Bozulmuş parfümleri geri döndürmenin bir yolu var mı?

nemida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
1.301
7
Evet başlık yeterince açık gene yazmayayım ama çok sevdiğim bir parfümüm vardı, biraz ağır geldiği için her zaman kullanmıyordum. Buzdolabında öylece kalmış.. Bir de o parfümü bana bir arkadaşım vermişti, kullanılmıştı yani. Bekleyince bozulmuş. Acı acı kokuyor şimdi. Pahalı bir parfüm aslında.. o yüzden atmaya kıyamıyorum.

Pek umudum olmasa da bir sorayım dedim.. belki benim bilmediğim bir yol vardır :)

parfüm bozulur mu CADIARZU
buz dolabına da hiç parfüm koymadım :bbo:
soğuk diye acı acı kokuyordur belki kaydirigubbakcemile3

parfüm bozulur mu CADIARZU
buz dolabına da hiç parfüm koymadım :bbo:
soğuk diye acı acı kokuyordur belki kaydirigubbakcemile3

Tabi bozulur canım. Açılmamış parfüm 10 sene bile durur hiçbirşey olmaz ama 1 kere bile sıktıysan artık havayla temas etmiştir ve 3 senede bitirmek zorundasındır artık çünkü bozulur, acılaşır.. iğrençleşir. Kenarda köşede kalmış bir parfüm testerin varsa dene de gör :))

arkadaşlar parfüm bozulur çok güzel muhafaza ederseniz 5 yıl dayanır 5 yıldan sonra rengi koyulasır kokusu yogunlasır ve acır bozulur yani...malesef geri döndürme yolu yok:1no2:
parfümleri kutusunda gün ışıgı almayan sıcak olmayan yerlerde karanlıkta muhafaza edin

5 Yılmı o zaman gene iyi ben 3 yıl diye biliyodum iyi oldu bu.. demekki o parfüm çok önceden açılmış ki bende de bir 3 senedir falan duruyordu.. Üstelik buzdolabında saklıyordum. Ama çok soğukta kokuyu öldürüyor sanki... En azından üst notaları...

5 yıl oluyor kullanım ömrü.çok soguk çok sıcakta iyi olmuyor ben buzdolabının kapagında tutuyorum orası daha iyi oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…