Çorbalar Brokoli Çorbası - Duru Mercimek Sponsorluğunda

Sunumu da tamamladım hayırlısı ile, kuzucumla bu kadar oluyor hanımlar...
Afiyet olsun herkese. :KK72:

Ellerinize, emeğinize sağlık :kk77:Çok besleyici ve nefis bir çorba olmuş.:kk77:
9 aydan sonra bebeklere rahatlıkla içirilir:emir_bebek:
Yarışmada bol şans diliyorum :KK200:
Doğum gününüzde kutlu olsun..:KK68:
Sevdiklerinizde daha nice yıllara inşaallah:KK68:

Ellerinize, emeğinize sağlık :kk77:Çok besleyici ve nefis bir çorba olmuş.:kk77:
9 aydan sonra bebeklere rahatlıkla içirilir:emir_bebek:
Yarışmada bol şans diliyorum :KK200:
Doğum gününüzde kutlu olsun..:KK68:
Sevdiklerinizde daha nice yıllara inşaallah:KK68:

Çok teşekkür ederim, kesinlikle öyle... Her anneye tavsiye ediyorum... :emir_bebek::anne:
Çok incesiniz sağolun... :KK68::KK15:

ellerine sağlık . en sevdiğim çorbalardan biri. bizim evde çorba çok pişer. çocuklar çok sever çünkü

Ayni tarifi bende yapiyrm benim cocuklara gore prokoli corbasi:KK70: hatta tarifi bile yapip nete koymustm zamaninda ellerine saglik cnm basarilar

Deme ya, ben de kendi kendime uydurdum sanıyordum... Çünkü ilk katı gıdaya başlandığında ufak ufak birşeyleri denemeye başladım, sonra eşimin kuzeni muhakkak çorbalarına bakliyat kat dedi, onun üstüne de böyle böyle son halini aldı...
Ama anladığım kadarı ile yaygın bir çorba.
Ben zeytinyağlı brokoli de yapıyorum, son zamanlarda hiç yapmadım gerçi fazla tüketilmiyor.
En çok çorbası tüketliyor...
Teşekkür ederim...

Çok teşekkür ederim, inşallah başarılıdır çorbam, oğluşumun şansına artık... :KK68::KK68:

Eline sağlık canım :eğlence: normal tencerede de yapabiliriz heralde bunu dimi düdüklü kullanmıyorum sevmiyorum nedense korkunç geliyor bana :KK53: hiç yapmadım iyi oldu bu katagori iyi :halay:

Önce oğlunuza afiyet bal şeker olsun .

Bence özellikle annelerin mutlaka tarif defterine not alması gereken çocuklar için çok besleyici bir çorba :kk77:

Ellerine emeğine sağlık ; başarılar dilerim

X