Boşanmış ve 2 çocuklu biriyle evlilik veya ilişki

benim eşimin ölen eşinden birde düşün boşanmış bile değil boşanmış olsa hele daha neler olur bilemiyorum annesi ölmüş bi çocukla arama girdiler çocuk onlara yaranmak için laf getirdi götürde kavgamız gürültümüz ne yaptığımız herşey babaannesinin ağzındaydı demem o ki lütfen sakınnnnnnn çocukluyla evlenme yoksa benim gibi ikinci evliliğinde bitme arefesinde bocalar durursun
Canım çok zormuş gerçekten,hem de ne güzel tam bağrına basmışken bunu niye yaparlar anlamam..Allah sabrına kolaylık versin🙏🙏Umarım hakkında en hayırlısı olur

Konu sahibi sakın inanmayın,hangi erkek kendini aldatmış kadınla, çocukları olsa bile aynı ortamda bulunup kakara kikiri eğlenceli zaman geçirir. Adamın herşeyi ofsayt .Gezin , eğlenin. Evlenip kendinizi çıkılmaz dertlerle başbaşa bırakmayın.Denginizi bulun .

Konu sahibi sakın inanmayın,hangi erkek kendini aldatmış kadınla, çocukları olsa bile aynı ortamda bulunup kakara kikiri eğlenceli zaman geçirir. Adamın herşeyi ofsayt .Gezin , eğlenin. Evlenip kendinizi çıkılmaz dertlerle başbaşa bırakmayın.Denginizi bulun .
Öylesi de var ve çok daha tehlikeli.

Bağımlılık bu işte. Zannediliyor ki tek kadınlar böyle. Ama erkeklerden de çok var .
Teşekkür ederim olaya farklı gözle bakmamı sagladin.Kadınlarda normal gördüğüm bu davranışı erkeklerde görmek nedense tuhaf geldi.Dogru olan bu davranışın insanî olduğu ve iki cinstede görüleceği 🙂🙂

Teşekkür ederim olaya farklı gözle bakmamı sagladin.Kadınlarda normal gördüğüm bu davranışı erkeklerde görmek nedense tuhaf geldi.Dogru olan bu davranışın insanî olduğu ve iki cinstede görüleceği 🙂🙂
Müge Anlı , Esra Erol ' da mı izlemediniz, yalvarıyorlar gel diye karılarına ahahahah

Ben onların rol olduğunu düşünüp ciddiye almamıştım,bana eşlerini kandırıp öldürmek ,intikam için böyle yapıyorlar gibi gelmişti.
Ay daha bugun bir şey duydum, bir arkadaşın ablası aldatıyormuş eşini, maaşını hep ona yediriyormuş ama adam katlanıyormuş.

Canım çok zormuş gerçekten,hem de ne güzel tam bağrına basmışken bunu niye yaparlar anlamam..Allah sabrına kolaylık versin🙏🙏Umarım hakkında en hayırlısı olur
amin ben ele acıdım şimdi acınacak duruma düştüm günahsız yavrumda bu yanlış seçime ortak oldu anasız oğlana üzülürken benim kızım babasız kaldı

Merhaba kızlar,
erkek arkadaşım boşanmış ve 2 çocuğu var,yaşları da 9-12.Ben de boşanmış biriyim ama çocuğum yok,liseden arkadaşız yıllar sonra lise toplanmasında biraraya gelince 1 yıl önce sevgili olduk.Ama eski eşi sorun.Tekrar birlikte olmak istiyor,bunu erkek arkadaşım da biliyor,çocukları bahane edip sık sık yanımda arıyor,çağırıyor,gece nerdesin diye arıyor.ben çocuklarla olan kısıma karşı değilim aksine çok sıkıntıları vardı çocuklarla alakalı,hep destek oldum çoğu düzeldi,ama eski eşinden rahatsız oluyorum evde görüyordu çocukları bunu istemediğimi söyledim tamam dedi asla girmiyorum dedi,ama yalan söylemiş meğer hep eve giriyormuş gülüş cümbüş sohbet ediyorlarmış.Acil durum değil yani.Bana eski eşinin onu aldattığını o yüzden onun için bir şey ifade etmediğini,beni çok sevdiğini söylese de bu konudan dolayı çok sefer ayrıldık,net davranmıyor,bana birde ilişkinin başında evlilik düşünmediğini anı yaşamak istediğini söyledi,bende beni eskiden tanıdığını,bu tarz ilişkilere karşı olmasamda anı yaşamak gibi bir durumum olmadığını söyledim,bunlardan dolayı ayrılınca iyice pasif tavırlar sergiledi,benimle konuşmayıp bir yakın arkadaşıma aslında ilerde evlilik düşünürse bu kişinin ben olacağımı, bunu da eski eşine söyledğini çok tepki ve beddua aldığını, ama beni sevdiğini,eski eşinin çocuklara bakamadığını,ilerde eski eşi evlenirse çocukları almayı istediğini,hepbirlikte aile olmak istediğini söylemiş.Arkadaşımda bunları benle neden konuşmadığını sorduğunda tam sorunları çözmek üzere olduğunu ama benim ona anlayışsızlık ettiğimi,Ve bunları bana asla söylememesini istemiş.Benimle bunları hiç konuşmadı.Sonrasında ise beni aramıyor,uzak duruyor,olduğum ortama girmiyor,Kafam çok karışık bu durumları yaşayan var mı?ileride zorluk çıkar mı?sizce ne yapmalıyım?
Konuyu okuyunca başıma bela arıyorum diye bağırıyor resmen. Evlenirseniz bu sorunlar katlanarak artacaktır.

Uzak dur...Kaosa girip hayatını harcama çok yıpranırsın...Daha boşandığı eşi ile kopamamış biri, cocuk ta var hep iletişimleri devam eder. Suçu da sana atmış...kesinlikle uzak dur

Uzak dur...Kaosa girip hayatını harcama çok yıpranırsın...Daha boşandığı eşi ile kopamamış biri, cocuk ta var hep iletişimleri devam eder. Suçu da sana atmış...kesinlikle uzak dur
Hiç sorma canım, günlerdir acaba ben mi yanlış görüyorum diye daha şimdiden dert edindim,gözüme vurdu valla sıkıntısı.Şimdi ise tüm iletişim kanalları kapalı,bence artık o da benim devam etmeyeceğimi anladı.Yeni sayfalara doğru bundan sonra..Dediğiniz gibi ikinci bir hataya gerek yok🙏

Sizde aslında gerçeği biliyorsunuz olmayacağını evlilikte küçük bir sorunun nasıl büyüdüğünü, çok zor zaten evlilik başınızdan geçmiş neden kendinizi daha fazla yoruyorsunuz siz değerlisiniz.psikolojisi bozulmuş adamları tamir edemezsiniz. Bir adam bu yaşına kdr doğruyu yanlışı ayırt edemiyorsa kendisini aldatan eşiyle evde görüşüp size yalan söylüyorsa daha ne yalanlar söylemiştir kimbilir. İpini salın gitsin sizde kurtulduğunuz için sadaka verin

Ben onların rol olduğunu düşünüp ciddiye almamıştım,bana eşlerini kandırıp öldürmek ,intikam için böyle yapıyorlar gibi gelmişti.
Hatta Müge Anlıda biri yalvardı yakardı kadın bakkalla kaçmıştı,karısı dönmedi hakaretler etti adam da kendini astı,memurdu daha boşanma gerçekleşmediği için kadında maaşını alıyor şu an arkasından bile ailesine maaşını çatır çatır yiyeceğim demişti

X