Böyle bir konu açmayı hiç istemezdim

simeyra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2020
845
1.309
Anne vefat etmiş. Ben de ne yapacağımı şaşırdım gerçekten. Dağıttıklarını toplamıyorum o da toplamıyor böyle böyle her yer leş gibi oluyor. Eşim işten gelince bazen toplamaya çalışıyor ama onun da kızına karşı eli kolu bağlı. Hiç bir şey söyleyemiyor ona
16 yasına gırmıs kızım var, oz kızım.. derslere canı isteyınce girer uc gunde bır kavga edıyoruz, muzık film son ses.. psıkologa danıstım online yoksa kafayı yıcem. Dedı kı bana siz bu yasta gerıldınız bır de onu dusunun. Onlıne ders ogretım teknıgı acısından her öğrencıye uygun değil. Anlamadıgın bır dersten saatlerce bır koltukta oturup dınledıgını dusun, atom fızıgı dınleyebılır mısın hergun saatlerce dedı, o da dısa böyle vuruyor dedı. Heryerı dagıtıyor toplama yok. Dısarı cıkar hava alsın beraber film izleyip alısverıs yapın online falan dedı. Gercekten onun yası kıpır kıpır zamanları hıc dusunemedım. Bunu onunla konustum bu sabah hep aksı ınat kızım hungur hungur agladı ilk defa. Anne patlıcam deslerı anlamıyorum kafayı yıcem bu ne zaman bıtecek evde delırıyorum dıye. Demem o kı annesı yokmus bak siz neler yasıyorsanız o yası dolayısı ile ıcınde bunu abartarak bın katı yasıyor.

xmona

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2018
718
1.509
Aklıma şey geldi, acaba resimle mi ilgilenseniz? Alın elinize kağıt kalem malzeme, yapmaya çalışın. Gelip kendisi bakar zaten napıyor bu diye. Bir süre sonra tatlı bir dille yardım isteyebilirsiniz. Buradan yürüyün. Yavaş yavaş konuşmaya başlarsınız. Burada en büyük suçlu eşiniz, söylemeden geçemeyeceğim.