böyle bişey başına gelen warmııı

kuzey16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2009
301
42
39
kızlar en son reglm 17 ağustosss hala olmadım.dr a gittim hamile değilimm wajinal ultrasonla falan baktı kist falanda yok hormonlarda normal düzeyde çıktıı.bana regl söktürücü werdii ama şu hani regl geciktirici bi hap wrya ondan werdi yani normalde omu werilioo bi fikrim yok ilk defa böle bişey başma gelioo kızlar yaa ben ondan içtim 3 gün hala olmadım yaaaa çok sıkıldım ama artık normal haline bıraktımmm kızlar yaaa lütfen bişey söleyn başka dr mı gitmeliyim acaba regl söktürücü we regl geciktirici aynı hapmı oluyo yani nie bana o hapı werdi onada anlam weremedimm

canım burda arkadaşımız var oda kullandı söktürücü ama sana ilaç hakkında bilgi veremem arkadaşımı yönlendireyim buraya sana yardımcı olur inşallah
geçmiş olsun canım

Bende yaşadım aynı şeyi gebelik yok adet olamadım ve adet söktürücü verdi doktorum 12 adetlik 6 günlük bi hap bu ama adet geciktirici değil söktürücü hap bittikten sonra 10 gün içindede adet oluyorsun zaten.Başka bir doktora git canım yada kan tahlili yaptır kanda gebelik çıkmazsa adet söktürücü al eczaneden 2 hafta içindede adet olursun.

Ben 2 ay üst üste yaşadım bu sorunu doktorum beni bu şekilde yönlendirmişti 2.sinde tahlil yap negaatifse söktürücü al demişti...

X