Güneş Kremleri bronzlasmak ıcın napmalıyımm kızlarrr acıl yardım yahuu :(

Güneş kremleri, bronzlaşma

karameleq

MeLeqim ßediRim
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2012
220
0
ben beyaz tenlıyım bronzlaşmak ısdıyorum acılen fakat arko nemın bronzlasdırıcı spreyını aldım memmun kalmadım kollarımı kararttı bacaklarım hala beyaz kk okudum havuç yagı kakao yagı karısdırıp surduqunde süper bronzlasdırıyo yazıyo bugun hemen gıdıp aldım denemedim sızce napmalıyım solaryuma esım ızın vermıyo :s acıl yardım :KK43:(

merhana canim
nezaman için bronz olman lazim:)o kremler pek iyi sonuç vermiyor alaca böcek gibi oluyorsun ben bir kac denedim hic beğenmedim eger 2-3 suren varsa solaryum dene bence

esım ızın vermıyo bısey olmasından korkuyo sanırım :KK43: doqal yolla mecbur acelesı yok ama yaz bıtene kadar bronzlaşmak ısdıyorum arkadaşım beyaz tısort sort falan qıyınce dehşet güzel duruyo ben bembeyaz ıqrenc :KK43: cıkolata qıbı olmak ısdıyom ama ben yaaa :KK43:(

Solaryum çok zararlı.Kremlerle bronzlaşmak deveye hendek atlatmaktan zor.Denedim memnun kalmadım.Tatile de gidemiyorsan ve bronz da olmak istiyorsan sen eşittir ben demektir arkadaşım:'(

solaryum çook uzun zaman girildiği zaman evet zararlı ama bikaç seans rengin dönsün diye girebilirsin bence.ben geçen yaz 3 saat girmiştim 2 ayda kapkara olmuştum.2-3 seans 10 dk girsen gayet güzel olabilir,eşini ikna et :))

cıldırcam yahu bronzlaşmak bukadarmı zor :s 3 qun kaldım denızde gunesın altında kollarım ısdedıqım renk bacaklarım bembeyaz cakal essek qıbı oldum :KK43: solaryuma qırmeden bronzlaşanlar nasıl bronzlasıyo anlamış deqılım :KK43:

cıldırcam yahu bronzlaşmak bukadarmı zor :s 3 qun kaldım denızde gunesın altında kollarım ısdedıqım renk bacaklarım bembeyaz cakal essek qıbı oldum :KK43: solaryuma qırmeden bronzlaşanlar nasıl bronzlasıyo anlamış deqılım :KK43:

Paso solaryuma gidiyorlar sonra "ay ban da tatelden yene döndım acayıp bıranzlaşmışım bebeğim yoa" diye kekliyorlar:KK70:

solaryuma bence bir kezde olsa dene ilk seans zaten 5d asmamali 1 veya 2 gun ara ile tekrar edersin 5 kez girsen rengin döner zaten koruyu kremlerde var onlardan sürebilirsin solaryumu abartmazsan eger zararli olmaz herhalde sende birkaç seanstan birsey olmaz

sen sürekli güneş altında güneşlenerek olmaz ki beyaz olduğu için kızarırsın ancak solaryumda biraz tenin bronzlaşırsa ozaman güneşte daha etkili sonuç verirsin solaryum altyapı olur :KK16:

ben beyaz tenlıyım bronzlaşmak ısdıyorum acılen fakat arko nemın bronzlasdırıcı spreyını aldım memmun kalmadım kollarımı kararttı bacaklarım hala beyaz kk okudum havuç yagı kakao yagı karısdırıp surduqunde süper bronzlasdırıyo yazıyo bugun hemen gıdıp aldım denemedim sızce napmalıyım solaryuma esım ızın vermıyo :s acıl yardım :KK43:(

kakao yagı yeterlı 2 saatte arap bacı kıvamında cıkarsın

X