bu da benim aşk hikayem ve galiba sona yaklaştım, evliliğim bitiyor:(

Hikaye uyduruk muyduruk, gerçek olan üyelerin mesajları. Eskiden güzel kafalar yaşanıyormuş.
Dayanamadım hepsini okudum, bazı yerlerinde kahkaha attım. Kemiklerin sesinin duyulması, ablayla cinsel muhabbetler 😂😂😂 alttaki üyeler de inanmış ya ne kadar saflarmis. Bir kişi de dememiş salliyorsun diye. Cenabet gitmyeyim diye boşalmayan erkek yapmışlar. İçine içine bosaliyordu zaar. 🤭🤭🤭

Güzel giyinicek süslencek. Çıkıp arkadaşlarına gitcek vs. Çocukları çıkarcak hayat normalmiş gibi devam edicek. Ordan oraya savurmayacak kendini. Sürekli yenilmiycek. Ağlamaktan helak olmayacak. İnsanın önce kendisine saygısı olmalı. Bu kadar kaptırmıycak kendini.

Bir oyunda bile kimse karşısına sürekli yenilen kolay rakip istemez. Adam sıkılmış. Çünkü sürekli kendini ona bırakmış bi kadın var karşısında.

Afedersiniz eş değilde cariye gibi. Yazısı bile o kadar hayranlıkla dolu ki. Eşini ağrı dağına çıkarırsa olmaz. Yanında tutacak ki anlaşsınlar.
Ortada eş falan yok

Ben burda birçok hikaye okudum hepsinde adamlar böyle iyi huylu talşı dilli sadakatli sonra evlenip cıvıtıyorlardı. Senin kocan bambaşkaymış bildiğin masal gibiydi nefessiz okuudm hayatınızı . Kocana aşık olduğun yazdığın her cümleden belli.allah artırsın inşaallah. Kıskançlığın doğurduğu bi kriz olmuş seninki.yazıyı dün okudum ama yazamamıştım. Gece diş ağrısı tuttu uyutmayınca otudum hazır dişim ağrıyorken bide sana üzüldüm. Kız neyap ne et kocanı geri kazan. Peri masalı yarıda kalmamalı. Konuş ağla zırla bayıl intihar ederim diye tehdit mi ediyon artık ne yapıyosan yap adam haklı

X