Güneş Kremleri Bronzluk İçin Önerileriniz Var mı?

Güneş kremleri, bronzlaşma
Merhaba kızlar..Çillerim var beyaz tenliyim.Tatlı bi bronzluk elde ederek çillerimin kapanmasını istiyorum ne yapabilirim sizce?Rocun soya formulülü leke karşıtı kreimini kullandım ama bir etki etmedi.Lütfen bu çillerden kurtulmak istiyorum.Teşekkür ederim..

ben yves rocherdan güneş yağı aldım bir de güneşten sonra sürülen bir losyonunu aldım sürünce bronzluk kalıcı oluyormuş daha denize gidemedim deneyemedim annem hastanede çalışıyor dermatolog bu marka için iyi bitkisel demiş bakalım nolcak:)

Ben buğday tenliyim ilk iki gün 20 faktörlü nivea sütüyle yanıyorum daha sonra havuç ve kakao yağını karıştırıp kalıcı bronzluk elde ediyordum çok da memnundum ama Garnier'ın yoğun kalıcı bronzluk veren aşağıdaki ürününü gördüm yorumlarda gayat iyiydi haftaya tatile çıkıyorum izlenimlerimi bildiririm kızlar:)
$6959_01.jpg

benim var bu yaz harika bi şekilde yandım tarifi veriyorum:kakao yağı,ceviz yağı,havuç yağı,çilek yağı,kayısı yağı hepsini karıştırın biraz fazla olmasını isterseniz ceviz yağını 2 katı koyun mükemmel bi bronzluk elde edin.tabii sonrasında aftersun kullanın mutlaka

Eğer maksat sadece bronzluk ise, güneşin zararları filan umurumda değil bu sene tamamen bronz olayım diyorsan ucuz mu ucuz bir yöntem ile kapkara olabilirsin..

Çokça deneyenini gördüm tecrübe ile de sabit; KOLA!! : )

kolayı dök avucuna sür istediğin yere yat güneşin altına bak bakalım 2 saat sonra ne oluyor.. çok hızlı karartan bir şey kola.. He 1 kere çocuk aklımla denedim karardım ama sonuçta ben oluşumuna müsait bir cilt için tavsiye edilir mi?? Hayır, elbette..

ama bunun yanında havuç ve kakao yağı karışımı ile çok tatlı kararan bir kocam var,hem de hiç şemsiye altından çıkmadan yapıyor bunu, bunu da tavsiye edebilirim..

kızlar benimde bir fikrim var yaptığımı söyleyeyim size ben bronzlaştırıcıyı tüm vücuduma sürüyorum ama yüzümün tamamına sürmüyorum sadece yanaklarıma sürüyorum.ve yanaklarım çok bronzlaşırken yüzümün diğer renkleri daha açık renk kalıyor.yani allık sürmüşüm gibi oluyor:)zaten bronz tenin üzerine fondoten sürülünce falan çirkin duruyor ne fondoten ne allık kullanıyorum sonra.
kullandığım ürünler kakaolu vazelin 5tl bunu eczaneden aldım.birde deborahın kuru yağı mükemmel kokuyor ve o da 22 tl

bir aktarın bana önerdiği ve benim de çok memnun kalıp size önereceğim karışım şudur kızlar;
1. kakao yağı (katıdır, önce bir kabın içerisinde eritmelisiniz)
2. ceviz yağı
3. havuç yağı
4. buğday yağı
dördünü bir şişeye doldurup, güneşte vücudunuza uyguladığınızda çok güzel bronzlaşıyorsunuz. hem de güneş kremlerinden çok daha ucuza geliyor. tavsiye ederim :KK66:

marmaris tatilim sırasında almıstım bu yağı,senelerdir bronzlasırım hıc bukadar guzel ve cabuk bronzlasmamıstım ne soyulma oldu ne kızarma tavsıye ederim cok memnun kaldım elve sun kakao yağından $becz929_782__63947.jpg

Güneşe ilk defa çıkacak olan biri koruyucu ve bronzlaştırıcı kremleri nasıl kullanmalı arkadaşlar? 50 faktör güneş kremi, bir de yoğun bronzlaştırıcı aldım. İlk gün sadece koruyucuyla mı güneşte kalmalıyım? Yoksa dönüşümlü olarak sürekli mi sürmeliyim? Acı çekmek ve soyulmak istemediğimden çok tereddüt ediyorum. :26:

Ayyyy canım benim ben de seninle aynı dertten muzdaripim yaa. Ben o kadar beyaz tenliyim ki hiç bronzlaşamıyorum. Bugüne kadar kakao yağı, havuç yağı, susam yağı hatta aktardan aldığım karışık bir yağ bile denedim ama sadece geçici bir pembelik sağladı. en son bir arkadaşım clinique'nin self sun otobronzanı kullandı gözümün önünde ve ciddi sonuç aldı. Fakat dışarıda falan biraz pahalı. Ben de lidyana.com'dan buldum sizinle de paylaşayım istedim.

http://

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar bende aslında beyaz tenli değilim esmerim ama asla bronzlaşamıyorum yüzüm kollarım yanıyo bacaklarım istersem sabahtan akşama kadar güneşleniyim yanmıyor bembeyaz :KK43: solaryumdanda korkuyorum geçenlerde diorun otobronzanını aldım vücut için ayrı yüz için ayrı kahverengi bi kutusu var kendiside kahverengi ve iğrenç bi kokusu var ve hiç verim alamadım sürüyorum bi türlü olmuyo sanırım yedirmemek gerekiyo ayağımın üstüne bi kaç damla dökülmüş farketmemişim orası harika bi renk aldı ama bacaklarımda sıfır renk. yedirmeden uygularsamda herhalde 5 uygulamada biter ve her 5 günde bir 96 lira veremem. güzellik uzmanı alırken kullanmadan öcne mutlaka peeling yap demişti ondan mı olmuyo acaba anlamadım gitti başka öneriniz varmı şöyle krem gibi sürülüpte şipşak bronzlatanından bi kaç gün kalıcı olanından :KK5:

kızlar normalde beyaz tenliydim ama brozlaştım deniz tatil derken ve şuanki halimden hiç memnun deilim ne zamana kadar bu brozluk sürer ya acil yardım edin ya aynaya bile bakamıyorum :KK43:

Piz buin güneş ürünlerini kullanan varmı arkadaşar, hem koruma hemde bronzlaştırma etkisi varmış, boynerde gördüm almayı düsünüyorum, kullananlar memnun mu acaba

X