Bu çift çizgi mi ben mi öyle görmek istiyorum

huzursesii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
27
21
25
Adetim 3 gün gecikti yarın da olmazsam 4 gün gecikmiş olucak yardım lütfen

Eklentiler

• IMG-20170307-WA0002.jpeg
    IMG-20170307-WA0002.jpeg
    28,1 KB · Görüntüleme: 361
Can'ım bide bu testten önce test yapmışmıydın yaptıysan o testler nasıl çıkmıştı çok merak ettim benimki iki gün önce böyle çıkmıştı

Eklentiler

• IMG_0899.JPG
    IMG_0899.JPG
    74,7 KB · Görüntüleme: 320
Yaptım ama kimse ti tek bu iki çizgi çıktı anlamadım

Testin üzerinde yazan 5 dk sonrası geçersiz sayılır
İlk anda böyle pembeleşmek olduysa bir hcg baktır ✨
Lakin burada kırmızı çift çizgi çıkıp hcg değerleri hamile olmadığı çıkan bir çok arkadaş tanıdım. Yani teste bakıp umutlanmayın.
Hakkınızda hayırlısı olsun ✨

Testin üzerinde yazan 5 dk sonrası geçersiz sayılır
İlk anda böyle pembeleşmek olduysa bir hcg baktır ✨
Lakin burada kırmızı çift çizgi çıkıp hcg değerleri hamile olmadığı çıkan bir çok arkadaş tanıdım. Yani teste bakıp umutlanmayın.
Hakkınızda hayırlısı olsun ✨
pinkhouselife pinkhouselife sen yaşıyor musun hayırsız ben ilkemmmmm özlendin ♥️

Çift..... Benim ikinci çizgi bundan da daha azdı belli belirsizdş eczaneci çok az da olsa hamilesiniz dedi akşamına kan testi yaptırdım doğru da çıktı :)... Hayırlı olsun

burdan bile göründüğüne göre pozitif.. hayırlı olsunnn sağlıkla gelsin meleğiniz

Kızlar bu ay olmamıştır diye düşünerek çok ağrı kesici falan kullandım.bu testte çizgi varmı yok mu ,

Eklentiler

• IMG_2157.JPG
    IMG_2157.JPG
    44 KB · Görüntüleme: 130
Bende aynı işte. Boşanıyorum biliyorsundur. Çoktandır çekiyordum ama artık iş maksadında Bebek fotoğrafçılığına başladım.
Benim artık birsürü bebeğim oldu ❤️❤️❤️

http://instagram.com/photominiofficial

Bi bak istersen ✨❤️
SEN ciddimisin aşkım ya hakkında hayırlısı olsun sevindim senin adına minik kuzularında çok tatlı Rabbim herşeyin en iyisini nasip etsin ♥️Can'ım arkadaşım

X