bu da benim hikayem

---zerrin---

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2016
21
5
31
Sabredipsonuna kadar okuyan cevap veren herkese şimdiden tesekkurler...

Uzun zamandır üyeyim.ikinci üyelik aldım içimi size dökmek biraz olsa rahatlamak icin.

24 yaşinda 7,yillik evliyim.
15 yasinda annemi kaybettim
Annemi kaybene kadad babam cok ilgiliydi bana karsi bu arada iki abim var biri askerde digeri evliydi annem vefat edende.babam ve ben tek yaşıyoduk annemden sonra bana cok kötü davranir olmustu tamam esini kaybetmisti ama bende annemi kaybetmistim belki o bu aciya katlanabilirdi ama 15,yasindaki bi kiz cocugu icin cok zor biseydi.

Teyzelerim benim ilgileniyordu.annem öleli henüz 2 ay olmustu ve babam evlenmek istiyodu ben bunlari baskasindan duyuyordum ve karşi çikmiştim babamda beni teyzelerimin doldurdugunu düşünüyordu ve teyzelerimle aralarimda küslük oldu şunu belirteyim babam bi bayanla görüşüyormuş kadinin eşi psikopat manyağin tekiymiş.teyzem babama esniste evlenip evlenmemene biz karişamayiz ama bak senin evinde kiz cocugun var yarin bi gün o kadinin kocasi kizina zarar verir demisti.çünkü adam karisiyla tekrar evlenmek istiyomuş vs.herneyse babamin tepkisi sonucu aralar açildi.

Teyzelerim eskisi kadar bize gelmiyorlar ben onlara gidiyorum.günlerim onlarin yaninda geciyo falan.babam sırf evlenmek icin bana psikolojik.siddet uyguluyor evden yalın ayak 5,sokak ötedeki teyzeme kaçiyorum bazen eve göndermiyor orda kaliyorum bazen geri getiriyolar..günlerim aylarim hep aglamakla geciyo cok zor günlerdi suan aglamaktan yazamiyorum .....
Sonra teyzemin kocası tarafindan çokk utaniyorumm ama tacize ugradim evde yalniz oldugum bir gün bahneyle geldi eve girdi eve almamak gibi durumuk yoktu çünkü sahipsizdim yalnizdim basim her sıkiştiginda onlarin evindeydim başka gidecek yerim yoktu(bu arada evli abimde annem.öldukten sonra bana sürekli sana koca yok babama sen bakacaksin diyip duruyordu aramizda tartisma oldu beni öldüresiye dövdü teyzemin kapisina birakip gitti.onunlada görüsmuyorum)

Kisacası cok aci cektim.taciz olayi şöyle oldu zorla dudaklarima yapisti öpmeye calisti hemde koltuga cekerek.size şunu söyliyim.keske o an Allah canimi alsaydida onu yasamasaydim.cok kotu bisey insanin gururunu onuru haysiyetinin bittigini hissetigi an..

O kadar çaresizdimki kime deseydim bunu kime anlatsam inanmaz disardan herkezin parmakla gösterdigi bir insan.karısi (teyzem) bile inanmazdi bana.Allahim ne cok sey yasadim ben isyan etmiyorum ama o yaşda hepside cok ağir şeylerdi.Anasinin kaderi kizina ceyiz olurmuş derler diyorum Rabbim kizlarima benim yasadiklarimi yasatma nolur....

Annem öleli 1 yil olmustu bu sure icerisinde bi akraba vesilesiyle nisanlandim.çünku benim kurtulusum evlilikti.nisanlandim abjm askerden geldi tabi babamin psikolojik siddeti abimede bana da yeterdi abjm sonucta erkek sabah cikip aksam geliyo ben 24,saat cekiyodum.babamin sabri kalmamisti ben kaçio gideyim diye elinden geleni yapti zaten kac kez de yüzüme söyledi kac git defol bu evden.amaci beni yildirip ayak bagi olmadan evlenmek zaten görüstügü kadin bizi istemiyormus cocuklarin olmasa bugun gelirim demiş üstelik kendininde 2 cocugu var kadinin ve yaninda getirecek düsünebiliyormusunuz..

5 ay nisanli kaldim Allahtan esim iyi cikti biraz olsun yuzum.güldü.bu arada ceyizimi herseyimi teyzelerim yapti dugunum falan güzel oldu hersey dört dörtlük..su an iki kzim.var esimlede aşk sarhosu degiliz hatta cogu zaman her kari koca gibi kavgada ederiz ama seviyor beni biliyorum.bende onu seviyorum..

Kucuk kizim.1 bucuk yasinda ona hamileyken memlekete gittim (bu arada babam vefat etti baba evjnde bekar abim kaliyo)büyük abimle bariştik falan.kucuk abim surekli ama surekli yari ciddi yarı şaka "bu ev benim,sakın hak mak istemek yok" diyodu bizde guluyoduk taaki olay zorbaliga girdi bi gün 3 kards oturyoz yine ayni muhabbet abimle biz tepki verdik kimsenin sana bu evden cik dedigi yok kimsenin aklinda böyle bise yok Allaha şükür ikimizinde evi var sende ölene kadar dur burda dedik tabi bu kabul etmiyo gözünüzü keseceksiniz bu evden hak hukuk yok dedi ufak bi tartisma oldu.bi kaç gün sonra da anneannemizden bize kalan mirasimizdan paralar aldik eşit şekilde benim parami teyzem aldi altin yapti olacaklari biliyordu çünkü .kucuk abim bu sefer şakayla karisik bende 5,bin lira istemeye basladı araba alacakmis onun parasida teyzemde altin olarak.bende gülerek olsun dedim kirmamak icin cünkü beni deniyo sandim bu sefer is ciddiye bindi ciddi ciddi istiyo tamamda kardesim ayni parayi sende aldin cok merakliysan git kendi paranla al dedim sonunda.
Bu parayi teyzemden de cekinir isteyemiyor bana psikolojik baski en sonunda papaz olduk 7 aylik hamileyim beni tekme tokat dövdü valizimi topladim esimin ailesinin yanina gidecektim teyzemler geldi izin vermedi gitmeme cünkü yüzümde olmasada kafamda ciddi şişlikler vardı o halde beni birakmadilar.ve cok acidir ki beni taciz eden enistemin evinde caresizce 1 hafta kaldim.kizlar kizmayim.kınayin.gitmek istemezdim ama o teyzem beni bir tek doğurmadı yok olmaz dediysemde teyzem yapısmısti bi kere.çarrsizce orda kaldim...

1 hafta sonra abim (beni döven)peşime geldi zorla benle barısti iki gün daha kalip kendi evime döndüm.

Esimin ve evimim koymetini daha iyi anlamistim artik..

Dogum yaptim bebegim iki bucuk aylikken beni para icin döven abim bana tatile geldi 33 gün kaldı ömrümden ömür gitti 33 günde 10 yaş yaşlandim yemin ederim .ne mi yapti

-zaten dogustan cigerlerinden problemi olan bebeğimin yaninda.her yerde evin her köşesinde defalarca uyarmama rağmen sigara içti
-3bucuk yasindaki kizimla hergün ama hergün ya tv için yada tablet için kavga etti
-kizimi kardeşine karşi kışkırttı.seni sevmiyorum kardeşin daha güzel onu seviyorum gibi sözlerle
-artik esimi takmaz oldu sanki o ev sahibi biz misafir.esim isten geliyi o koktukta uzanmıs tv izliyo dış kapidan ha bi köpek girmiş ha da bi insan
-büyük kizimi seviyorum bahnesiyle canina yakiyodu.saysam dahada bitmez.

Kizimi dövüyodu biliyordum kac kez ikaz ettim anlamadi bi gün dedim ki bak benim yanimda yapiyon neyse ama sakin babasinin yaninda sesini bile yükseltme babası buna dayanamz senin kalbini kirar..vaaayyyyy efendiim ben ne utanmaz bi insanmisim abime karşı çocugumu savunuyormusum kizlar sorun da ne söyliyim kizim tek cocuk kardesi zaten kucuk eline ayagina dolanmiyo tv onun tablet onun oyuncaklar onun evde sürekli rahat bi çocuk abim gelince cocuk tvsiz kaldi çizgifilm diye agliyodu tableti veriyodum cocuk tvyi unutuyodu bu sefer cocugun elinden tableti aliyodu ver ben oyniyim sen tv izle.cocuk itiraz ediyodu.abimde bu ne bicim cocuk şımarık bunu 1 hafta bana ver ben adam ederim.evlat olsa sevilmez diyip çocugumun psikolojisini bozdu.

Bi gün esim kzimi parka götürdü.aksam yatiyoruz esim bana dedi sana birsey soracagim ama dogru söyle abin kizi dövüyomu tabiki hayir o nerden cikti dedim
Bırak yalan söyleme kizim parka girince koşarak oynamaya giderdi bu sefer babacim gel otur birsey konusalim demiş banka oturtmuslar " baba dayim beni cok dövüyo babana söylersen gebertirim diyo",demiş
Bende dedjm haa evet bi kez poposuna vurdu küfür etti diye ( yalan söylüyorum ne yapayim bi yanim deniz.bi yanim domuz)

Benim cocuguma terbiye vermek ona kalmamiş.rahatsiz oluyorsa defolup gitsin dedi.sanki içime bıcak sapladi.
Tabi esime olan saygisiligi esimi rahatsiz ediyodu günde en az 5,kez istemiyorum gitsin diyodu.bende bi gün teyzeme tlfonda dedim teyze böyle böyle valla çağırın gelsim bende cok zor durumda kaliyorum dedim.teyem bana cook bozuldu tamam dedi ama abime gel falan demediler zatem onu buraya bilerek göndermisler biz teyzesiyiz hep biz ilgilenip bakiyoz kolaysa birazda bacısı baksın demisler teyzemin biri demis bak göndermeyim bunu oraya zaten burdan kizi dövüp gönderdi araları gergin ama onu dinleyen olmamis tabiki..

En son ki mukaitini anlatiyorum esim gececiydi ise gitti bende abime cay koydum iciyo karsisinda oturuyorum kizimda onun yaninda dikiliyo garibim o kadar masum ki dayı dayı hala konusuyo onla.abim fincanin icindeki cay kaşigini cikarip kizin eline basti ben şookkkkk.sadece dedigim abi oldumu yaptigin simdi.gülüyo salak salak iyce sinirlendim ses tonumu yukselterek tekrar sordum yaptigin oldumu normalmi napiyon sen iki güldü tabi cocuk o sokla ve aciyla 1 saat agladi bu basladi benden cok bagirmaya sen utansan abine karsi cocugunu savunmazsin bilmem be cahil cahil konustu en sonuda bni tekme tokat dövdü evi dağitti ve valezini alip defolup gitti o satte memlekete araba yok samsuna gitmis ordan memlekete tabi yoldayken teyzelerimi arayip zerrin beni dışarı atti demiş.tam 1 yildir teyzelerim benimle konusmuyo 1 yildir agliyorum cok yanlizim ne yapacagimi bilmiyorum.aslinda daha da yazacaktim ama gözyaslarimdan yazamiyorum.okuyan herlesten Allah razi olsun

Siz ne kadar ezik bir insansınız ya
ne kadar basiretsiz ben cocugumu dövdürür müyüm ya ? siz nasıl bu kadar sessiz sedasız olayları izleyebilirsiniz?Annen ölmüş ALLAH rahmet eylesin bitti o kadar bu hayata dişinizle tırnagınızla buradayım dıyeceksınız ya
Gercekten bıde marıfet gıbı anlatmıssınız arkadas
sız basınıza ne gelırse gelsın dogurdugunuz cocugun haklarını korumak zorundasınız

hata sizde ki ,çocuklarınızı o psikopat manyak abinizden koruyamamışsınız.evet büyük acılar yaşamış olabirlisiniz ama eşiniz sormuş ailesini korumak istemiş neden abinizi korudunuz?
anne olarak göreviniz çocuklarınızı her tür tehlikeden korumak??
ne demek dayaka yemek yahu? sizi döven adamı nasıl evinize sokarsınız siz? eşiniz size kolkanat germiş ,siz hala abim abim diyorsunuz...

Evet şuan son paragraf geri vites atmama sebep oldu!
Şimdi benim abim yanımda çocuğuma bağıracak onu saniye tutmam def ederim
Ayrıca o kim ki bana el kaldıracak dövecek hele ki canımdan parçama
Allah yukarda onada büyük varmasın yavruma kalkan elleri kırarım bu net !!!!
Abin adam olsa birkere annesinden hatıra kalan kardeşine bu zulmü zaten yapmaz !!

Babanız vefat etmiş allah rahmet eylesin bunun yanıda da ıslah etsin...
Teyzede kalma eniştenin meydanı boş bulup taciz etmesi hesabı büyük !!!!

O kadar kızdım ki sana
Nasıl bir kadınsın sen ya ?
Görüşme kes ilişkini mecbur musun kardeşim ?
Çocugumu kardeşim dövecek ha ! varya onun elini alırım munasip bir yerine monte ederim !
Seni de dövüyor üstelik ve hala saçma saçma davranışlar sergileyip yine saçma sapan cefakar kadın modelini benimsiyorsun
Yuh sana be !

Sen cocugunun dayak yemesine nasil razi olursun ya?
Senin basinda kocan yok mu ne diye daha abin olcak adami koruyosun, adama yalan soyluyosun?
Dogruyu soylesene kocana sonra ne olacaksa olsun.
Cocugunun dayak yemesine goz yummussun bu ne ya.

koy kapının önüne eşşek kadar herif illa birinin mi bakması gerekiyor.. görüşme etme.. benim çocuğuma biri onu yapacak yaka paça atardım dışarı nasıl öyle sakin sakin sorabilyorsunuz hayret..

Evet şuan son paragraf geri vites atmama sebep oldu!
Şimdi benim abim yanımda çocuğuma bağıracak onu saniye tutmam def ederim
Ayrıca o kim ki bana el kaldıracak dövecek hele ki canımdan parçama
Allah yukarda onada büyük varmasın yavruma kalkan elleri kırarım bu net !!!!
Abin adam olsa birkere annesinden hatıra kalan kardeşine bu zulmü zaten yapmaz !!

Babanız vefat etmiş allah rahmet eylesin bunun yanıda da ıslah etsin...
Teyzede kalma eniştenin meydanı boş bulup taciz etmesi hesabı büyük !!!!

Valla kocanda ayrıca bu piskopata iyi sabretmiş
One öyle külhambey tavırlar
Dingonun ahırı sandı heralde
Nekadar yüz vermişsiniz öyle
DEFOL GİT demek bu kadar mı zordu !
BANA annemin hatırına sabrettim kardeşimdir demeyin allah aşkına
YAVRUNUZU dövüyor bunun hiçbir gerekçesi OLAMAZ.

Çocuğun dayak yiyor,
Eline sıcak demir basılıyor.
Sen sessiz kaldığın yetmezmiş gibi birde teyzeler senle konuşmuyor diye 1 yıldır ağlıyorsun.

Yemin ederim okudukça kan beynime sıçradı.
Cidden sen iyi misin?
Ya insanın bunu yapması için ciddi akılla ilgili problemlerinin olması lazım
Konu sahibine öyle kızdım ki
İki tane de benim patlatasım geldi, nasılsa birşey demiyor

Valla kocanda ayrıca bu piskopata iyi sabretmiş
One öyle külhambey tavırlar
Dingonun ahırı sandı heralde
Nekadar yüz vermişsiniz öyle
DEFOL GİT demek bu kadar mı zordu !
BANA annemin hatırına sabrettim kardeşimdir demeyin allah aşkına
YAVRUNUZU dövüyor bunun hiçbir gerekçesi OLAMAZ.

Bunuda geçiyorum konunuz okadar uzun ki yarım yarım yazmak zorunda kalıyorum
Siz hala teyzeniz sizinle 1 yıldır konuşmaması derdine mi düştünüz
Evdeki yavruların piskolojisinin derdine düşseniz bu sizin için daha iyi olur.

Allah o abını eniştenı kahretsın !:KK62:
Benım abım veya akrabam her kım olursa olsun çocuğuma dokunacak o dokundugu elı kırarım !
Sessız kalma !
Neden susuyorsun abıne mecbur değilsin !
Azcık anne ol !
Ahhh çok sinirlendim!!!!!!!!!

Çocuk velayeti kamuya açıktır, sizi tanıyor olsaydım, yavrucağı bu rezil aileden kurtarmak için elimden geleni yapardım. Burada yazılanlar delil olarak kullanılıyor mu emin değilim, çirkinleşmemek için daha fazla yazmayacağım çok sinirlendim zira

Ya insanın bunu yapması için ciddi akılla ilgili problemlerinin olması lazım
Konu sahibine öyle kızdım ki
İki tane de benim patlatasım geldi, nasılsa birşey demiyor

Anlamadım ki,
Abi insan değil zaten bunu görmemek mümkün değil.
Kendi eziyet görüyor, birde çocukları nasip alıyor.
Hala saklama, koruma peşinde.

Sen kimi kimden koruyosun.
Abiyi koruyacagına çocugunu koru

Özellikle çay kaşığı mevzusu tansiyonumu yüksellti.
Alacaksın demliği kaynar suyla birlikte suratına çarpacaksın.

yuh ya yuh. ilk paragraflarda çok üzüldüm durumunuza ama sonlara doğru çok kızdım size.

abiniz silah zoruyla mı kalıyo evinizde? sizi hamileyken dövmüş şimdi de kızınızı dövüyo. siz yaptığın normal mi demekle yetiniyosunuz. kovsanıza evden? kovun!!!

delirdim ya şurda ben okurken.

koskoca adama ne siz ne de teyzeniz bakmak zorunda değilsiniz. vallahi akıl mantık vicdan diliyorum size.

X