bozduğum diyete yeniden başlıyorum kızlarr

canım kilo verdiğini görmek güzel bi duygu olsa gerek. ben de 5 aylık evliym. düğünden bu yana 5 kilo aldım şuan 73üm.diyetisyene gitmeye karar vermiştm ama dahiliye uzmanının yaptığı testlerde triodimin yeterince çalışmadığını gördüm. malesef yemeği keserek kilo vermem imkansız. şu an ilaç kullanıyorum. bence sen de önce bi test yaptır bakalım metabolizma hızın nasıl

ilgin için saol arkadaşım benim metobolizma hızım orta düzeyde.. yediklerime dikkat edip sporla desteklediğim zaman kilo verebiliyorum.. sende umarım istediğin kiloya ulaşabilirsin..

bu arada 62 kiloyum 1,5 ayda 12 kiloya yakın verdimmm çookk mutluyummm:))) beni gören şaşırıyor,bütün pantolonlarıma giriyorumm..Allah tüm zayıflamak isteyenlerin yardımcısı olsunn

uzun zaman oldu yazmayalı tekrar geldim ve yine aynı problemle. Malum kilo aldım. en son yazdığımda 62 idim sonra yazın 58lere düştüm. ama nasılsa verdim rahatlığıyla hiç dikkat etmedim yedim ve tekrar aldım.Tartıldım 70 kiloyum. Boyumdan dolayı kimse kilomu anlayamıyor ama ben çok rahatsızım bir çok kıyafetimi giyemiyorum çok yapışıyor yada kimisi olmuyor derhal vermem gerekiyor. Birlikte zayıflayalımmı motive ederek. Gün gün yaptıklarımı yediklerimi yazarım

sabah: bir parça peynir 1dilim kepekli ekmek şekersiz çay bir kaç zeytin

öğle: kumpir

ara: 1 muz 1 mandalina

uzun zaman oldu yazmayalı tekrar geldim ve yine aynı problemle. Malum kilo aldım. en son yazdığımda 62 idim sonra yazın 58lere düştüm. ama nasılsa verdim rahatlığıyla hiç dikkat etmedim yedim ve tekrar aldım.Tartıldım 70 kiloyum. Boyumdan dolayı kimse kilomu anlayamıyor ama ben çok rahatsızım bir çok kıyafetimi giyemiyorum çok yapışıyor yada kimisi olmuyor derhal vermem gerekiyor. Birlikte zayıflayalımmı motive ederek. Gün gün yaptıklarımı yediklerimi yazarım

Canım benim seni çok iyi anlıyorum.Benim serüvenimde seninkine benziyor.Evlendiğim zaman 3 yıl önce 62 kiloydum.1 yıl içinde 70leri gördüm.Bebek için tedavi vs derken 78 ile hamile kaldım.Sıkıntılı bi gebelik geçirdim 97 kg ile doğum yaptım.Bebeğim ek gıdaya başladıktan sonra 86.6 kiloyla diyete başladım.Daha sonra burdaki cuma yarışmalarında 7.takıma katıldım.Şimdi 75 kiloyum.Tekrar eski halime ulaşıncaya kadar devam edecem inş.Sana tavsiye ederim.Cuma yarışmalarına bi bak istersen.Motive oluyorsun ciddi manada

ipekyol ilgin için tşk ederim:) bakıcam o sayfaya neden olmasın.. inşallah istediğimiz kiloya ulaşırız:))

X