Trend Ayakkabı Modelleri Bu bot hakkında bilgisi olaannn?

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

HcRt_

♥uNutuLmu$muyduM ?
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
653
5
selam kızlar uzun zamandır şu botu arıyorum markası harley davidson ama hiçbir yerde bulamadım:KK43: gören veya modelini bilen yada bu bota sahip olan vrmı? yardımcı olun kzlaarr:KK43:((

bott.jpg

cnm istanbul bakirköydeki 1 kac magazada bulabilirsin bundan ve cesitlerinden
hatta netde de bulabilirsin
bendede siyah ve kahvesi var ama kartalli olanindan

Son düzenleme:
alışveriş merkezlerine bak canım bende almıştım ondan.. ben yeşil kunduradan almıştım canım oraya bakabilirsin hala var mı satıyorlar mı bilmiyorum kolay gelsin...

harleyler internette de vr canım. yeşil kundurada var.izmittesin sanırım outlet center da bulabilirsin rahatlıkla mesela.
yine izmitte serdar ayakkabıda tüysüzlerde falan tahminim vardır bu botlardan.

Marka: Harley Davidson / Model: New Worker olumunekankayizsmile

kizlar cok tesekkur ederim yaa nette buldum istanbuldan gidip bakacagim. sizi seviyorumm

izmitlisin tatlım izmitte yeşil de,tüysüzlerde,özdilekte, biyer daha var ama adını hatırlamıyorum ustalar kunduranın karşısındaki varya fethiye caddesinde
bende siyahı ve kahvesi var bunun herkes çok kaba duruyo diyo ama ben bayılıyorum

ama bu bottan tek şikayetim bilek bağcık kısımlarının merdiven inip çıkarken gıcırdaması yoksa daş gibi:lepi:

izmitlisin tatlım izmitte yeşil de,tüysüzlerde,özdilekte, biyer daha var ama adını hatırlamıyorum ustalar kunduranın karşısındaki varya fethiye caddesinde
bende siyahı ve kahvesi var bunun herkes çok kaba duruyo diyo ama ben bayılıyorum
evet tatlm izmtteyim ama dediğn her yere baktım bej rengi yok :KK43:((
siyah ve kahvesi var o yuzden ıstanbula bakicam:kedi:

kullanıyorum dar paça pantalon altında güzel duruyor..ama çok ağırlar..
kahvesi var bende çokta güzel duruyor diğer renklere göre

hmm arkadaslar bugun bıyere daha sordum kadın ben bejını hiç görmedim dedi.. ama ben bir kızda gördüm dersanede..siz de görmediniz mi ? :KK43:

X