Bebek İkinci El Brainy Baby - Akıllı Bebek Eğitim VCD Seti

carpelumina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2008
389
1
$image.jpg

$image.jpg $image.jpg $image.jpg

Akıllı Bebek Eğitim Seti 7vcd 4 cd
AKILLI BEBEK YENİ
KUTUSUNDA!
6 ay - 4 yaş için

Tertemiz, kızım 4 aylıktan itibaren bayıla bayıla izledi, renkleri, şekilleri, hayvanları.. Daha birçok şeyi çok önceden öğrendi. Vcd lerine bayılıyordu, kahkahalarla izliyor ve çok eğleniyordu, aynı zamanda da bir çok şey öğreniyordu.. Biz çok memnun kaldık bu setten, 3 yaşına geldiğimiz için, artık başka bebişler de faydalansın istedik ve satışa çıkardık.

Piyasa fiyatı 130TL
Biz tertemiz setimizi 65 TL den satışa çıkartıyoruz...

Tüm uzmanlar çocuğun zeka gelişiminin
anne karnında başladığı konusunda birleşiyor. Bebeğin 6 aylık oluşundan itibaren
kullanılan bu harika setle ona ilk kavrama becerilerini kazandırabilir ve onun
zeka gelişimine büyük katkıda bulunabilirsiniz...
Akıllı Bebek Eğitim Seti, çocuğunuzun kavramayla ilgili becerilerini artıracaktır; hayal edebilme, uzaklıkları algılayabilme, sanatsal ve matematiksel düşünebilme, detayları çözebilme ve daha fazlası...

Dünyanın dört bir yanındaki büyüme ve büyütme tarzları dikkate alınarak küresel bir perspektifle hazırlanan Brainy Baby - Akıllı Bebek VCD'leri, çocuğunuz için rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. Her VCD ona farklı bir öğrenme serüveni sunuyor.

Ayrıca Dr. T. Berry Brazelton, Dr. J. Felton Earls, Dr. Bruce Perry, Irving Harris, Dr. April Binasich ve Dr. Barbara Bowman gibi önemli beyin gelişimi araştırmacılarının görüşlerini ve deneyimlerini içeren ile çocuğunuzun ilk yıllarında onun zihinsel gelişimine yardımcı olmanın en güvenilir yollarını öğreneceksiniz.
Bu setin içinde bulabileceğiniz VCD'ler;
Abece,
Şekiller ve Renkler,
Sayılar,
Hayvanlar,
Sağ Beyin,
Sol Beyin,
İngilizce,
Mozart CD
Vivaldi CD
Bach CD
Beethoven CD .
Çocuğunuzun Zeka gelişimi için hazırlanmış görsel eğitim seti ,
Çocuklarınızın Gelişimi için 15 dakika izlemesi yeterlidir.

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 223
Eki Görüntüle 830246

Eki Görüntüle 830256 Eki Görüntüle 830258 Eki Görüntüle 830259

Akıllı Bebek Eğitim Seti 7vcd 4 cd
AKILLI BEBEK YENİ
KUTUSUNDA!
6 ay - 4 yaş için

Tertemiz, kızım 4 aylıktan itibaren bayıla bayıla izledi, renkleri, şekilleri, hayvanları.. Daha birçok şeyi çok önceden öğrendi. Vcd lerine bayılıyordu, kahkahalarla izliyor ve çok eğleniyordu, aynı zamanda da bir çok şey öğreniyordu.. Biz çok memnun kaldık bu setten, 3 yaşına geldiğimiz için, artık başka bebişler de faydalansın istedik ve satışa çıkardık.

Piyasa fiyatı 130TL
Biz tertemiz setimizi 65 TL den satışa çıkartıyoruz...

Tüm uzmanlar çocuğun zeka gelişiminin
anne karnında başladığı konusunda birleşiyor. Bebeğin 6 aylık oluşundan itibaren
kullanılan bu harika setle ona ilk kavrama becerilerini kazandırabilir ve onun
zeka gelişimine büyük katkıda bulunabilirsiniz...
Akıllı Bebek Eğitim Seti, çocuğunuzun kavramayla ilgili becerilerini artıracaktır; hayal edebilme, uzaklıkları algılayabilme, sanatsal ve matematiksel düşünebilme, detayları çözebilme ve daha fazlası...

Dünyanın dört bir yanındaki büyüme ve büyütme tarzları dikkate alınarak küresel bir perspektifle hazırlanan Brainy Baby - Akıllı Bebek VCD'leri, çocuğunuz için rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. Her VCD ona farklı bir öğrenme serüveni sunuyor.

Ayrıca Dr. T. Berry Brazelton, Dr. J. Felton Earls, Dr. Bruce Perry, Irving Harris, Dr. April Binasich ve Dr. Barbara Bowman gibi önemli beyin gelişimi araştırmacılarının görüşlerini ve deneyimlerini içeren ile çocuğunuzun ilk yıllarında onun zihinsel gelişimine yardımcı olmanın en güvenilir yollarını öğreneceksiniz.
Bu setin içinde bulabileceğiniz VCD'ler;
Abece,
Şekiller ve Renkler,
Sayılar,
Hayvanlar,
Sağ Beyin,
Sol Beyin,
İngilizce,
Mozart CD
Vivaldi CD
Bach CD
Beethoven CD .
Çocuğunuzun Zeka gelişimi için hazırlanmış görsel eğitim seti ,
Çocuklarınızın Gelişimi için 15 dakika izlemesi yeterlidir.

canım son fiyatın nedir

X