Boşanmış çocuklu bir kadın, bekar erkek mutlu olma ihtimali?

Kızımın okulunda bir çocuk çarptı bana sınıfı sordum vs sağol kızım dedim. Türkçe ogretmeniymis. Lise öğrencisi sandım 30 yaşındayım dedi
Bazı insanlar bu konuda şanslı bende onlardan biriyim. Bizim de kızımla çok başımıza geliyor. Mesela göz doktoruna götürmüştüm kızımı yaşlı tatlı bi doktor hanım bana ablası sağ göz şu kadar olmuş sol göz bu kadar filan diye anlatıyor. Ablası değilim annesiyim dediğimde çok şaşırmıştı.

Adama yorumlar yapan sizsiniz.Adam en sonunda bi cevap vermiş.Alt tarafı bi cevap o da sizin ısrarlarınız sonucu.Biraz fazla abartmıyo musunuz

Herkese günaydın. Aslında başlıktan sorum anlaşılıyor. Hiç evlenmemiş bir erkekle evlenip ayrılmış çocukları olan bir kadın mutlu olabilir mi. Dün arkadaşlarla otururken arkadaşım bir akrabasının çocuklu bir kadın ile evlendiğini ve çok mutlu olduğunu söyledi. Bana göre çok istisnai bir durumdur bu tabi. Şimdi kendime gelecek olursam çok severek evlenmiş evliliğinde defalarca ihanete uğramış ve boşanmak zorunda kalmış bi kadınım. Erken bi evlilik yaptığım için çocuklarım büyük. Kendim 33 yaşındayım. Yaşımdan da küçük gösterdiğim söylenir hep. Memurum. İyi bir işim var, arabam, kurulu güzel bir düzenim var. Çevrem tarafından beğenilen güzel de bir kadınım. (Yanlış anlaşılmasın durumumu anlatmak için söylüyorum bunları) Ayrılalı 1 yılı geçti ama benim bütün kapılarım kapalı çünkü kimseye güvenmiyorum.

Bugün sosyal medyadan takip ettiğim birisi vardı. Kendisi doktor. Bende ara sıra attığı hikayelere kısa yorumlar yapıyordum. Bugün bana istanbuldamısın diye sormuş. Kendisi İstanbul'da görev yapıyor. Bende hayır değilim dedim gülücük attım. Oda gülücük emojisi koymuş. Konuşma bu kadar. Sizce benimle konuşmak isterse konuşmalımıyım yoksa kestirip atmalımıyım. Kendisi bildiğim kadarı ile nişanlısından ayrılmış. Benim aslında yakın zamanda evlilik gibi bir düşüncem yok. Ama onla bunla gezip tozayım günümü gün edeyim biriside değilim. Ailemde böyle bir duruma müsade etmez. Fikirleriniz önemli benim için yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim♥️
Niye olmasın canım? Evlenip ayrıldın diye hayata küsmeyin. Benim de etrafımda var böyle bir çift aile çok mutlu ama anne biraz fazla mı uçtu ne çoçuklarını çok sallamıyor varsa yoksa kocam da kocam diye dolanıyor ortalıkta bir o kısım sıkıntı. :)

Niye olmasın canım? Evlenip ayrıldın diye hayata küsmeyin. Benim de etrafımda var böyle bir çift aile çok mutlu ama anne biraz fazla mı uçtu ne çoçuklarını çok sallamıyor varsa yoksa kocam da kocam diye dolanıyor ortalıkta bir o kısım sıkıntı. :)
Ben yapamam öyle bir şey. Çocuklarım benim her şeyim. Bin tane adama saçının telini değişmem evlatlarımın. Çok önemli değil benim için ömür boyu hiç kimsede olmayabilir. Sırf olmuş olsun diye değil öyle olsa inanın çok etrafımda. Olacaksa adam akıllı birisi olmalı.

Benim çevremde de o kadr çok çocuklu kadın bekar erkek örneği var ki hatta diğer evlilerden daha mutlular... 🧿
Günümüz çok şükür bunu aştı.. Daha da güzel zamanlar görmek mümkün olur umarım. 🙏
Yukarıda okuduğum çok güzel örnekler de var. Ne güzel insanlar var diyor insan. 🌼

Küçük gösterme konusuna benimde diyeceklerim var herkes beni 25 27 sanıyor, 33 yaşımdayım.
Zayıf olmak ve yüzünde kırışıklık olmaması büyük etken. Bir de küçük gögüs de eklenebilir. 😅
Kilo, büyük gögüs ve maalesef kırısık lık yaşlı gösteriyor.
Kırışıklık illa yaş ile de alakalı değil buarada 20li yaşlarda kırışıklığı olan bir çok insan var. Bu tamamen genetik ve kollajen e bağlı bir durum...

Eskiden küçük göstermeye çok üzülürdüm. Çok takardım.. Şimdiler de mutlu oluyorum 🤩

X