Botoks sonrası göz kapağım düştü!!

bordoank

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
7
0
41
Merhaba Hanımlar;
Bir botoks faciası yaşadım. 15 gün önce botoks yaptırdım. Botoksun 3. Günü sağ göz kapağım 5. Günü sol göz kapağım düşmeye başladı. Ve Şuan tam pitozum. İki gözümde tam olarak kapandı.
10 gündür kabus yaşıyorum. İşe gidemiyorum. Gitmek zorunda kaldığımda güneş gözlüğü ile geziyorum. Bilgisayara bakarken çok zorlanıyorum. Sürekli kafamı kaldırmak zorundayım. İnsanlar ne olduğunu soruyor sürekli. Araç kullanamıyorum . Bazı zaman bulanık görüyorum. Yazılar birbirine giriyor. Psikolojiniz alt üst oluyor. Yani güzel olmak isterken geldiğimiz durum hepsinden daha kötü. Keşke kırışıklarım dursaydı diyorsunuz.

Peki bu 15 günde ne yaptım. İlk hafta aramadığım mesaj atmadığım doktor kalmadı. Hepsinden olumsuz dönüş aldım.bir doktor hariç. Söyledikleri tek şey beklemeniz gerekiyor. Kimisi 15 gün kimisi 1 ay kimisi 2 ay diyor . Ne zaman açılır bende bilmiyorum. Neyse dönüş aldığım doktor hemen gel dedi gittim. Sağolsunlar çok ilgilendiler . Mezoterapi altın iğne yaptı . Bu işlemin süreci daha hızlandıracağını söyledi . Ama gün vermedi. İşlemden sonra hiç hareket etmeyen kaşlarım hareket etmeye başladı, yani botoksu bir tık eritti gibi. Sanırım bu işlemi tekrarlatmak gerekiyor.
çok araştırma yaptığım için sıcak su buhar göz damlası vs gibi şeyler bir işe yaramıyor.
Ben çoğunlukla masaj yapıyorum.
Bu durumu yaşayan bir çok kişi var . Gelişmeleri ve süreci sürekli sizlerle paylaşacağım.
Sevgiler

Merhaba, çok geçmiş olsun öncelikle..
Aynı durumu iş arkadaşım yaşamıştı parasını iade etmişti yapan yer, göz doktoruna gidip gözlük kullanmıştı yaklaşık 1ay yanlış hatırlamıyorsam.. :KK43: Evet çok can sıkıcı ama en azından geçici bir durum :KK43:
Ben sırf bu korkudan 2 yıldır botoks yaptırmıyorum, artık kime güveneceğimizi şaşırdık ne yazık ki ve bu çok üzücü.

Merhaba, çok geçmiş olsun öncelikle..
Aynı durumu iş arkadaşım yaşamıştı parasını iade etmişti yapan yer, göz doktoruna gidip gözlük kullanmıştı yaklaşık 1ay yanlış hatırlamıyorsam.. :KK43: Evet çok can sıkıcı ama en azından geçici bir durum :KK43:
Ben sırf bu korkudan 2 yıldır botoks yaptırmıyorum, artık kime güveneceğimizi şaşırdık ne yazık ki ve bu çok üzücü.
Benim bu 5. Botoksum hiç sorun yaşamamıştım. İlk defa başıma geldi. 1 aya bile razıyım benimki daha geç açılır diye düşünüyorum. Çünkü tam pitoz.

Şuan 23. Gündeyim ve gözlerinde açılma var eskiye göre daha iyi . Bu zamana kadar 1 altın iğne mezoterapi , 3 kere iğne yapıldı , 2 kere radyofrekans yapıldı. Bu işlemleri yaptırmam süreci hızlandırıyor. Fark edilir şekilde açılma oldu.

X