Brad pitt'i gençleştiren göz altı torbası ameliyatı

Estetikport

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2014
206
14
33
50 yaşına basan ve kendine özen göstermesiyle bilinen ünlü aktör Brad Pitt'in basına yansıyan son fotoğraflarında genç yüz ifadesi dikkat çekiyor.

İlerleyen yaşla birlikte alt göz kapağındaki torbalanmalar neredeyse kaçınılmazdır. Yoğun iş temposu ve düzensiz yaşam tarzı, uykusuzluk, ailesel yatkınlık, sigara, alkol, yer çekimi, cildin yapısı göz altında torbalanmalara, bu da yorgun, kötü, enerjisi düşük ve olduğunuzdan daha yaşlı bir yüz ifadesine yol açmaktadır. Brad Pitt'in bu genç ve diri yüz ifadesinde en önemli ayrıntı göz altı torbalarından kurtulmasıdır.

Peki göz altı torbaları nasıl ortadan kaldırılıyor. Alt göz kapağı kirpik diplerinden açılan kesilerden müdahale ediyoruz. Fazla kas dokusu ve gevşek kas dokularını düzeltiyoruz. Torbalanmaya neden olan yağ birikintilerini gerektiği kadar alarak o kısmın estetik bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Bağ ve kas dokusu onarılıyor bu sırada. İz belli olmayacak şekilde kirpik diplerinden özel dikişlerle kesileri kapatıyoruz. Hastamız operasyon sırasında herhangi bir acı hissetmiyor. Dikişlerin üzerine hafif bir pansuman uyguluyoruz.

15 günlük iyileşme süresi sonrasında torbalardan arınmış, bakışları ortaya çıkaran, yüze adeta gençlik aşısı görüntüsü veren, enerjik, dinamik bir göz çevresi ve genç bir yüz ifadesine kavuşuyor hastalarımız.

Eki Görüntüle 951848

Son düzenleme:
bu ameliyati basarili bir sekilde yapabilen bir dr var mi tavsiye edebileceginiz? seda sayan'in aciklamanini izlemiştim haberlerde goz altini paramparca yapmis bir turk dr. kolay gibi gorunwn ama riskli bir operasyon sanirim.

bu ameliyati basarili bir sekilde yapabilen bir dr var mi tavsiye edebileceginiz? seda sayan'in aciklamanini izlemiştim haberlerde goz altini paramparca yapmis bir turk dr. kolay gibi gorunwn ama riskli bir operasyon sanirim.

Selam,
Dr. Tayfun Türkaslan bu konularda oldukça yoğun çalışmaları olan bir doktor. Göz çevrenizdeki bozulmaları dikkate alarak size en iyi tedavi yolunu mutlaka söyleyecektir..

ben göz altı torbalarımı aldırmak istiyorum, eğer cumartesi günü olursam ptesi ameliyat olduğum belli olmadan işe dönebilir miyim? izin almam zor.. başkalarının da anlamasını istemiyorum

Benimde göz altı torbalarım çok şişiyor. Artı morarıyor düşünüyordum açıkcası ama dedikleriniz korkuttu beni.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben göz altı torbalarımı aldırmak istiyorum, eğer cumartesi günü olursam ptesi ameliyat olduğum belli olmadan işe dönebilir miyim? izin almam zor.. başkalarının da anlamasını istemiyorum

Selam Kagithavlu,

Gözaltı torbası "transkonjunktival" teknikle yapılacaksa en az 3-5 gün dinlenmelisiniz. En büyük sorun morluk riski...
Bu kişiden kişiye değişen bir özellik, örneğin sigara içen bitkisel çaylar içenlerde morluk riski yüksektir. Başka sorunuz olursa memnuniyetle yanıtlarız..

Sevgiyle kalın,

Doç. Dr. Tayfun Türkaslan

Selam Kagithavlu,

Gözaltı torbası "transkonjunktival" teknikle yapılacaksa en az 3-5 gün dinlenmelisiniz. En büyük sorun morluk riski...
Bu kişiden kişiye değişen bir özellik, örneğin sigara içen bitkisel çaylar içenlerde morluk riski yüksektir. Başka sorunuz olursa memnuniyetle yanıtlarız..

Sevgiyle kalın,

Ben yurtdisinda yasiyorum tr ye gelip göz alti torbalarimi aldirmak istiyorum size nasil ulasabilirim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sizinle birebir görusmek isterdim telde doktor bey.

Asistanım ile verdiğim numaradan görüştünüz mü? Elbette görüşebiliriz. Arayın lütfen belirttiğim numaradan.. KK formundan aradığınızı iletin..

Sevgiler,

Yarin ariyacagim ögleden sonra tsk dr.bey

X