Bu adam neden gitmiyor

Bence koruma duygusuyla yanınız da

Ve cok hoş her ne kadar size sıkıntı verse de

Derdim var da bir haftadır okuduğum en sevimli dert maşallah diyeyim:nazar:

Ben gece gece bol sinirle yazdım bütün gece de uykusuz kaldım :KK43: sağ koltukta bir yanıma, kalkıp sol koltuğa geçip diğer yanıma dönüp uyumaya çalıştım. Sağolsun sabah gelip görüp yatağa götürüp ise gitti.
Birakmak istememesini anlıyorum ama sağdan sola dönmek için hafif bir belimizi kaldırıp dönmemiz gerkeiyor ya işte ben ikizlerle o manevrayi yapamıyorum. Belim ve bacak aramdaki kemikler çatır çatır kırılacak gibi oluyor :KK43: onun yerine yatağın bir başından bir başına kendimi yuvarlarayak dönmek istiyorum :KK43: off bu gece bakalım neler olarak. Şu iki hafta geçsin de hayırlısıyla doğsunlar...

Ya kiyamam cok tatlisin 😊ve haklisin ne denir bilemiyorum ama yuvarlaniyorum falan yazmissin cok tatli ,hayirli evlat olsunlar insaAllah

Ya kiyamam cok tatlisin 😊ve haklisin ne denir bilemiyorum ama yuvarlaniyorum falan yazmissin cok tatli ,hayirli evlat olsunlar insaAllah
Amin amin.. hepimizin evladı hayırlı olsun inşallah. Rabbim isteyen herkese de nasıp etsin inşallah. Ama durum cidden tam olarak öyle :KK43: karnımda damacana su var gibi. Haliyle uyumak çok zor :KK43: gece iyi uyursan gunduz ancak daha az acı çekerek günü geçiriyorum arada ogleden sonra yine biraz uyuyorum ki akşam iyi gecsin. Ama ağrı ve uykusuzluk canıma tak etti gece.

Az kalmış birazcık daha sabır
Endişe ediyor demek ki
Gece gündüz farketmez uykunuz geldiğinde yatıp dinlenin
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Yaninizda olmasina sukredin bence ,yer yatagi yapin odada yatsin,
Bende ikuz hamilelik gecirdim,son 2 ay esimi pandemi kaynakli goremedim bile ,erken dogum yaptim 35 haftalik dogdular vs ,

Merhaba hanımlar...
Öncelikle gerçekten merhametli bir eşim var. Kendine ait tabularini bile sırf ben yorulmayayim diye yıkmış birisi. Oldukça da yardımcı bir eş. Yani genel olarak rahatına düşkünlük durumu yok. Genellestirmeden, olay özelinde yorum yapmanız/öneride bulunmaniz için diyorum bunu.

36 haftalık ikizlere gebeyim. Artık karnımın şişliği, ara ara gidip gelen sancılar beni mahvediyor. Belimin ağrısından sağımdan soluma donemiyorum. Artık en ufak şeyi yapmak bile benim için gerçekten çok güç.

Eşimle de mesele yatak!
Ben ağırlaşmadan önce de hatta hamile değilken bile oturma odasında yatmaya bayılan, bu sebeple hadi yatağa gel diye neredeyse her gece uyarmam gereken adam gitti, yerine, ya senle artık sığmıyorum yatağa sağıma soluma dönmek imkansız bir hal aldı, sen yokken yuvarlana ede bir şekilde yatıyorum, oturma odasında uyusan, dememe rağmen uyku vakti gelmeden yatağa gelen bir adam geldi yerine.

190 boyunda 100 kilo adam. Uyurken elinin ayağinin yeri belli değil. Sığmıyorum yatağa, donemiyorum diyorum ya, şu saatte kafayı yiycem, çıldırcam. Gitmiyor ya. Gitmiyor. Akıl veriyor hala. Dönmek istediğinde uyandır diyor. Ya hu ben bile uyanmadan yuvarlanarak diğer yanıma dönmek istiyorum senle niye ugrasayim gece gece. Bak buralar hep senin diyor ama kocaman sonuçta uyurken sabit duramaz ki.

Başka yerde yatabilsem ben gideceğim. Yer yatagi yaptım şimdi kendime ama yok karnım belim rahat etmiyor. Koltukta da yatamadım :KK43:

Bana gün boyu iş yaptırmayan, yorma kendini diyen her ise kendi kosan adama gece ne oluyor ya :KK43: onun da beli ağrıyor ama işten gelip oturma odasında uzanabiliyor. Devam et işte kalkma yat orada. Offffff offfff şimdi başına gidip bas bas bagirasim var.

Eğer bebekler doğunca giderse oturma odasında yatmaya, canına okuycam onun!!

Bı otele mi gitsem kalsam. Çıldırcam ya. Sinirimden agliycam artık. Zaten uyuyabilmek yeteri kadar zor 😭 derdimi daha nasıl anlatayim ya.
Bunu okuyunca 28.haftamda eşimin uykusunda karnima vurması geldi.Zaten siz gibi dönemio,yatar şekilde nefes alip veremiodum.(ikizlerime hamileydim)Adamin vurmasiyla uyandim bir sey hissettim inanir misinizz karnımda incecik yirtiklar oluştu 😲Sonra onlar genisledi ve öyle de kaldi.Ben eşimle uyumak istiodum yalniz uyumak dogrulmak zor geliodu.Ama dediginiz gibi artık esinizin baska yerde yatma zamani gelmiş.Allah korusun eli kolu carpar falan

X