Tüp Bebek Merkezleri Brüksel Tüp Bebek Merkezi-dr.yücel Karaman Hakkinda Bilgisi Olan Varmi?? önemliiii...

-Canım Yücel hocada ikinci tedavimin sonunda şu anda 18 haftalık hamileyim çok şükür, her sorana içim rahat önerebileceğim bi yer:)

Hayırlı bir şekilde evladınızı kucağınıza almayı, Allah nasip eder inşAllah.. Başladım bende orada bakalım hayırlısı.

Son düzenleme:
Hayırlı bir şekilde evladınızı kucağınıza almayı, Allah nasip eder inşAllah.. Başladım bende orada bakalım hayırlısı.

Merhaba,
Benim de Brüksel Merkez'e gidenlere sorum var, yardımcı olursanız sevinirim.
Merkez yoğun mu, Yücel Karaman ultrason, ilaç dozu, yumurta toplama ve embriyo transferleini kendisi mi gerçekleştiriyor.

Ayrıca benim tüp bebekten önce laparoskopi olmam gerekli, tüplerde sıvı birikintisi var,
tüpler bağlanacak ya da alınacak. Aynı durumda Yücel Bey'in takip ettiği hastaları var ise forumda yorumlarını merak ediyorum.
Operasyonu Memorial Okmeydanında yapıyorlarmış.

Ben de merkeze karar verme aşamasındayım. Memorial Semra Kahraman'ı düşünüyorum aslında ama
Yücel Bey'in laparoskopi konusunda iyi olduğunu duydum.

Forumda yazılan olumsuz görüşler de etkiledi beni. Kararsızım.

Merkezin Tüp Bebek Başarı Oranı nedir acaba?

Merhaba,
Merkez yoğun mu, Yücel Karaman ultrason, ilaç dozu, yumurta toplama ve embriyo transferleini kendisi mi gerçekleştiriyor.

Ben gittiğim zaman yoğunluk vardı ama benim sıram geldiği zaman geçiştirilmedim.
Vakit ayırdı bize Dr bey. Benimle kendisi ilgilendi sağolsun .sadece Belçika'da olduğu sırada diğer Dr arkadaşı ilgilendi.. Yumurta toplama işleminde kendisi vardı.. Embriyoları dondurmak zorunda kaldım çünkü, polip vardı aynı gün onuda aldırdım. Kısmet ise iki ay sonra transfer..başarı oranı orada %70 denildi ama tabi kısmet.

Ben gittiğim zaman yoğunluk vardı ama benim sıram geldiği zaman geçiştirilmedim.
Vakit ayırdı bize Dr bey. Benimle kendisi ilgilendi sağolsun .sadece Belçika'da olduğu sırada diğer Dr arkadaşı ilgilendi.. Yumurta toplama işleminde kendisi vardı.. Embriyoları dondurmak zorunda kaldım çünkü, polip vardı aynı gün onuda aldırdım. Kısmet ise iki ay sonra transfer..başarı oranı orada %70 denildi ama tabi kısmet.

Teşekkürler cevabınız için,
Polibi daha önce görmedi mi doktorunuz?

Ayrıca iyi haberlerinizi beklerim, iyi şanslar:)

Teşekkürler cevabınız için,
Polibi daha önce görmedi mi doktorunuz?

Ayrıca iyi haberlerinizi beklerim, iyi şanslar:)

Ben daha önce aldırmıştım aslında başka bir yerde 2011 Kasım ayında, tüp bebek için iğneler vurulduğum zaman yeniden büyüdü. Ilk baktığı zaman var dedi zaten ama daha sonra özel olarak baktığında temiz demişti.. İğneleri vurulduğum zaman hormanlarımla o da gelişti.. İşi şansa bırakmak istemediklerinden donduruldu toplanan yumurtalarımda.

Tşk ederim sizede iyi şanslar :KK66:

Merhaba,

Ayrıca benim tüp bebekten önce laparoskopi olmam gerekli, tüplerde sıvı birikintisi var,
tüpler bağlanacak ya da alınacak. Aynı durumda Yücel Bey'in takip ettiği hastaları var ise forumda yorumlarını merak ediyorum.
Operasyonu Memorial Okmeydanında yapıyorlarmış.

Ben de merkeze karar verme aşamasındayım. Memorial Semra Kahraman'ı düşünüyorum aslında ama
Yücel Bey'in laparoskopi konusunda iyi olduğunu duydum.

Forumda yazılan olumsuz görüşler de etkiledi beni. Kararsızım.

merhaba.. acil bir durum yoksa randevu saatınızde dr.la görüşmeniz sağlanıyor..
benim orada 3 denemem oldu.. uzun araştırmalar sonunda histeroskopi+tüpbebek tedavisi için gittim..
yücel bey histeroskopiye gerek olmadığını söyledi ve tüp tedavisine başladık.. başarıyı sorduğunuz için yazıyorum..
ilk tedavim; pozitif ama düşük..
ikinci tedavi; şuan 3,5 yaşında kızım var :)
üçüncü tedavim; 14 haftalık hamileyim :)
darısı sizlere olsun inş.. hepinize.. biz yolun başından beri hep aynı düşünceyle gittik .. en başta nasip işi.. dr.a güven işi.. sonrasında bizde,onlarda elden ne geliyorsa yapıldı.. bizim araştırmalarımızda sayılı isim bulduk bu konuda.. burayı seçtik..
ALLAH yavrunuzu size nerede kavuşturacaksa, aklınızı kalbinizi ve ayaklarınızı oraya yönlendirsin inş..

Son düzenleme:
benim orada 3 denemem oldu.. uzun araştırmalar sonunda histeroskopi+tüpbebek tedavisi için gittim..
yücel bey histeroskopiye gerek olmadığını söyledi ve tüp tedavisine başladık.. başarıyı sorduğunuz için yazıyorum..
darısı sizlere olsun inş.. hepinize.. biz yolun başından beri hep aynı düşünceyle gittik .. en başta nasip işi.. dr.a güven işi.. sonrasında bizde,onlarda elden ne geliyorsa yapıldı.. bizim araştırmalarımızda sayılı isim bulduk bu konuda.. burayı seçtik..
ALLAH yavrunuzu size nerede kavuşturacaksa, aklınızı kalbinizi ve ayaklarınızı oraya yönlendirsin inş..

teşekkür ederim:)

hayatım ben böyle bir tüp bebek merkezi olduğunu bile senden duyuyorum...sorayım bakim bende etrafıma....

Merhaba canım teyzem 7 gebelik geçirdi hepsini kaybetti daha sonra tv den görmüş Yücel beyi Almanya'dan kalktı geldi istanbula kromozon uyuşmazlığı varmış meğer bu Dr sayesinde melek gibi bir oğlu oldu uç yaşında şuan

merhaba öncelikle tedavin hayırlı olsun inşş. pozitif sonuç alırsın ama zannedersem daha transfer yapılmamış cnm nasılbi merkez memnun kaldınmı bende mayısta orda başlamayı düşünüyorum yazarsan çoksevinirim

Son düzenleme:

cnmm ibşş. sağlıkla bebeğini kucağına alırsın böle olumlu sonuçları görünce çok seviniyorum bende 2. denememi brükselde yaptırmak istiyorum inşş. bende pozitif sonuç alırım

merhaba öncelikle tedavin hayırlı olsun inşş. pozitif sonuç alırsın ama zannedersem daha transfer yapılmamış cnm nasılbi merkez memnun kaldınmı bende mayısta orda başlamayı düşünüyorum yazarsan çoksevinirim

Tşk ederim, InsAllah Rabbim yüzümü güldürür hayırlısı ile.. Yok hayır transferim ertelendi polip vardı onuda alırdım yumurta toplama işlemi sırasında. Beklemedeyim şimdi, embriyoları dondurduk . Kısmetse Mart veya Nisan'da devam edeceğiz.

Memnunluğuma gelince evet sonucum yok ama sonuçta kısmet bu iş..Görelim mevlam neyler, neylerse güzel eyler .

Selam ve dua ile .

Tşk ederim, InsAllah Rabbim yüzümü güldürür hayırlısı ile.. Yok hayır transferim ertelendi polip vardı onuda alırdım yumurta toplama işlemi sırasında. Beklemedeyim şimdi, embriyoları dondurduk . Kısmetse Mart veya Nisan'da devam edeceğiz.

Memnunluğuma gelince evet sonucum yok ama sonuçta kısmet bu iş..Görelim mevlam neyler, neylerse güzel eyler .

Selam ve dua ile .

Cnmm inş. Rabbim yüzünü güldürür emeklerini boşa çıkartmaz bende mayısta başlayacam Allah kısmet ederse

inşallah, Allah herkesin emeğini boşa çıkarmasın . Hayırlı sonuçlar alırsınız inşAllah. Daha önce denemeniz oldu mu hiç ?

inşallah, Allah herkesin emeğini boşa çıkarmasın . Hayırlı sonuçlar alırsınız inşAllah. Daha önce denemeniz oldu mu hiç ?

aminnn cnm 1 kere denedim bu 2. olacak inşş. cnm bişey soracam ben 2 embriyo verilsin istiyorum acaba doktorla konuşursam verirlermi siz hiç konuştunuzmu bu konu hakkında

aminnn cnm 1 kere denedim bu 2. olacak inşş. cnm bişey soracam ben 2 embriyo verilsin istiyorum acaba doktorla konuşursam verirlermi siz hiç konuştunuzmu bu konu hakkında

Yok hayir konuşmadık. Normalde şansımı artırır düşüncesi ile bende öyle istiyorum kısmetse

kızlar merhaba bende ilk tüp bebek denememi zeynep kamil hastanesinde yaptırdım fakat sonuç düşük oldu 2. denememi yücel beyde yaptırmak istiyorum raporlu olarak fiyatlar hakkında bilgisi olan varmı acaba ?

Evet 29 martta yapildi .. Beklemedeyim :)) umarim guzel sonuclar alirim.

X