Böyle komşu düşman başına..!

Şükür pazartesi tasınıyorumm 😎 kurtuluyorum ust komsuda. Bu sabahta saat 7 de elektrkli supurge yapiyordu ruh hastasi 2 saat supurge yapti yaa 😣 sonrada uyuyamdik zaten ama nihayet pazartesi daha uygun ve guzl bir ev buldum son kat ust komsumda yok insallh orda rahat ederz 😆😆😆

Ust kata ckmaz ki ses yan tarafa gider yan komsumla 1 adim var aramizda olan ona olur 😅
Tavana hoparlör dayayin aynı hayvan neslindendi ust komşum istendiğinde insan gibi yaşamayı öğrendiler gece onların sesi kesildiği anda siz başlayın oyle saça böyle tarak üzgünüm seviyeli olmak kurtarmaz artık durumunuzu

Şükür pazartesi tasınıyorumm 😎 kurtuluyorum ust komsuda. Bu sabahta saat 7 de elektrkli supurge yapiyordu ruh hastasi 2 saat supurge yapti yaa 😣 sonrada uyuyamdik zaten ama nihayet pazartesi daha uygun ve guzl bir ev buldum son kat ust komsumda yok insallh orda rahat ederz 😆😆😆
Ben olsam gidinceye kadar ses çıkarır verirdim hakkını 😂

Selam kızlar. Ben kiracıyım 1 katta duruyorum oturdugumuz apartman tam 35 daire buyuk yani taşınalı 1.5 yl oldu tam ama nasıl ev yapmıslar aklım almıyo, kavga etmeyi birak sohpet etsen rahatlikla duyulur. Ust komsumun 7 yasinda oglu ve 2 yasinda kızı var cocuk cok şimarık tamam hepimizin cocugu da ole ama o koridorda sadece sabah demez aksam demez kosuyo sadece kosuyo bide yan komsunun cocuklari geliyo onlara hep beraber kosuyolar kac kere ciktm kapilarina ses cok fazla geliyo lutfen die sanki koca adam kosuyo yukarda insan konustugunu anlamiyo diger insanla sesten o derece. Yoksa cocuk yabi napsinlar derim gecerim bide kendileri ev sahibi ben kiracı tınlamiyolr gece saat 12,1,2 olur kosar daha eşim kac kere cıktı evlerine yok kadin bi dur demiyo cocuga he tamam deyip geciyo numarasini buldum komsudan kadinin ses oldumu solim cikmayayim artik biktim utandim die engelledi beni. Arayamiyorum msj atamiyorum. E esimde gece calisiyo adam gunduz yatiyo haliyle seslere uyaniyo yeter artik die whatsapptn msj attim bi kerede engelledikten sonra kendisine bi sessiz olun artik bide engelliyosun beni utanmadan vs. Yazdm yine englledi kadin gıcık oldum artik birde havalandirma yeri kapali bizim sofra bezi cırpar hali cirpar benim pencere acik toz girer iceri yani bktm usandmm artkk tasinsak ucuz ev yok hem rahatimi onlar icin bozamam napicaz bilmiyorum polis cagrsak cocuk icin gelirmi bilmem sacma olur gibi bu sefer eşler kotu olcak girişcekler birbirine birde cocuk ne yerse havalandirmya atiyo doldu orasi curuk elmayla bezle yani kokuyu biz cekiyoruz ama kimse uzerine alinmiyo ne ararsan var yani en son yonetimi aradm ses yapiyorlar die pislik atiyorlar die sese msj attilr sesiz olun flan fln die bisey cikmadi cop icinde eleman gonderio temizlettiler 3 poset cop ckti ya vlla 😣😣
Çok zor ya
En üst kat özgürlük bence

Böyle konuları okudukça kend apartmanımın duvarlarını öpmek istiyorum. Bizim apartmanda çocuk hiç yok, herkesin kedileri köpekleri var sıfır gürültü gerçekten

X