Bebek Beslenmesi Brewers yeast b12 kullananlar

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

mrv12345

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
23
11
34
Merhaba sevgili anneler premature bir bebek annesiyim. Bebeğim duzeltilmis daha 10 günluk ama benim sütüm çok az, ona yetmiyor, çok sık emziriyorum ama arada mama veriyorum malesef. Her anne gibi sadece anne sütü vermek istiyorum. Humana still tea, rezene , dereotu, hurma ,incir,yogurt,kefir,maden suyu gibi akliniza gelebilecek her turlu sut yapan şeyi de tuketiyorum. Galactogo damla da kullaniyorum ama sütum artmiyor. Son çare solgarın brewers yeast b12 kapsülunü önerdiler. Daha önce kullanan var mı? Etki eder mi, ederse kaç günde ediyor? Lütfen bana yardımcı olun.

Merhaba sevgili anneler premature bir bebek annesiyim. Bebeğim duzeltilmis daha 10 günluk ama benim sütüm çok az, ona yetmiyor, çok sık emziriyorum ama arada mama veriyorum malesef. Her anne gibi sadece anne sütü vermek istiyorum. Humana still tea, rezene , dereotu, hurma ,incir,yogurt,kefir,maden suyu gibi akliniza gelebilecek her turlu sut yapan şeyi de tuketiyorum. Galactogo damla da kullaniyorum ama sütum artmiyor. Son çare solgarın brewers yeast b12 kapsülunü önerdiler. Daha önce kullanan var mı? Etki eder mi, ederse kaç günde ediyor? Lütfen bana yardımcı olun.
Yaklaşık 40 gündür kullanıyorum. Bende etkisi oldu ama öyle fışkıran bir sütüm olmadı🤷🏻‍♀️Birkaç günde başlamıştı etki

Benim sütüm cok az en azindan bebegime yetse yeter dolana falan tma niyetinde hic degilim gunde kac adet kullandiniz peki

Ben de bebeğime yetirme derdindeyim sadece..Sabah 2 öğlen 2 akşam 2 tablet içiliyor

Benim sütüm cok az en azindan bebegime yetse yeter dolana falan tma niyetinde hic degilim gunde kac adet kullandiniz peki

Bende 5 aydır kullanıyorum günde 6 adet içiyorum
Bestlak damla da kullanıyorum
Fakat en büyük faydayı devamlı su içmekte gördüm. Şu şişelerini önünüze alıp,günde 3-4 litre su içtiğinizden emin olmalısınız. Ve UYKU çok mühim. Bebek uyudukça sizde uyumalısınız.iyi uyku ve bolsu etkisini 2 günde gösteriyor.

Sezaryenle 8 Subatta dogum yaptım. Sütüm inanılmaz azdı. Korkudan elim ayağıma dolandı. Oğlum iki damla süt için sağ mememi çekistirmekten yara yaptı. Sağ memeyi bakıma aldım gümüş kapakla o memeden sadece sağarak verdim. 3-4 günde yarası iyileşti. Ilk 2-3 gün sütüm tek sağma 15 ml'di hiç saka yapmıyorum. Formül mama ile takviyeledik. Doğal olsun diye evladımı aç bırakamazdım.Breaw yeast kapsül, bestlak damla, her gün 2 saatte bir pompalı sağım, kefir, yeşillik, tayin pekmez, ceviz, 5 lt su... Her türlü yöntemi deniyorum. 15 ml den 60 ml e çıktık çift memede şükür ki. Bugün de son kozumu oynayıp elektrikli hastane tipi pompa kiralayacağım. Süt savaşını ben kazanacağım inşallah.

Ben kullandim günde 6 tablet. Öyle aşırı bir fark göremedim. Humana emziren anne çayı da içiyordum. Bu tarz seylerde plasebo etkisinin daha fazla yarari oluyor. Bence power-pump yapmayi denemelisiniz. Tabiki su ve uyku çok önemli.

X