Bosch Siyah Eşya

bal-arisi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2010
371
175
Merhaba kızlar, dün beyaz eşyalarımızı aldık. Bosch markasını tercih ettik. Tamamı siyah.
Ürün kodları aşağıdaki gibidir. Bu ürünleri alan, kullanan, firkri olan var mı?

KGN57SB34N Buzdolabı
WAS247B3TR Çamaşır Makinası
SMS63L06TR Bulaşık Makinası
POP616B10L Ocak
HBN539E3T Fırın

Öncelikle güle güle kullan canım, benim sadece fırınım siyah renkte, ama temizliği inanılmaz zor, içini karartmak gibi olmasın söylediklerim, başka bir arkadaşımında seninkisi gibi herşeyi siyah, eşime birşey diyemiyorum çok ısrar ettim siyah olması için temizlik inanılmaz zor, hemen parmak izi yapıyor, birşey döküldü mü belli ediyor dedi, Umarım sende öyle bir sorun olmaz.

yapma yaa
fırın için temizliği çok kolay camı özel yapılmış dediler ama seninki de aynı model mi ?

yapma yaa
fırın için temizliği çok kolay camı özel yapılmış dediler ama seninki de aynı model mi ?
Ay canım pardon ben fırın yazmışım ocak diyecektim:) yok benimkisinin markası bosh değil arkadaşımın bosh, benim hani renk olarak dedim, bende çok istemiştim siyah olmasını ama siyah maddi olarak daha pahalı olduğu için hiç bakmadım bile.. Belki başka kullanan memnun kalan arkadaşlar vardır bilemiyorum

Canım inşallah çok daha güzelleri senin olur, bilgilendirme için teşekkür ederim

bende siyah istiyorum beyaz eşyalarımı :) kullanıpta memnun olmayan ya şimdi konussun yada bundan sonra sussun hiç konuşmasın
canım bunların hepsini nekdra aldın öğrenebilirmiyim? ne kadarlık bir indirim yaptılar..bende siyah ve bosch marka düşünüyorum yada arçelik..

hepsi çok güzeller Allah içine sindirsin kullanırken

merhaba arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun eşyalarınız... çok güzeller allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin... çeyiz için mi alıyorsunuz bilmiyorum ama bu çeyiz işi çok heycan verici... ben de bu buzdolabının aynısının beyazını aldım... inşallah güzel günlerde kullanalım... :) kullanan varmı bu buzdolabını bilmiyorum ama ben henüz kullanmadım... ama ilk etapta çok büyük bir buzzdolabı onu biliyorum... inşallah kullanımıda çok rahat ve güzel olur :)

canım ben de aynı takımı almayı düşünüyorum ama içim karardı okudukça insanların söylediklerini.. temizlik konusunu ne yapçm hiç bilmiyorum sende durum nedir kullanmaya başladın mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…