Saç Rengi ve Saç Boyama Bu bakır kahve tonunu nasıl elde edebilirim?

Stanislao

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2022
89
90
22
Beyaz tenli ve çilliyim daha önce kızıl saç kullandım ama çok turuncu olduğu için boya olduğu belli oluyordu. Şimdi böyle bir renk boyamak istiyorum doğal görünmesi için. Boyadığıma değecek kadar turunculuk katsın ama açık kahverengi de barındırsın istiyorum. Bununla ilgili bilgisi olan varsa lütfen yazsın. Şu an saçımda hiç işlem yok 3 yıldır boyamıyorum.

Eklentiler

• add643c06b9fb512b48efe146d3d399c.jpg
    add643c06b9fb512b48efe146d3d399c.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 363
Bu saçta balyaj işlemi de var. Ama genel olarak renk İgora 9-7 ve 7.77'nin karışımı. 1.5 tüp 9.77 ve yarım tüp 7.77. 30 vol. oksidan. Bence bakır saçta en başarılı markadır İgora.
Ben uzun seneler bakır saç kullandım. Açıcı kullanmadan da tutuyordu ama sizin saçınıza açıcı gerekebilir bu kadar açık rengin tutması için.

463E70B4-0F82-4D76-9EA0-9B24108D4245.jpeg

Bakır renkli hallerimi aradım da😂 bu fotoyu buldum. Ben burada 8.77'de karıştırmıştım.

Beyaz tenli ve çilliyim daha önce kızıl saç kullandım ama çok turuncu olduğu için boya olduğu belli oluyordu. Şimdi böyle bir renk boyamak istiyorum doğal görünmesi için. Boyadığıma değecek kadar turunculuk katsın ama açık kahverengi de barındırsın istiyorum. Bununla ilgili bilgisi olan varsa lütfen yazsın. Şu an saçımda hiç işlem yok 3 yıldır boyamıyorum.
Kendi saç renginiz nedir?

Bu saçta balyaj işlemi de var. Ama genel olarak renk İgora 9-7 ve 7.77'nin karışımı. 1.5 tüp 9.77 ve yarım tüp 7.77. 30 vol. oksidan. Bence bakır saçta en başarılı markadır İgora.
Ben uzun seneler bakır saç kullandım. Açıcı kullanmadan da tutuyordu ama sizin saçınıza açıcı gerekebilir bu kadar açık rengin tutması için.

Eki Görüntüle 3074627

Bakır renkli hallerimi aradım da😂 bu fotoyu buldum. Ben burada 8.77'de karıştırmıştım.
çok güzel olmuş teşekkürler. az önce yanlış şekilde yanıt verdim sanırım sitede yeniyim de :)

İçim gidiyor içim. Bayılıyorum bu renge.
Benim kendi rengim küllü sarı. Kuaförüm geri dönemeyiz tekrar diyor. Ten renginizle falan muazzam ya maşallah diyim çok çok beğendim. 😍😍
Çok teşekkür ederim,ben de kahve ve kumral tonları boyuyordum daha önce ama radikal bir kararla kızıla geçtim,zor geldi bakımı tekrar küllü kumral yaptım ama yok ben kumral insanı değilim,bakırla resmen kendimi buldum diyebilirim😃.

Çok teşekkür ederim,ben de kahve ve kumral tonları boyuyordum daha önce ama radikal bir kararla kızıla geçtim,zor geldi bakımı tekrar küllü kumral yaptım ama yok ben kumral insanı değilim,bakırla resmen kendimi buldum diyebilirim😃.

Kesinlikle renge devam, şahane. 💕💕💕

Çok güzel gerçekten ,peki açıkla koyu kumral arası saçtada ilkte bu rengi almazmı ne kadar zaman sonra yapmak gerikir bi daha oturması için rengin.
Ben hiç açıcı kullanmadım,daha önceleri sadece kahve ve kumral tonları boyuyordum.Çok açık değildi saçlarımın rengi.Bu rengi bakır tonlarını üst üste boyayarak elde ettim,bakırda sürekli tazelemeniz gerekiyor zaten aktığı için,yaklaşık bir senedir bakir tonlarını kullanıyorum ama her boyamaya yıpranmaması için %6 lık yani 20 volüm oksidan ilave ediyorum boyaya.

Son düzenleme:
Palette altın pırıltılı toffee - 765

X