Bu da benim diyet günlüğüm olsun 😊

Merhaba bende 10 gun oldu diyete baslayali
yarin sabah tartilunca yazarim guncel kiloyu aşırı yavas gidiyor bendede malesef pco ve insülin direnci bas belasi 😒 bende istikrarli olamiyorum pespes3 2 dogum yaptim asiri kilo aldim hep beraber bence ustesinden gelebiliriz

yarin sabah tartilunca yazarim guncel kiloyu aşırı yavas gidiyor bendede malesef pco ve insülin direnci bas belasi 😒 bende istikrarli olamiyorum pespes3 2 dogum yaptim asiri kilo aldim hep beraber bence ustesinden gelebiliriz
Merhaba bende de pcos var insülin direnci de cikmisti daha önce sanırım bende onlardan dolayı çok yavaş kilo veriyorum. 10 günde 1 kilo versem şükrediyorum

Bazı ailevi sıkıntılarımdan dolayı birkaç gündür giremedim. Elimden geldiğinde de ufak kapamalarım olsa da diyetedevam etmeye çalıştım.
Sizler nasılsınız bırakmadınız inşallah...
Siz de hosgeldiniz aramıza.

Diyet yapanlar istikrarlı şekilde her gün menü ve haftalık da kilo paylasimi yapsa daha iyi olmaz mı ne desiniz bayanlar?

Bazı ailevi sıkıntılarımdan dolayı birkaç gündür giremedim. Elimden geldiğinde de ufak kapamalarım olsa da diyetedevam etmeye çalıştım.
Sizler nasılsınız bırakmadınız inşallah...

Siz de hosgeldiniz aramıza.

Diyet yapanlar istikrarlı şekilde her gün menü ve haftalık da kilo paylasimi yapsa daha iyi olmaz mı ne desiniz bayanlar?
Yapalım bence ya haftasonu saldım iyice toparlamam lazım

Biraz aktif olmamız lazım yani günlük yazmamiz gerekir buraya ki bizi mecbur bıraksın. Ben buraya bağlamışsam bırakmam da hep birlikte iyi olur diye düşünüyorm

Bende 3 gundur saldim yarin kabak detoksu ile baslayip kendime motive edicem sonra devam edicem bakalim misafirim gelicek 10 gun sonra start vermeliyim dugun var 🙈

Kabak detoksunu nasıl yapıyorsunuz bende yapmak isterim

X