Bu ay çatlatma iğnesi olan var mı?

Merhabaaa kızlar
Ben 18 martta ovitrelle yaptırdım yumurtam 18mmdi. Şuan beklemedeyim, beklenen adet tarihim 5/6 Nisan. Öncesinde femara kullandım bu arada.
Bu ay yaptıran benzer durumda olan varsa burda toplaşalım dedim :) bakalım olacak mı biraz heyecanlıym 🫠
Selamm, 19 mart iğnemi oldu. Öncesinde gonal f kullandım. 1 nisan beta baktıracağım 🥰 ağrı sızı var mı?

Kızlar bende ayın 9unda ovitrelle oldum test yaptım ama şuan çizgi yok yarın 15. Günüm kan vericem onun dışında şuan karnm belim ve bacaklarımda bir agrı var sanki adet olcakmışım gibi reglime de 5 gün var

Yani ben de hem umutluyum hem de ya olmaz yine boşa kendini yükseltme diyorum..
Hah bende aynen öyle. Şimdiye kadar o kadar çok belirti yaşadım ki bir kere Ocak ayında kimyasal gebelik geçirdim o zaman resmen hiçbir belirtim yoktu hamile olduğumu öğrenince şaşırmıştım. Bu ayda henüz bir belirtim yok. İki gündür nadiren beyaz bir akıntı geliyor ama yine de ona yorasim gelmiyor. Regl olunca baya üzülüyorum çünkü

Yani ben de hem umutluyum hem de ya olmaz yine boşa kendini yükseltme diyorum..
Ahahha ben de aynı şekildeyim gerçekten. Olursa çok mutlu olacağım tabii. Ama olmazsa da aşırı üzülmem sanırım. Sadece bu süreç çok sıkıcı. Doktora elli kere git, ilaçları kullan, yan etkileri, bir ton para dök, acı çek, hüsranla sonuçlanınca insanı bir miktar üzüyor😅

Klomenden sonra femara kullananlar genelde olumlu sonuçlanıyor. İnşallah sonuç alırsınız 🙏🏻
Aminnn inşallah canım. Klomenden sonra kist oluştuğu için o ay soğan kürü yapmıştım doktoruma sorarak. O ay kimyasal gecimistim. Şubat'ta da hsg çekildim. İnşallah bu ay yüzümüz güler

Kızlar bende ayın 9unda ovitrelle oldum test yaptım ama şuan çizgi yok yarın 15. Günüm kan vericem onun dışında şuan karnm belim ve bacaklarımda bir agrı var sanki adet olcakmışım gibi reglime de 5 gün var
İğne etkileri ile gebelik belirtileri tamamen aynı. Mutlaka kan verin yarın. İnşallah hayırlısı olur🥰

Hah bende aynen öyle. Şimdiye kadar o kadar çok belirti yaşadım ki bir kere Ocak ayında kimyasal gebelik geçirdim o zaman resmen hiçbir belirtim yoktu hamile olduğumu öğrenince şaşırmıştım. Bu ayda henüz bir belirtim yok. İki gündür nadiren beyaz bir akıntı geliyor ama yine de ona yorasim gelmiyor. Regl olunca baya üzülüyorum çünkü
Beyaz akıntı bende de çok yoğun. Katı gibi hatta. Geçen sefer olmamıştı sanırım. Normaldir inşallah

Aminnn inşallah canım. Klomenden sonra kist oluştuğu için o ay soğan kürü yapmıştım doktoruma sorarak. O ay kimyasal gecimistim. Şubat'ta da hsg çekildim. İnşallah bu ay yüzümüz güler
Ben de 1 martta çektirdim. Hsg den sonra gebelik ihtimali de çok artıyormuş. Kaç yumurtanız vardı sizlerin?

Selamlar. Ben de 21 Martta oldum iğnemi. Öncesinde klomen kullandım. Yumurtam 18 cm iken doktorum bugün ilişkiye girin yarın sabahtan iğneni vurul. Sonra 36 saat sonra ilişkiye girin dedi. Doktorun dediklerini yaptık. Sonrasında ne olur ne olmaz diye sonraki gün de ilişkiye girmek istedim ama eşim çok stres oldu ve ilişkiye giremedik. O yüzden resmen çöktüm. O kadar moralim bozuk ki aldığım hormon ilaçlarına mı yanayım emeklerime mi yanayım bilemedim. Hiç bu kadar yıpranmamıştım sanırım

X