Zayıflamak İçin İyi Bir Motivasyona mı İhtiyacınız Var, Buyrun...

Ben extra birşey yapmıyorum yememe dikkat ediyorum sadece bu bile bana okadar iyi geliyor ki anlatamam

Bende kahvaltimi yaptım
1dilim ekmek 1dilim peynir 3 zeytin 1 haşlanmış yumurta ile ve doydum senin yazdıklarından sonra psikolojik olarak herhalde doyuyorum
E süpermiş o zaman :KK73:

Peki bol su içiyor musun? Bir de tarifini verdiğim elma çayını şiddetle 1 güncük bile olsa denemeni tavsiye ediyorum, aşırı enerjik ve tok olacaksın. Ayrıca vücuttan ödemi ve yağı süper bir şekilde atıyor, gün be gün eriyorum resmen, göbek yok oluyor az kaldı :KK6:

Ben extra birşey yapmıyorum yememe dikkat ediyorum sadece bu bile bana okadar iyi geliyor ki anlatamam

Peki bol su içiyor musun? Bir de tarifini verdiğim elma çayını şiddetle 1 güncük bile olsa denemeni tavsiye ediyorum, aşırı enerjik ve tok olacaksın. Ayrıca vücuttan ödemi ve yağı süper bir şekilde atıyor, gün be gün eriyorum resmen, göbek yok oluyor az kaldı :KK6:

Günaydın kızlar,

Bende dün akşam aldığım yogurtlu chia parfeyi yedim kahvaltı olarak. En son 18 martta tartılmıştım.
Bugün cesaret edersem tartılacağım.
Bende günlük yoğurt yapıyorum oğlum için arada bende yiyorum.
2010 senesinde 65 kilo iken kalça ölçümü not etmişim 104. Simdi 69 kilo iken kalçam 104. Demekki kiloların çoğu göbekte şuan hamilelikten kalma.
Spor falan yapsam işe yarar ama çok tembelim galiba hiç canım istemiyor. Sizi kutlarım spor da yapabildiğiniz için.

Çok isterdim elmalı çayı denemeyi ama benim elmayla hiç aram yok malesef :KK43:

Çok isterdim elmalı çayı denemeyi ama benim elmayla hiç aram yok malesef :KK43:
Canım elmayı yemiyorsun ki, içinde bi dünya bitki olduğu için de elma tadı asla gelmiyor. Resmen sıcak limonata içiyorsun. Başka bir forumda anlatmıştım, deneyenler bunu içerek hergün 1 kilo kaybettiğini yazıyorlar. Acayip teşekkür alıyorum. Tabi bu benim buluşum değil ama oraya ben yazmıştım, o yüzden. Kısa sürede yağlar gitsin istiyorsan kesinlikle denemelisin hem diyetine takviye olur. Sen bilirsin tabi bizde teklif var ısrar yok :KK66:

Canım elmayı yemiyorsun ki, içinde bi dünya bitki olduğu için de elma tadı asla gelmiyor. Resmen sıcak limonata içiyorsun. Başka bir forumda anlatmıştım, deneyenler bunu içerek hergün 1 kilo kaybettiğini yazıyorlar. Acayip teşekkür alıyorum. Tabi bu benim buluşum değil ama oraya ben yazmıştım, o yüzden. Kısa sürede yağlar gitsin istiyorsan kesinlikle denemelisin hem diyetine takviye olur. Sen bilirsin tabi bizde teklif var ısrar yok :KK66:
Tamam canım elma tadı yoksa bende yaparım

Günaydın kızlar,

Bende dün akşam aldığım yogurtlu chia parfeyi yedim kahvaltı olarak. En son 18 martta tartılmıştım.
Bugün cesaret edersem tartılacağım.
Bende günlük yoğurt yapıyorum oğlum için arada bende yiyorum.
2010 senesinde 65 kilo iken kalça ölçümü not etmişim 104. Simdi 69 kilo iken kalçam 104. Demekki kiloların çoğu göbekte şuan hamilelikten kalma.
Spor falan yapsam işe yarar ama çok tembelim galiba hiç canım istemiyor. Sizi kutlarım spor da yapabildiğiniz için.
Canım hareket cidden zayıflamak için çok önemli. Sadece bazal metabolizmanın yaktığıyla kilo vermek çok zor. Eğer dışarı çıkıp bir 30 dakika yürüyecek zamanın yoksa evde müziği açıp deli deli hareketler yaparak dansedebilirsin mesela :)

Ay 3-4 yıl önce face te bir video dolanıyordu, kadın spor manyağı. Tüm ev işlerini hızlı hızlı bacaklarını büküp dikleşerek yapıyordu. Asla durmuyırdu. Çekmeceleri bu şekilde topluyor, mutfağı böyle, herşeyi ama herşeyi. Minik çocuğu da yanında kıpır kıpır yaramazlık yapıyordu :) Aşırı kıskanmıştım o kadını. Keşke ben de böyle biri olabilsem...

Sadece bi dene. Beğenmezsen bir daha yapma ama 5 dk yı geçirme kaynama süresi olarak, acılaşmasın.
Tamam canım deniycem bide ben bir şey sormak istiyorum buraya hergün ne yedik ne içtik yazsak daha motive olmazmiyiz tabi sende kabul edersen canım

Tamam canım deniycem bide ben bir şey sormak istiyorum buraya hergün ne yedik ne içtik yazsak daha motive olmazmiyiz tabi sende kabul edersen canım
Olur tabi ki harika olur hem de. Ama ben zaten nasıl beslendiğimi yazmıştım yukarıda ya, farklı bişy yemiyorum yani , hep aynı türden. Gene de yazayım bugün yediklerimi;

Kahvaltı= 9.30 -10.30 arası
1 kase yulaflı yoğurt, bol pul biberli (bitiremedim. Bundan sonra 3 yk yoğurt ile yapıcam)
1 haşlanmış yumurta
1 çorba kaşığı lor peyniri
Yarım salatalık
Yarım domates
Bol dereotu
1 kaşık zeytinyağı ve limon gezdirdim üzerlerine.

Öğlen = 15-15:30 arası (dışarıdaydım)
2 dilim ızgara tavuk sarma (üzeri pul biberle kaplanmış)
4 dilim domates
1 ızgara acı biber
1 tam yağlı ayran

Akşam = yok :)
3 yemek kaşığı yoğurda yine 1 çay bardağı dolusu pul biberi döküp yerim. Nolur ne yaptın sen falan demeyin, ben sizlerin nutella yediğiniz gibi kavanozdan kaşık kaşık pul biber yerim. Anacuğum beni öyle alıştırmış. :) Yugoslav göçmeniyiz biz. Sabah kahvaltıda zehir gibi acı ile güne başlarız. Alışkanlık yani, acı olmadan yemekten tat alamam. Metabolizmayı hızlandırdığı doğru ama aşırı da iştah açan bişey. Ben çocuklarıma alıştırmıyorum, mide problemleri yaşayabilirler. Benim midem kuvvetli çok şükür ama herkes aynı şansa sahip olmayabilir.

Sabah kahvaltım hep aynı ama öğlen değişiyor. Dün kendime bol soğanlı ve zeytinyağında kavrulmuş ıspıt (kaldırık) yemeği yapıp 3 kaşık yemiştim. Yanında 1 avuç kadar haşlanmış tavuk göğsü. Bence bu kadar yazmaya gerek yok foto atalım. Nasıl yüklendiğini bilsem atıcam da...

Bende bugün neler yedigimi yazayım
Sabah 10.00
1dilim peynir
1dilim ekmek
4 zeytin
1 haşlanmış yumurta
13.30
1 nescafe 2si birarada
16.00
Haşlanmış tavuk
Bolca salata
Akşamda senin gibi pulbiberli yoğurt yiyecem
Spor 3mil leslie

Kahvaltıdan sonra 17:00 ye kadar bişey yemedim ama 17:00 feci şeyler yedim yasaklılardan :hamarat:
Şimdi yeşil çay içip kendimi affetmeye çalışıyorum. Temizlik yaptım spor niyetine :temizlik:

Bana bildirim gelmedi kızlar, tesadüf gördüm yazdıklarınızı vallahi.

Benim yeme stilim tamamen aynı gidiyor. Bir tek sabahları aç karnına greyfurt suyu ekledim :) Dedim ya ne öğreniyorsam saldırıyorum hemen.

Tüm yiyip içtiklerim tamamen doğal ve sağlıklı şeyler. Enerji patlaması yaşıyorum. Sürekli hareket ediyorum. Ki benim gibi aşırı miskin insan yani! Hala açlık, gurultu, bezginlik tarzı hiç bir durum yok. Aklıma yemeğin y si gelmiyor. Saatlere bakmasam yemeyi unutucam :)

Sevgili mlyt mlyt ve Cobaltblue Cobaltblue , günaydın canlar. Bir koşu yarışında elene elene sadece üçümüz kalmışız gibi hissediyorum :))

Diğer topicler gibi bu topic asla sonuçsuz kalmayacak, bunun sözünü veriyorum. Ama 3 yıl ama 3 ay sonra , ama hangi durumda olduğumu buraya yazacağım. Yan düştüm çamura battım veya hedeflediğim 58 kiloya ulaştım. Neler yaptığımı da aynen yazıcam ki gizli takipçilerimize de ilham olsun..

Şimdi burayı iyi dinleyin;
2 ay önce bu konuyu açtığımda 1 ay uğraşımın boşa gitmesinden dolayı öyle üzülmüştüm ve hırsımı kaybetmiştim ki, bu yaz gideceğim birkaç düğüne 110 kilo olarak gittiğimi hayal ede ede bunalıma girdim :)

Şimdi yeniden toparlandım gün be gün 1er kilo verdiğimi görmek beni çok gururlandırıyor. O düğünlere fıstık gibi gideceğim! Eğer bugün böyle devam etmemiş, inancımı kaybetmiş olsaydım 4 ay sonra "Ben ne yaptım,önümde 4 ayım vardı,keşke yemeye ve oturmaya devam etmeseydim!" diye ağlayacağımdan eminim. Çok aşırı mutsuz olup evden dışarı çıkmak istemeyeceğimden eminim. Koca bir yazım zehir olacaktı yani. Zafer günü geldiğinde, istediğim kıyafetleri giyip salına salına yürüdüğümde ve o düğünlerde giyindiğim abiye kıyafetler içindeyken o herşeyden vaz geçtiğim anları düşünüp "Şuan burada bir fil gibi oturuyor olabilirdim. Böyle birşeyi başardığım için kendimle gurur duyuyorum. Kendimi çok seviyorum ve çok mutluyum" diyeceğim

Siz de kendinize mutlaka hedef belirleyin kızlar. Haydi hep birlikte başarıcaz!!:KK71:

Merhaba kızlar,
güncel kilom 68,3
nisan sonu 66 olmak istiyorum.
Mayıs sonu 63 olmak istiyorum.
Haziran sonu 60 veya 58 olmak istiyorum
Hedeflerimi hep aşağıda tuttum ki kolay ulaşabileyim.
Buraya yazdım ki sizde şahidim olun, yanlış yaparsam utanayım. :olamaz:

Pyrooo, ben de neden daha evvel başlamadım diye üzülüyorum belki şuan çoktan hedefimi görmüş olacaktım.

neyse hava ısınınca ince kıyafetler giymeye başlayınca mutlu olabileceğim ölçüde olmalıyım.:süslü:

Merhaba kızlar,
güncel kilom 68,3
nisan sonu 66 olmak istiyorum.
Mayıs sonu 63 olmak istiyorum.
Haziran sonu 60 veya 58 olmak istiyorum
Hedeflerimi hep aşağıda tuttum ki kolay ulaşabileyim.
Buraya yazdım ki sizde şahidim olun, yanlış yaparsam utanayım. :olamaz:

Pyrooo, ben de neden daha evvel başlamadım diye üzülüyorum belki şuan çoktan hedefimi görmüş olacaktım.

neyse hava ısınınca ince kıyafetler giymeye başlayınca mutlu olabileceğim ölçüde olmalıyım.:süslü:

Senin başarın çok iyi canım, sabır ve azim ile bana ilk yazdığından itibaren 10 kilo verdin ( yanlışsam düzelt lütfen). 68 kilo gayet iyi bir kilo aslında ama boyun kaç ki, hiç söylemedin. Yani ben 68 kilo olsam (ki olduğum oldu) gayet fit görünürüm ve artık kiloluyum demem. Şükür ki 58e bişiyciğin kalmamış. (Ben 50 kilo vermeye çalışırken seninki bana öyle kolay geliyor ki, keşke yerinde olsaydım :KK43: )
Boyun kaç canım, inşallah başarıcaz!

mlyt mlyt sen nerelerdesin canım, bıraktın mı yoksa bayrağı :KK57:

Senin başarın çok iyi canım, sabır ve azim ile bana ilk yazdığından itibaren 10 kilo verdin ( yanlışsam düzelt lütfen). 68 kilo gayet iyi bir kilo aslında ama boyun kaç ki, hiç söylemedin. Yani ben 68 kilo olsam (ki olduğum oldu) gayet fit görünürüm ve artık kiloluyum demem. Şükür ki 58e bişiyciğin kalmamış. (Ben 50 kilo vermeye çalışırken seninki bana öyle kolay geliyor ki, keşke yerinde olsaydım :KK43: )

Yok canım bırakmadım tam gaz devam :KK55:

A boyumu yazmamışmıyım 1,62 selvi boyluyum yani :ıslık:

X