Bu akıntı ve ağrı hamilelik belirtisi mi ???

Ayy insallah herkez hamile kalır beni yalniz bırakmayın. Bu surec beraber gecirelim. Sonra cinsiyet tahmini yapalim insallaj ama bana sanki hepimis oglu olacakmış gibi geliyo 💙💙💙💙💖💗
Ya cok tatlisnizzz 🥹🥹🥹 bende eger gebeligim olursa oğlum olacakmis gibi hissediyorum cok hevesle bekliyorum kasıklarımda hep bi hafif sızı sanci var ama regl sancısı gibi degil farkli bi sancı daha sızı şeklinde, karin alt bolgemde gaz sıkışması gibi

Ya cok tatlisnizzz 🥹🥹🥹 bende eger gebeligim olursa oğlum olacakmis gibi hissediyorum cok hevesle bekliyorum kasıklarımda hep bi hafif sızı sanci var ama regl sancısı gibi degil farkli bi sancı daha sızı şeklinde, karin alt bolgemde gaz sıkışması gibi
Kan verin kanda cikar .insallah kanda adet gecikmesi beklemiyorlar. Kabda hemen cikiyo yarin kan ver .ya merak ettim şimdi .bende 🤗😍

Benim bildigim kandaa 5 gunde olsa cikiyo yanlis bilmiyosam. Sende benim gibi cok takiyosun belli.ins vardir

Testi yaptım negatif😔 buradan döner mi bilmem çok emindim bu ay ama sanıyorum ki bebişim olmamış 😓 gece rüyamda bile gördüm bu testi yaptığımı sonuç pozitifti ama gerçek olmadi...

Eklentiler

• IMG_20240321_060954.jpg
    IMG_20240321_060954.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 121
Kizlar bir güncelleme daha...
Benim bat tarihim 25 mart normalde bu sabah tek çizgi görünce acaba erken mi davrandim diye de düşündüm ama azonce akıntım geldi açık pembe sanırım adet oluyorum☹️☹️☹️

Kizlar bir güncelleme daha...
Benim bat tarihim 25 mart normalde bu sabah tek çizgi görünce acaba erken mi davrandim diye de düşündüm ama azonce akıntım geldi açık pembe sanırım adet oluyorum☹️☹️☹️
Canım bekle kırmızıya dönmezse yerleşme olabilir benim kızımda öle olmuştu moralini bozma 5gün varken erken gelmesi yerleşme olablr

Canım bekle kırmızıya dönmezse yerleşme olabilir benim kızımda öle olmuştu moralini bozma 5gün varken erken gelmesi yerleşme olablr
Ya cok teşekkür ederim umut oldunuz bana 🥹 inşallah dediğiniz gibi benimde öyledir kendimi uzmemeye çalışıyorum 🙏🏻 bende şaşırdım aslında hic gününden önce olmam 4-5 gun önce gelmesine şaşırdım

X