Bu adam bitirmek mi istiyor?

sprusormakicinuye

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2022
165
-39
Son GÜNCELLEME
ufak ufak konuşmaya başlamışken (yine salakligimdan affeder gibi olmuştum özürler diledi felan)
tamamen bitirdim. Dün gündüz konuştuk akşam gidip benim de tanıdığım üst dönemden bir kız var. Bununla dışarıda buluşmuş. O kızın yaşı benden baya büyük bu arada. Benim ne yaptığını ısrarla sormam üzerine cevap vermek istemedi ve bu sabah söyledi. Okulla ilgili bir şeyler konuştuk arkadaşları adına bir konuda teşekkür etmek istemiş felan yalanlar uydurdu. Saat 11e 12ye kadar kesin bunun için buluşmuşsunsuzdur kdkwkw cevap vermedi asla. Bu son noktaydı gerçekten

GÜNCELLEME 2
2 gün önce durumu görünce sinirle aramıştım açmamıştı ya. Dün eli kanlar içinde resim video atmış makineye kaptırmış galiba bahcede. Bakamadım yazmış. Kötü olmuş İçim gitti dedim sonra haydi hoşçakal, yazma diyen kimdi niye yazıyorsun dedim. Hala çok sinirliyim beni aldattığını bile düşünüyorum nasıl bir anda bırakıp vazgeçebilirsin oraya gittin değiştin vs vs yazdı yine aynı şeyler. Uzun bir mesajla nasıl hala böyle bir şey ima ettiğinin hesabını sordum işte kızdım felan, içinden kelime seçip cevap vermiş. Yoruldum ne demek istemiyor musun beni, böyle ilişki biter mi, yazmamam için çabalıyorsun ben konuşmaya çalışınca sonra diyorsun haftalardır aynı durumdayız tabiki suphelenirim felan dedi her neyse. Sonra bu hiçbir şey yok gibi birkaç saat sonra dönüş yoluna çıktınız mı, tatildeyken ailecek çektiğin fotoları at felan dedi. Sonra ben ya hiçbir şey yokmuş gibi nasıl sorabiliyorsun sonra konuşalım uzun dedim, al yine aynı şey sonralarından bıktım, istemiyorum haber verilmek fotoğraf felan seninle konuşmak da istemiyorum dedi. Seni aldattığını düşündüğün biriyle hala nasıl böyle konuşuyorsun dedim görüldü attı halen de yazmadı bir şey. Galiba bitti bu ilişki

GÜNCELLEME 1
Fazla değer sonrası ne oldu bilin bakalım??? Satıldık!!! diye durum paylaşmış. Profilini son görülmesini kaldırmış. (Ben 2 gündür tatilden resimler paylaşıyorum ara ara) Anlık sinirle aradım 2 kez ama açmadı. Tonla ortak arkadaşımız ve çevremiz var, onun birçok tanıdığıyla tanıştım görüşüyorum vs bırakın gördüğüne anlatmayı beni onu satıp bırakan biri olarak tanıtmaya durum koyarak başladığı için çok sinirlendim. Ama açmadığı için sinirimi gösteremedim barısmak için aradığımı bile düşünmüştür yani bu adam. Çok sinirliyim asla görmezden gelemiyorum. Ne yapacağım lütfen yardım edin ya tüm tatilim burnumdan geldi zaten birkaç gün geldim

Ben 20 o 40 yaşında bunu da göz önünde bulundurun.....

Hatırlayanlar vardır geçen gün konu açmıştım sevgilimle alakalı. Sessiz bitirmek veya kendi kendime affedip devam etmek istemedim. Bir hafta kadar sessiz kalıp yazdığı şeylere görüldü attım sorun ne diye sorunca bir şey yok dedim geçiştirdim. Ama sonra şimdiye kadar nelere kırıldığımı işte beni sevmediğini düşündürdüğünü vs anlattım çok uzun uzun. İçimde ona karşı birseylerin koptuğunu vs v. Kapatalım hemen bunları, duymak istemiyorum bir daha, seni çok seviyorum, doğal kıskançlıklar bu dediklerin benim hatalarım değil vs deyip üste çıkmaya çalıştı. Özür bekliyorum dedi üstüne. Sonra yine cevap vermedim kendisi yazdı sonra tekrar. eskiye dönelim hemen dedi. Böyle anlatınca ben haksızmışım gereksiz naz yapan biriyim gibi gözüküyor ama gerçekten çok üzdü ve hakettiğim ilişki bu değil, ya düzelecek ya bitecekdi.

Şimdi de ailemle tatile geldim, biliyordu bugün geleceğimizi. Vardınız mi niye haber vermedin felan dedi yol yorgunluğu uyuyakalmisim, darlama lütfen yeter dedim çok mesaj attığı için. (Zamanında boş şeyler için küstü, tek mesaj atsın diye telefon başında bekledim günlerce)

Varınca her yerden resim at merakta bırakma felan diyordu. Ama gerçekten içimden gelmedi onla konuşmak bir şey atmak felan. Zaten ailem sürekli dibimde telefonla uğraşmak istemiyorum o da ayrı. Otel odasının ve manzaranın videosunu çekip hikaye koymuştum. Bana hiçbir şey atmayip paylaş 👏 yazmış

Yazdığı şeyleri yazıyorum direk:
-anladim ben seni
-sevmiyorsun artık beni, uzaklaştırıyorsun kendinden
-sen bak keyfine ben bölmeyim seni
-haydi hoşçakal sana
Bitsin istiyor ve bitiriyor mu yoksa benim çabalamamı mi istiyor bu adam. Benim kafam gerçekten çok karışık eskisi gibi asla hissetmiyorum, bitirmeye bile kararliydim ama şimdi bu öyle yazınca biraz dank etti galiba kaybetmeyi ne kadar istemediğimi düşündüm

Son düzenleme:
Bitsin istiyor ve bitiriyor mu yoksa benim çabalamamı mi istiyor bu adam. Benim kafam gerçekten çok karışık eskisi gibi asla hissetmiyorum, bitirmeye bile kararliydim ama şimdi bu öyle yazınca biraz dank etti galiba kaybetmeyi ne kadar istemediğimi düşündüm
Kız; kırgın,yorgun ve kendini çekip sadece adamın düzelip kendini affetirmesini bekliyor.Erkek neden soguk davranıp uzak duruyor demek ki sevmiyor istemiyor diyor.

Erkekler maalesef dümdüzler ve dünkü konuyu bile bugüne tasıyıp trip atsaniz 10 sene bunu mu sorun edelim diyebilecek türler.

Ya normal normal davranip döndügünde yüz yüze konusup sıkıntıları sorunlari halletmeliydiniz ya da bu iliskinin daha iyi olmasini hakediyorum dediniz ya komple bitirip yolunuza devam edecektiniz.
Seviyorsanız musait ortamda arayip durumu toparlayin döndügünüzde de yüz yüze konusup bir sans daha verin iliskinize?

Adamı geçin de siz bitirmek mi istiyorsunuz bitirmemek mi ? Devam edeceksiniz bu şekilde sağlıksız bir ilişki şeklinde mi devam edecek yoksa tüm kırgınlıkları ve kızgınlıklarınızı unutup yeniden başlayabilecek misiniz ?Bence adamdan önce siz ne yapacağınıza karar verin
Ben de emin değilim. Mantığım bitir diyor kalbim kararsız. Her şeyi unutup yeniden başlayabilirim belki ama onun için sevgilimin cabalamasi gerekmiyor mu sizce yani kendini affettirmek icin. Yazdığı 2 klasik cümleyle içimdeki kırgınlığın onarılacağını düşünüyor ama ben açıklama ve benim ona güvenmemi sevgimi göstermemi sağlayacak hareketler sözler bekliyorum. Bilmiyorum gerçekten ben de kararsızım

Kız; kırgın,yorgun ve kendini çekip sadece adamın düzelip kendini affetirmesini bekliyor.Erkek neden soguk davranıp uzak duruyor demek ki sevmiyor istemiyor diyor.

Erkekler maalesef dümdüzler ve dünkü konuyu bile bugüne tasıyıp trip atsaniz 10 sene bunu mu sorun edelim diyebilecek türler.

Ya normal normal davranip döndügünde yüz yüze konusup sıkıntıları sorunlari halletmeliydiniz ya da bu iliskinin daha iyi olmasini hakediyorum dediniz ya komple bitirip yolunuza devam edecektiniz.
Seviyorsanız musait ortamda arayip durumu toparlayin döndügünüzde de yüz yüze konusup bir sans daha verin iliskinize?
Aynen söylediğiniz gibi. Ben bekliyorum onun adımlar atmasını, o da ben uzak davranıyorum sevmiyorum felan diye düşünüyor. Evet dediğiniz gibi yapabilirim belki. Ya da birkaç gün hiç kafama takmayip ailemle keyfime bakarım sonra memlekete gidince konuşurum. Zaten 2 hafta sonra da onun olduğu şehre dönüş yapıyorum tekrardan yüz yüze konuşabiliriz. Zaten yüz yüzeyken sorunları hiç halledemiyoruz ikimiz de yumuşuyoruz sonra yalnız kalınca pişman oluyorum bu kadar kolay kapattığım için vs

İlgi devam ettikçe naza çekiyorsunuz
O vazgeçince kaybetmekten korkuyorsunuz
Biraz düşünmeye ihtiyacım var diyin ve dönene kadar yazmayıp gerçekten düşünün

Ne istediğinize karar verin.
Yetişkin bireylerin yapması gerektiği gibi konuşarak bitirin yada devam edin.
Hali hazırdaki sevgilinize sürekli görüldü atıp sonra ne oldu deyince bir şey yok demek, manasız sessizlikler, tripler ilişkinizi çözmez.
Ancak ayrılık sürecinizin sancılarını arttırır.

İlgi devam ettikçe naza çekiyorsunuz
O vazgeçince kaybetmekten korkuyorsunuz
Biraz düşünmeye ihtiyacım var diyin ve dönene kadar yazmayıp gerçekten düşünün
Evet zaten günlerce yazmadım düşünmem lazım kafam karışık seninle ilgili diye ima ettim. Ama dün bir şekilde geri yazdığım için affettiğimi düşündü sanırım, ben de halen aramızdaki sorunları halletmediğimizi ve barışmadığımızı söyledim. Sonra bunlari yazdı. Düşünmek için ciddi zaman isteyeceğim. Belki de diyorum böyle rahat çekip hadi hoşçakal bay bay yazabildigine göre başka bir şey mi var

Aranızdaki iletişim çok yorucu geldi bana. Her şeyi açıkça konuşup aklınıza yatmıyorsa ayrılmanız gerekiyordu.
:KK43: Evet bu durumda öyle gözüküyor ama normalde çok daha farklı ve güzel giden bir ilişkiydi, bunun da sebebi benim bazı şeyleri görmezden gelmemmiş. Keşke ilk keskeler oluştuğunda kafamda, ayrılsaydım çok daha kolay olurdu benim için

Hatırlayanlar vardır geçen gün konu açmıştım sevgilimle alakalı. Sessiz bitirmek veya kendi kendime affedip devam etmek istemedim. Bir hafta kadar sessiz kalıp yazdığı şeylere görüldü attım sorun ne diye sorunca bir şey yok dedim geçiştirdim. Ama sonra şimdiye kadar nelere kırıldığımı işte beni sevmediğini düşündürdüğünü vs anlattım çok uzun uzun. İçimde ona karşı birseylerin koptuğunu vs v. Kapatalım hemen bunları, duymak istemiyorum bir daha, seni çok seviyorum, doğal kıskançlıklar bu dediklerin benim hatalarım değil vs deyip üste çıkmaya çalıştı. Özür bekliyorum dedi üstüne. Sonra yine cevap vermedim kendisi yazdı sonra tekrar. eskiye dönelim hemen dedi. Böyle anlatınca ben haksızmışım gereksiz naz yapan biriyim gibi gözüküyor ama gerçekten çok üzdü ve hakettiğim ilişki bu değil, ya düzelecek ya bitecekdi.

Şimdi de ailemle tatile geldim, biliyordu bugün geleceğimizi. Vardınız mi niye haber vermedin felan dedi yol yorgunluğu uyuyakalmisim, darlama lütfen yeter dedim çok mesaj attığı için. (Zamanında boş şeyler için küstü, tek mesaj atsın diye telefon başında bekledim günlerce)

Varınca her yerden resim at merakta bırakma felan diyordu. Ama gerçekten içimden gelmedi onla konuşmak bir şey atmak felan. Zaten ailem sürekli dibimde telefonla uğraşmak istemiyorum o da ayrı. Otel odasının ve manzaranın videosunu çekip hikaye koymuştum. Bana hiçbir şey atmayip paylaş 👏 yazmış

-anladim ben seni
-haydi hoşçakal sana
Bitirecekseniz bitirin madem bu kadar sizi yoran toksik bir ilişkiyse. Boyle bir ilişkiyi kabul etmeyip kaybedeceğinizi anladığınızda da devam istiyorsunuz. Evlilik hayatını az biraz düşünün derim tabi öyle bir fikriniz varsa. Iyi yönlerini kötü yönlerini tartin. Bu sizin hayatınız kendi hayatınızı başkası, başkaları için mahvetmeyin.

-anladim ben seni
-haydi hoşçakal sana
Bence önce siz ne yapmak istediğinize karar verin.

Ne istediğinize karar verin.
Yetişkin bireylerin yapması gerektiği gibi konuşarak bitirin yada devam edin.
Hali hazırdaki sevgilinize sürekli görüldü atıp sonra ne oldu deyince bir şey yok demek, manasız sessizlikler, tripler ilişkinizi çözmez.
Ancak ayrılık sürecinizin sancılarını arttırır.
doğru söylüyorsunuz ama ben de kararsızım ve gerçekten içimden gelmiyor cevap verip açıklamak bile, ama konuşmayınca da içim içimi yiyor. Olgun değilim sanırım ilişki işlerinde

Evet zaten günlerce yazmadım düşünmem lazım kafam karışık seninle ilgili diye ima ettim. Ama dün bir şekilde geri yazdığım için affettiğimi düşündü sanırım, ben de halen aramızdaki sorunları halletmediğimizi ve barışmadığımızı söyledim. Sonra bunlari yazdı. Düşünmek için ciddi zaman isteyeceğim. Belki de diyorum böyle rahat çekip hadi hoşçakal bay bay yazabildigine göre başka bir şey mi var
Gurur yaptı egosu incindi
Düşünmek istiyorum zaman ver bana
Ha ama bekleyemem diyorsan yollar senin
Hiçbir şey için zorlayamam kalmak isteyen sebep gitmek isteyen bahane bulur nasılsa
Yazabilirsin 😬

Adamın bitirmek istemesi bence normal olur soğuk davranan bir kadın var ne yapsın sabaha kadar peşinde mi koşsun e olmuyorsa olmuyordur
Çocuk oyuncağı değil bu iş it çek işi hiç değil.

Belki sizin böyle yapmanız da onda bir şeyleri bitirecek adam gibi konuşmanız lazım açık ve net bir biçimde

Adamın bitirmek istemesi bence normal olur soğuk davranan bir kadın var ne yapsın sabaha kadar peşinde mi koşsun e olmuyorsa olmuyordur
Çocuk oyuncağı değil bu iş it çek işi hiç değil.

Belki sizin böyle yapmanız da onda bir şeyleri bitirecek adam gibi konuşmanız lazım açık ve net bir biçimde
Ama normalde asla böyle davranmam. Bendeki soğukluğun tek sebebinin kendisi olduğunu da söyledim. Günde 1-2 mesaj atıp cevap verecek miyim diye yoklamak dışında bir şey yapmıyor ki. Yazdığı şeyler de aramızda hicbir şey yokmuş normalmişiz gibi bebeğim ne yapıyorsun yok işte noldu felan, yani ben ona uzun uzun açıkladım bu hatalarından dolayı soğudum öyle hissedemiyorum dedim adam hemen o konuyu kapat bir daha açma diyor. O böyle dedi diye unutacak halim yok ki. Bana orada birkaç cümle etse bir daha yapmayacağını anlasam felan zaten ben yumuşarım. Çocuk oyuncağı gibi davranan oydu. Hata yapayım sonra akşam özür dilerim aşkım ya seni seviyorum diyince unutacağımı düşünüyordu hep :KK43:

Ama normalde asla böyle davranmam. Bendeki soğukluğun tek sebebinin kendisi olduğunu da söyledim. Günde 1-2 mesaj atıp cevap verecek miyim diye yoklamak dışında bir şey yapmıyor ki. Yazdığı şeyler de aramızda hicbir şey yokmuş normalmişiz gibi bebeğim ne yapıyorsun yok işte noldu felan, yani ben ona uzun uzun açıkladım bu hatalarından dolayı soğudum öyle hissedemiyorum dedim adam hemen o konuyu kapat bir daha açma diyor. O böyle dedi diye unutacak halim yok ki. Bana orada birkaç cümle etse bir daha yapmayacağını anlasam felan zaten ben yumuşarım. Çocuk oyuncağı gibi davranan oydu. Hata yapayım sonra akşam özür dilerim aşkım ya seni seviyorum diyince unutacağımı düşünüyordu hep :KK43:
Unutmuyorsanız ayrılın
Neden derseniz ben birilerinin peşinden koşmak için hayatın çok kısa olduğunu düşünüyorum
Bu erkek arkadaşınız içinde geçerli
Bir insan asla değişmiyor bunu aklınızdan çıkarmayın

20 yaşında universite 2.sinif öğrencisiyim ama haklısınız, nasıl başladık biz bile anlayamadik sonra da bağlılık alışkanlık aşk vs devam etti
Bu adam kaç yaşında peki?

Yaşın her şey için çok erken. Burda bir sürü konu var, çocuğu olan bir adamla evlenmek kolay değil. Şu an evlilik düşünmüyorsunuz ama ilerlerse ilişki illa düşünürsünüz. İlerde ailen öğrense onların da kolay kolay onaylayacağını sanmıyorum. Hadi yaşın bir nebze büyük olsa ne istediğini bilsen bir şey demezdim. Sınıfından ya da üst dönemlerden bulursun birini. Kulüplere topluluklara katılsan ya da sınıf arkadaşlarınla sosyalleşsen vs.

Konun içinse adam vazgeçmemiş, bakmış olmuyor senin bitirdiğini düşünüyor. Yazsan barışırsınız.

X