Bu adamın niyeti hiç de iyi değilmiş

Arkadaşlar ben bunu ibretlik olsun diye yazıyorum.
Ben 3 buçuk hafta önce biriyle tanıştım. Bu şahıs çevremden birisi yani benim maddi durumunu da ne meslek yaptığımı da evlenip ayrıldığımı ve çocuğumun olduğunu da biliyor. Yeni tanıştığım insanlara genelde bazı şeyleri bahsetmem ama bu beni araştırmış, sonradan öğrendim. Bir komşum bana bir face grup daveti gönderdi ve bu şahıs da bu grubun kurucusu. Eğlenceler partiler vs düzenliyor ama ben aslen şu şu mesleği yapıyorum dedi oysa ki çalışmıyormuş o meslekte artık . Görürdüm kendisini fakat hiç konuşmuşluğumuz yoktu. Bana ilk etapta çok olgun biri gibi gelmişti bu ama yaşının benden bir hayli fazla olmasından kaynaklanıyor. İlk haftamız harikaydı öyle değişik yerlere giderdik değişik kafelere restoranlara ve sohbetimiz harikaydı. 2. Hafta bazı tuhaflıklar gördüm onda. Kolunda boyunca dövme vardı ve kocaman yara izleri ve bunları kapatmak için yaptırmış bunu meğersem. Başladı maddi sorunlardan bahsetmeye. Ve sürekli yani beni boğacak derecesinde cinsellikten bahsetmeye hatta buluşmalarımızı hep arabada kuytu köşelerde ayarlamaya çalışıyordu. Bir defa böyle denk geldi, bir daha da buluşmadım. Ben bundan çok sıkılıyorum seni daha iyi tanımak için beraber sohbet etmek için görüşüyorum, böyle şeyler istemiyorum ben dedim. Yine maddi yönden şikayetleri tekrarlıyordu, yok kiraya şu kadar gitti, bana bir şey kalmadı, benzin bile alamıyorum arabaya yok işte parti düzenleyince bir şu şu kadar masraf ediyor haftaya olan eğlencede de şu kadar masraf ve yol parası olacak işte şöyle böyle. Ben sadece dinledim ve evet geçim zor bu devirde maalesef hep borç vs dedim. Ve bu şeylerden sonra aniden değişti bana karşı. Pek arayıp sormamaya başladı. Günde 1 defa yazmaya, sonra benim yazdıklarımı cevapsız bırakmaya başladı.

Canli videolar bolca yapar ve bir gün videosunun birine arkadaşım denk gelmiş beraber izledik, bir bayan ona ilişki durumu işe alakalı bir şey soruyor. O da ilişki durumumu başka bayanlar beni rahatsız etmesin diye öyle yaptım, yoksa benim ilişkim ütü masasıyla dedi. Oysa ki restoranda yanımda değiştirip bak senin için yaptım artık bir ilişkim var hiçbir şey senden önemli değil demişti. Ben tabi bu olaydan sonra ondan buz gibi soğudum. Sana ütü masanla mutluluklar dilerim dedim. Benimle öyle sert ve ses tonu değişik konuştu ki anlatamam yani öyle öfke doluydu ki buz gibi. Belki de içmiştir veya bir şeyin etkisinde bilemiyorum ama nir insanın bu kadar değiştimesi normal değil. O eski sıcakkanlılığı Hoşsohbet hali gitmiş yerine bambaşka biri gelmiş. Hem suçlu hem güçlü. Ve her yerden bloke ettim.

İşinde gücünde bir bayansanız özellikle bu tip ayak takımlarına dikkat edin. Bu şahıs tabi son model araba sürdüğümden tutun, müstakil bir evde yalnız yaşadığımı bile biliyordu çünkü kendi gibi serserilerle iletişim halindeydi. Ve şunu da unutmamak lazım, kadınına değer veren, seven bir erkek onu saklı gizli değil gururla yanında taşımak ister ve teline bile dokunmaya kıyamaz. Böyle tiplerden uzak durmak lazım. Tecrübe işte erken anladım ama yalnızlıktan dolayı duygusal boşluğa düşüp hata yapmamalı insan
Buraya bu konuyu açtığınız için teşekkür ederim. Okuya okuya tecrübe oluyor bunlar. Siz kanmamışsınız ne güzel ancak ne yazık ki kesin birini düşürecek ağına.

3 haftada herhangi bir insanla ilişkiye başlarsanız başınıza bu tarz şeylerin gelmesi olağan. 36 yaşında kocaman kadınsınız, önce insanları tanımanız gerektiğini bilmelisiniz.
3hafta çokta kısa değil yahu hem herhangi bir insan da değilmiş ortak tanıdıklar da varmış...10 sene sonunda tanıyamamışım diyebiliyoruz bazı insanları... burda adam kendini zeki sanıyormuş,kadını kandırır parasını yerim demiş ama kadın akıllı çıkmış

3hafta çokta kısa değil yahu hem herhangi bir insan da değilmiş ortak tanıdıklar da varmış...10 sene sonunda tanıyamamışım diyebiliyoruz bazı insanları... burda adam kendini zeki sanıyormuş,kadını kandırır parasını yerim demiş ama kadın akıllı çıkmış
3 hafta kısa değilden sonrasının bir önemi kalmadı 😂

3 hafta kısa değilden sonrasının bir önemi kalmadı 😂
Ortak tanıdık denilen kişi de bir komşu ki onun o adamla tanışıklığı da sosyal medyada bir grup ortamına dayanıyor sadece.
Partiler veriyorum param kalmıyor diye yakınması ayrı komik ya. 😂 Biri bana dese kahkaha atarım herhalde. Verme parti sende yani bit kadar aklın da mı yok. Ne saçma kandırmaya çalışmış ya. Dolandırıcının zekasızı da böyle galiba.

Ortak tanıdık denilen kişi de bir komşu ki onun o adamla tanışıklığı da sosyal medyada bir grup ortamına dayanıyor sadece.
Partiler veriyorum param kalmıyor diye yakınması ayrı komik ya. 😂 Biri bana dese kahkaha atarım herhalde. Verme parti sende yani bit kadar aklın da mı yok. Ne saçma kandırmaya çalışmış ya. Dolandırıcının zekasızı da böyle galiba.
3 haftalığına da olsa buna düşen kadın var ama yine de 😂

Hala kabullenemiyorsunuz, hayır benden hoşlanmıştı başta falan diyorsunuz ama alakası yok. Adam para yedirecek kadın peşinde sadece. Sizden hiçbir dönemde hoşlanmadı. İyi ki ağına düşmemişsiniz. Geçmiş olsun.
Ya eli yüzü az düzgün bir kadından herkes hoşlanır tabi, konu sahibine özel bir durum yok.

Ya eli yüzü az düzgün bir kadından herkes hoşlanır tabi, konu sahibine özel bir durum yok.
Adam dolandırıcı belli ki. Müge Anlı'ya çok kadın çıkıyor böyle para kaptırdım bana aşık olduğunu söyledi diye. Yani bir dolandırıcının dolandiracagi kadından hoşlanması durumu bana garip geldi. İnanılasi bir şey değil benim için. Ama doğrudur belki de. Hoşlanır ama yine de dolandırmaya çalışır yapamazsa terkeder.

Adam dolandırıcı belli ki. Müge Anlı'ya çok kadın çıkıyor böyle para kaptırdım bana aşık olduğunu söyledi diye. Yani bir dolandırıcının dolandiracagi kadından hoşlanması durumu bana garip geldi. İnanılasi bir şey değil benim için. Ama doğrudur belki de. Hoşlanır ama yine de dolandırmaya çalışır yapamazsa terkeder.
Hani bazı adamlar için diyoruz ya, sevse kuzu olur. Böyle para canlı, menfaat odaklı, para için cinayet bile işleyecek kimsenin gerçekten seveceğine inanmıyorum. Olsa olsa beğenmiştir, cinsel çekim hissetmiştir o kadar.

Bu dolandırıcılar nasıl kandırır hayret ediyoruz ama büyük ihtimalle sevgi açlığından yakalıyorlar. Ülkede sevgi kıtlığı var. Çocukken çoğu insanı ailesi sevmiyor. Gençken arkadaşları, sevgilisi. Psikolojik olarak çok kötü durumda ve sevgiye aç binlerce insan. Bu tür adamlarında büyük ihtimal ağzı iyi laf yapıyor. Çok güzel seviyor numarası yapıyor. Kadınlarda bnun karşılığı malı mülkü adamlara seriyor.

İbretlik sonuç: çocuklarımızı çok sevelim :) böyle ite kopuğa yem olmasınlar.

Bu dolandırıcılar nasıl kandırır hayret ediyoruz ama büyük ihtimalle sevgi açlığından yakalıyorlar. Ülkede sevgi kıtlığı var. Çocukken çoğu insanı ailesi sevmiyor. Gençken arkadaşları, sevgilisi. Psikolojik olarak çok kötü durumda ve sevgiye aç binlerce insan. Bu tür adamlarında büyük ihtimal ağzı iyi laf yapıyor. Çok güzel seviyor numarası yapıyor. Kadınlarda bnun karşılığı malı mülkü adamlara seriyor.

İbretlik sonuç: çocuklarımızı çok sevelim :) böyle ite kopuğa yem olmasınlar.
Kesinlikle katılıyorum. Bir anda göklere çıkarıyorlar kadınları büyük ihtimalle. Daha önce sevilmemis ve böyle bir erkekle karşılaşmamış kadınlarımız da aşk buymuş demek diye düşünüyor ve kanıyor.

keşke lafi sokup oyle gideydiniz . parami koklatmayinca ortadan kayboldun deseydiniz , hatta instagramda hikayayi sadece ona acik birakip kadın parası yemeye calisan bir sırtlanlara bay bay yazsaydınız 😂

Kesinlikle katılıyorum. Bir anda göklere çıkarıyorlar kadınları büyük ihtimalle. Daha önce sevilmemis ve böyle bir erkekle karşılaşmamış kadınlarımız da aşk buymuş demek diye düşünüyor ve kanıyor.
Kadınlar sever çiçek böceği, aşk sözcüklerini, aşşırı ilgi zehirlenmesi geçirmeyi. Sanarlar ki hep aynı kalacak.

keşke lafi sokup oyle gideydiniz . parami koklatmayinca ortadan kayboldun deseydiniz , hatta instagramda hikayayi sadece ona acik birakip kadın parası yemeye calisan bir sırtlanlara bay bay yazsaydınız 😂
Şey geldi aklıma: canlı yayın falan yapıp sorulan sorulara cevap veriyormuş ya, başka bir kadın biriyle tanıştım başta iyiydi sonra param kalmıyor diye diye benden para sızdırmaya çalıştı yapamayınca terketti, bu erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz diye sorsa ve de bu yayın aracılığıyla kadınları da bu tür erkeklere karşı uyaralım dese ne hoş olurdu. 😀

Kadınlar sever çiçek böceği, aşk sözcüklerini, aşşırı ilgi zehirlenmesi geçirmeyi. Sanarlar ki hep aynı kalacak.
Her iki cinste de yaşanıyor ki bu durum. Erkekler de fazlasıyla dolandiriliyor böyle. Önceleri yaşlı başlı amcalardı sadece, bu genç kadın bana neden baksın diye düşünmezlerdi ama artık genç erkekler de dolandiriliyor böyle, evlilik vaadiyle. Gülüyorum ama üzücü yani.

Sizi gönülden kutluyorum. Karşısındakinin niyetini bir türlü anlayamayan ve kendini kullandırtan o kadar çok insan var ki... Bir yandan da Allah yardım etmiş size. Hayatınızda mutluluklar diliyorum

bu doğru değil. Hoşlandı başta hatta bir tanıdıktan biliyorum ona söylemiş bunu Beni ilk gördüğünde dikkatini çekmişsim ve sonradan araştırmaya başlamış ben alımlı ve eli yüzü düzgün bir bayanım
Sorun sende değil ki zaten sen elbet hoşlanılacak kadınsındır da adamda kalp yok 🤷‍♀️

X