Gez toz eglen zira bebek olunca tek basina ilgileneceksin. Esler sevmeye gelince var, yardima gelince o isler genelde kadinlara kaliyor. Daha gencsiniz. Bebek icin de erken.

Takitoki

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
854
451
33
Mervemm 😔 Konunu takip ediyorum okuyorum, ama bu tarz konumla seni darlamak istemedim en guzel zamanin cunku suan. Ve dedigin seye katiliyorum malesef ki
Canm sen neden veli ve dilaranin resmlerini kullanıyorsun?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-09-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 198 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin damağının sert ve kemikli kısmı tamamen oluşmuş ve beğinizin pankreası insülin salgılamaya başlamış olacaktır. Zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi ve hafif baygınlık hali hissedebilirsiniz. Eğer hafif sersemlik hali hissederseniz, ayaklarınızı başınızdan daha yüksek bir yere koyarak uzanabilirsiniz. İdrar kaçırma probleminiz varsa kegel egzersizleri idrar kaçırma probleminizi frenlemede yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Takitoki

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
854
451
33

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin damağının sert ve kemikli kısmı tamamen oluşmuş ve beğinizin pankreası insülin salgılamaya başlamış olacaktır. Zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi ve hafif baygınlık hali hissedebilirsiniz. Eğer hafif sersemlik hali hissederseniz, ayaklarınızı başınızdan daha yüksek bir yere koyarak uzanabilirsiniz. İdrar kaçırma probleminiz varsa kegel egzersizleri idrar kaçırma probleminizi frenlemede yardımcı olabilir.

b e r i l

🌱💚🍀 çok şükür
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
422
1.247
26
Noldu b e r i l b e r i l
Cokmu komik? Kendi resimleri ni kullansana elalameinkini kullanıyorsun
Bak tatlim seninle polemige girip bam yemek istemiyorum yeni bamdan cıktim zaten. 2. Ikincisi istedigim fotografi resmi agaci hayvani istedigim seyi kullanirim bunun hesabini sana verecek degilim seninde sorgulama gibi bi hakkin yok ve kendi resmiki koymak zorunda da degilim oyle bir kural yok!.3 dilara dedigi kisi ünlu birisi ve bende hayraniyim sevdigin ve begendogim birisi oldugu icin onun resmini profil yaptim. Ve evet komiksin :ukala: konuyu bos polemiklerle yorum yazip doldurma.

Son düzenleme:

Takitoki

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
854
451
33
Bak tatlim seninle polemige girip bam yemek istemiyorum yeni bamdan cıktim zaten. 2. Ikincisi istedigim fotografi resmi agaci hayvani istedigim seyi kullanirim bunun hesabini sana verecek degilim seninde sorgulama gibi bi hakkin yok ve kendi resmiki koymak zorunda da degilim oyle bir kural yok!.3 dilara dedigi kisi ünlu birisi ve bende hayraniyim sevdigin ve begendogim birisi oldugu icin onun resmini profil yaptim. Ve evet komiksin :ukala: konuyu bos polemiklerle yorum yazip doldurma.
Cok komik ve cocuk gibisin 🥰 bebişim benim

Takitoki

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2020
854
451
33