Bu birliktelik normal mi?

Her şeyiniz uyumlu olacak diye bir şey yok ve anlıyorum ki yenilik ve farklı bir şeyler istiyor eşiniz.. Beraber orta bir yol bulmalısınız. Pozisyonsa deneyin.. Konuşarak çözebilirsiniz sadece bunu..

Bunları beklemek en doğal hakkınız. Cinsellik, evlilikte sağlam temeller atılmasında büyük rol oynar. Eşinizin doktora görünmesi gerekiyor. Bu şekilde çözülebilir ancak.

Her şeyiniz uyumlu olacak diye bir şey yok ve anlıyorum ki yenilik ve farklı bir şeyler istiyor eşiniz.. Beraber orta bir yol bulmalısınız. Pozisyonsa deneyin.. Konuşarak çözebilirsiniz sadece bunu..
Ne istiyorsa çoğu oluyor aslında İşte utansam azck hemen sinirleniyor

yapmak ısteyıpde hayır dedıgın bırsey varsa kabul et yada heyecan duyacagı bırkac sey yapmayı denedın mı?

Ne istiyor da utanıyorsunuz ki, yatak odasında utanma olmaz, ha dans meselesiyse ben de dans etmem. Zaten ritim duygum yok. İsteyebileceklerini az çok bilirsiniz zaten onları yapabileceğinize ikna edebilirsiniz kendinizi. İstek azlığını da afrodizyak gıdalarla çözmeyi deneyin, ruhu bile duymaz. Bir de yatak odasında değil telefonla oynamak kitap bile okumayın, onların yeri yatak değil.

X