Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri *..Bu Da Benim Nişan Elbisem :)

07GK31

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
784
108
Rabbime Çok Şükür İstediğim bi elbiseyi aldım :) Sizlerle paylaşmak istedim :))

Sizce Askı Yaptırayım mı Elbiseye ? Nasıl bi Askı gider ?
$1555557_234800433366666_291270196_n.jpg

Son düzenleme:
rengide modelide çok güzel resimdeki sizseniz üzerinizdede çok güzel durmuş.nişanlınızada sizede mutluluk dilerim.:nazar:

Bence askısız bu şekilde kalsın.. Güzel görünüyor zaten, rahatsız etmiyorsa eğer askısız olarak kullanın derim :KK31:

Bence askısız bu şekilde kalsın.. Güzel görünüyor zaten, rahatsız etmiyorsa eğer askısız olarak kullanın derim :KK31:

Bende öyle istedim ama dekoltem var biraz rahat edemem diye tek askı yaptırıyorum aynı işlemesinden :))

Allah mutlu mesut etsin fiziğiniz çok hoş çok güzel oturmuş elbise üstünüze bence askısız daha iyi. askı yaptırsanız bile çok taşlı tuşlu yaptırmayın derim çünkü karman çorman bi model olur çünkü elbise yeterince hareketli.kolay gelsin :KK31:

Allah mutlu mesut etsin fiziğiniz çok hoş çok güzel oturmuş elbise üstünüze bence askısız daha iyi. askı yaptırsanız bile çok taşlı tuşlu yaptırmayın derim çünkü karman çorman bi model olur çünkü elbise yeterince hareketli.kolay gelsin :KK31:

Amiin Çok Teşekkür Ederim Tek askı Yaptırdım Henüz üzerimde denemedim ama denediğim zamanda atıcam kısmet olursa fotoğrafını :))

hayırlı olsun canım nişanlığını ne kadara aldın acaba?

Teşekkür Ederim Ben Kiraladım nişanlığımı 550 tl ye 10 gün için :) Satın Almak istemedim sonuçta 1 kez giyilecek dolapta duracak diye :))

Teşekkür Ederim Ben Kiraladım nişanlığımı 550 tl ye 10 gün için :) Satın Almak istemedim sonuçta 1 kez giyilecek dolapta duracak diye :))

çok güzelmiş canım bende ufaktan ufaktan bakıyorum ben kına gecesinde de giymeyi düşünüyorum ama çok pahalı ya :KK14:

Son düzenleme:
çok güzelmiş canım bende ufaktan ufaktan bakıyorum ben kına gecesinde de giymeyi düşünüyorum ama çok pahalı ya :KK14:

Çok teşekkür ederim :) Hayırlı olsun bu arada aslında bindallılarda var çok güzel onlarıda düşünebilirsiniz :))

X