Boyunda lenf bezim şişti

Bu kadar korkmayın. Lenfoma kanser türlerinin en iyi huylusu. Başarı oranı yüksek. Bir de anın tadını çıkarın. Siz ne yaparsanız yapın hiç bişey değişmeyecek. Yine yaşamamız gereken şeyi yaşayacağız. Kafanıza takmayıp şu anın tadını çıkarın. Bi tanıdık 25 yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum dedi.
Bir de her boyunda veya kasıklarda şişen lenf bezleri kanser değildir. Hatta biri yazmıştı. Lenfoma atlatmış kasıklarında 4 cm beze çıkmış kesin nüks demişler ama temiz gelmiş. Moralinizi bozmayın

Peki biyopsiyi nasıl yaptılar iğneli mi cerrahi mi bende 1 hafta önce oldum boynumdaki lenf nodüllerinin birini aldılar incelemek için sizin ne kadar oldu alınalı
Yok. Doktorumuz iğneli tam sonuç veremeyebiliyor hepsi alınsın dedi. Cuma günü oldu biyopsi.
Hiç moralinizi bozmayın. Pozitif düşünün. Kafaya takarsanız şu günleriniz zehir olur.

Yok. Doktorumuz iğneli tam sonuç veremeyebiliyor hepsi alınsın dedi. Cuma günü oldu biyopsi.
Hiç moralinizi bozmayın. Pozitif düşünün. Kafaya takarsanız şu günleriniz zehir olur.
Evet ben doktorumda aynı şeyleri söyledi bide dağılma yapabilir iğneyle tavsiye etmiyorum dedi hepsi alındı benimde ama dikişlerin olduğu yerde kocaman şişlik oldu benim sizde varmı böyle bir durum

Evet ben doktorumda aynı şeyleri söyledi bide dağılma yapabilir iğneyle tavsiye etmiyorum dedi hepsi alındı benimde ama dikişlerin olduğu yerde kocaman şişlik oldu benim sizde varmı böyle bir durum

Eklentiler

• IMG_20231205_231607.jpg
    IMG_20231205_231607.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 414
Sanırım Benimkide öyle oldu gidince söyleyeceğim artık hastane baya uzak hep gidemiyorum
Antibiyotik verdi mi doktor? Zamanla iner. Ben kötü bişey çıkacağını zannetmiyorum 🙏 sizde iyi düşünün ☺️ ki çıksa bile çok şükür en iyi huylusuna denk geldik diye düşünün ben hep böyle düşünürüm ☺️

Antibiyotik verdi mi doktor? Zamanla iner. Ben kötü bişey çıkacağını zannetmiyorum 🙏 sizde iyi düşünün ☺️ ki çıksa bile çok şükür en iyi huylusuna denk geldik diye düşünün ben hep böyle düşünürüm ☺️
Evet iyi şeyler düşünmeye çalışıyorum ama yaşımın küçüklüğü ve bazı zorlu süreçlerimde etkisinde kalabiliyorum arada ama umut hep var sabredip bekleyeceğiz 🙂

Ya yarın ya da pazartesi çıkar büyük ihtimalle tam tarih vermediler
Anladım benim daha soru soruyorlar hergün eski hastalıklarımla ilgili herşeyin araştırılması gerektiğini söylediler ailemdeki hastalıklar bile araştırılmalıymış bugün öyle söyledi patoloji doktorum

Herhangi bi belirti var mı söylediklerimden?
Bende kilo kaybı var ve birden fazla noktada şişliklerim var 4 kasıkta 2 boyunda 2 ense üçgeninde ve tükürük bezimin olduğu tarafta yeni bir lezyon oluştu biyopsiden önce bide yürürken kasıklarım kasılıyor hemen yoruluyorum yürüyemiyorum bide kuru öksürük oluyor arada

Bende kilo kaybı var ve birden fazla noktada şişliklerim var 4 kasıkta 2 boyunda 2 ense üçgeninde ve tükürük bezimin olduğu tarafta yeni bir lezyon oluştu biyopsiden önce bide yürürken kasıklarım kasılıyor hemen yoruluyorum yürüyemiyorum bide kuru öksürük oluyor arada
Ben zannetmiyorum kötü bişey çıkacağını. Bazen lenfler aynı anda çıkabiliyor. Alerjikte olabilir. Çok kafana takma. En önemli belirtilerinden biri de gece terlemesi, gece gelen ağrılar, sebepsiz kaşıntılar.

Ben zannetmiyorum kötü bişey çıkacağını. Bazen lenfler aynı anda çıkabiliyor. Alerjikte olabilir. Çok kafana takma. En önemli belirtilerinden biri de gece terlemesi, gece gelen ağrılar, sebepsiz kaşıntılar.
Bakalım hayırlısı olsun diyip geçiyorum zaten umarım sizinde sonuçlarınız iyi çıkar 🙂

Merhaba yeni gördüm mesajınızı. Hatta acaba sonuçları nasıl çıktı acaba deyip konuya girince gördüm ☺️ evet çıktı çok şükür temiz geldi🙏 sizin nasıl çıktı mı sonuçlar?
Bende yeni giriyorum kusura bakmayın çıktı sonuçlar ama bana Mr tomografi ve monoklonal antikor testi yapmaya yönlendirdiler birde veren testi onları yaptırdım tekrar gideceğim sonuçlar için bakalım sizin iyi çıkmasına çok sevindim geçmiş olsun 😊

X