Güneş Kremleri bronzlastirici yag krem onerisi olan var mi?

Güneş kremleri, bronzlaşma
Benim cildim çok hassas hemen kızarırım hep 50 faktör kullanıyordum hiç bronzlaşmıyordum. Ama bu sene Garnier in 30 faktörlü bronzlaştırıcı yağını aldım memnun kaldım kızarmadım da ama günde 2 kere sürdüm. Kahverengi spreyli Şişe.

Evet aynen Güneşlenme saatlerine dikkat özellikle 12-2 arası güneşlenmemek gerek. Ben 10-11 bir de 3 ten sonra güneşlendim yeterince bronzlaştım. Bu saatler haricinde bi tek denize havuza girersem kurumak için 10 dk kadar güneşte durdum. Clinique kullanmıştım geçen sene beyaz beyaz çok yapıştı sonra elimi sürünce topak topak oluyordu ondan hoşlanmadım.

bu yağla olacak iş değil,güneşlenme saatlarını ayarla10-11 arası-2-3 arası[/Q
Evet aynen Güneşlenme saatlerine dikkat özellikle 12-2 arası güneşlenmemek gerek. Ben 10-11 bir de 3 ten sonra güneşlendim yeterince bronzlaştım. Bu saatler haricinde bi tek denize havuza girersem kurumak için 10 dk kadar güneşte durdum. Clinique kullanmıştım geçen sene beyaz beyaz çok yapıştı sonra elimi sürünce topak topak oluyordu ondan hoşlanmadım.
Bende bu saatleri degerlendiriyim oyleyse:) ben garnier geleneksel bronzlastirici aldim tavsiye uzerine bakalim

Kizarmadan bronzlasmak istiyorum yardimci olur musunuz?

Kesinlikle zeytin yağı..tatillerde nice kokos hanımların kullandığını gordum.. Markalara para dökmeye gerek yok..koymuşlar fisfisi olan bi şişeye suruyorlardi bol bol..zararsız ve cildinde besliyor..

Öyle mi diyorsun?cok yogun olur diye düşündüm.peki Zeytinyağı bronzlaştirıyor mu yoksa güneşe karşi koruyor mu?

Nettende araştırabilirsiniz..benim bildiğim bronzlasmaya yardımcı oluyor ve de koruyor..diğerleri para tuzağı..bende bu sene tatilde z.yağı kullanicam..

Eda taşpınar ın yağı çok güzel yakıyor.Koruyuculu olanı da koruyucusuz olanı da var.Korumalı olan 15 faktör, az gibi geliuor ama 50liklerle de hiç yanılmıyor.
Zeytinyağı cilde iyi, e vit içeriyor, nemlendirir ama güneş koruma faktörü olduğunu sanmıyorum.Mis gibi hindistan cevizi kokan yağlar varken ben şahsen zeytinyağı kokmak da istemem.Yine de sen bilirsin tabii.
Yağlardan hoşlanmayan, yapış yapış olmaktan hoşlanmayanlara da garnier in clear protection spreylerini, garnier ve niveanın deodorant şeklinde olan spreylerini öneririm.Farklı seviyelerde koruma içeren çeşitleri mevcut.
Bu işe daha çok para ayırabilecek ve yağdan rahatsız olmayanlara ise lancaster in kavanoz içerisindeki kahverengi katı yağını öneririm.

Eda taşpınar ın yağı çok güzel yakıyor.Koruyuculu olanı da koruyucusuz olanı da var.Korumalı olan 15 faktör, az gibi geliuor ama 50liklerle de hiç yanılmıyor.
Zeytinyağı cilde iyi, e vit içeriyor, nemlendirir ama güneş koruma faktörü olduğunu sanmıyorum.Mis gibi hindistan cevizi kokan yağlar varken ben şahsen zeytinyağı kokmak da istemem.Yine de sen bilirsin tabii.
Yağlardan hoşlanmayan, yapış yapış olmaktan hoşlanmayanlara da garnier in clear protection spreylerini, garnier ve niveanın deodorant şeklinde olan spreylerini öneririm.Farklı seviyelerde koruma içeren çeşitleri mevcut.
Bu işe daha çok para ayırabilecek ve yağdan rahatsız olmayanlara ise lancaster in kavanoz içerisindeki kahverengi katı yağını öneririm.
Edanın yaglari da uygun fiyatlarda.denenebilir.ben bronzlaşmayı sevmiyorum. Guneş lekesini engelliyecek bir krem yeterli bana.ama nivea,garnier falan da kullanmam.daha kaliteli yağları tercih ediyorum.gecen sene hamilton kullanmıstım.bugun yeni bir krem almaya gidicem.

bende normalde kıpkırmızı olurum, geçen yıl eda taşpınar kullandım bildiğin bronzlaştım, yalnız bende çok kaşıntı yaptı :/

ben kendim kullanmadım ama tanıdığım bir çok kişi eda taşpınar bronzlaştırıcı yağ kullanıyorlar ve aşırı aşırı memnunlar.eğer kullanmadıysan bir dene bence.

Edanın yaglari da uygun fiyatlarda.denenebilir.ben bronzlaşmayı sevmiyorum. Guneş lekesini engelliyecek bir krem yeterli bana.ama nivea,garnier falan da kullanmam.daha kaliteli yağları tercih ediyorum.gecen sene hamilton kullanmıstım.bugun yeni bir krem almaya gidicem.
Bronzlaşmayı sevmiyorsan Eda yı deneme, faktörü düşük çünkü(15).Eczacına danışarak yüksek faktörlü dermokozmetik bir koruyucu seçebilirsin.

X