Bu da mı değil?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pry13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2021
823
1.062
Selam,
Gerçekten ama gerçekten çok sıkıldım.Her defasında bu deyip elemekten.Artık ciddi manada sorunun kendim olduğunu düşünüyorum.Hatta sevilmeye layık olmadığımi falan.Bosanma sonrası belki yirmi kişiyle görüşmusumdur.Aralarinda gerçekten iyi, bana değer veren, ağzıma bakan kişiler vardı ama ben bir şey hissedemedim.Cok uzun bir süre de plonotiktim zaten birileriyle görüşsem de dikkatimi veremedim.Neyse en sonunda geçmişi tamamen gomup önüme bakmaya karar verdim.Cok düzgün karakterli olduğunu düşündüğüm biriyle basladim ama nasıl mutluyum en sonunda ikisi bir arada oldu dedim hem beni seven hem benim sevdiğim...İlgiler, mesajlar, buluşmalar...Birbirimizsiz duramiyoruz gibi geldi.Ailesinin yanına gitti birkaç günlüğüne.İlgi bir anda kesildi.Ben de takmıyor göründüm.Birkac mesajıma geç cevap atınca mesaj atmayı da kestim hatta...Hiçbir şey yok gibi davrandım ama eski sickligimi da kestim.Bana sınav takviminin açıklandığını ve sınava kasmasi gerektigini söyledi.Seninle eskisi gibi ilgilenmeyebilirim dedi.Tabii dedim ben sana her türlü destek olurum.Beyefendi bugün ailesinin yanından döndü ve beni aradı önce görüntülü konuşmak istedi ben de müsait değilim dedim.Ne halde olduğunu tahmin edebiliyorum merak etme dedi.Ne demek o dedim.İki kilo ruj sürmedim diye mi acmiyorsun dedi.Sen kendini Alen Delon zannediyorsun sanırım dedim.Neyse paylaştığım fotoğrafı sordu bunlar kim diye söyledim aralarinda da bir tek sen makyajlisin dedi.Ben de iki gün aramayip sonra dalga geçmek için mi arıyorsun dedim.İste şununla gorstum ders çalıştım, babamla tartıştım vs dedi.Ne diye dedim.Kendisi boşanıyor babası son kez gitse miydik demiş o da şimdi mi söylüyorsun demiş.Sonrasinda ailelere kızdı zamanında niye bizi döndürmediler.Tamm herkesin çocuğu kıymetli ama evlilik kurumu da önemli dedi.Ben de pişmansan hâlâ donebilirsin söylemen yeterli dedim.Ayrica evliliğini korumak ve kurtarmak babanın görevi değil kendi sorumluluğunu onlara yükleme dedim.Bana yok ben şimdi bunları konuşmasına kızıyorum dedi.Ben de acele etmeyelim o zaman bir şeyler için dedim.Bana sen de emin değilsin yani dedi😲Bu konuşmadan sonra pertim Aklıma gelen başıma geldi.Adamin önünüzdeki ay mahkemesi var.Beni tavlayana kadar ağzımdan girdi burnumdan çıktı boşanma aşamasında olduğunu kanıtlamak için dava dosyalarını attı.Su söylediklerine bakın.Ailesinin yanında ne değişti iki günde.Daha yeni büyük bir doğum günü organizasyonu düşünürken su an bambaşka şeyler düşünüyorum.Magarada büyümedim sınava hazırlanabilir ama bir insanin sevgilisine on saat mesaj atmaması normal mi? Bilemiyorum ne yapmalıyım.Elestirecekseniz de lütfen nazik olun şu an kaldırabilecek durumda değilim.

Eleştirim sadece henüz boşanmamış bir adamla ilişkiye başlamanıza olur. Boşanma davalarının süresini bilmiyorum çok uzun sürenler de varmış sanırım ama dümdüz bir ilişkiden çıkınca bile insanın bir kafa dinlemesi gerekirken henüz ilişkiden çıkmamış, hele de bu ilişki evlilikken çıkamamış biriyle görüşmeniz çok yanlış olmuş. Ne zaman boşandınız bilmiyorum ama siz de biraz kendinizi dinlemeseniz mi?

Eleştirim sadece henüz boşanmamış bir adamla ilişkiye başlamanıza olur. Boşanma davalarının süresini bilmiyorum çok uzun sürenler de varmış sanırım ama dümdüz bir ilişkiden çıkınca bile insanın bir kafa dinlemesi gerekirken henüz ilişkiden çıkmamış, hele de bu ilişki evlilikken çıkamamış biriyle görüşmeniz çok yanlış olmuş. Ne zaman boşandınız bilmiyorum ama siz de biraz kendinizi dinlemeseniz mi?
Ben bosanli yıllar oldu onun da önümüzdeki ay gorukecekmis son dava

Ben bosanli yıllar oldu onun da önümüzdeki ay gorukecekmis son dava
Karşıdaki boşanmadan görüşmeseydiniz keşke. Bile bile lades olmuş ki sizi zaten kendi için bir basamak veya köprü geçici avunma olarak istemesinden korkup hiç görüşmemeniz gerekirdi.
Karşıdaki henüz kendi evliliğindeki sorumluluğu bile alamamış, babasına yüklüyor. Ailesinin hiç suçu yok.

Adamın bunları size yansıtması da kendisinin hala eski eşinde kafasının olduğunu gösteriyor

bosanmanizin uzerinden kaç zaman geçti ki 20 adamla görüştünüz ?
bu kadar ilişki bağımlısı olmak sizce size sağlıklı bir ilişki getirir mi?
Babasına kizdi zamaninda bizi niye döndürmediler diye? Tamam evladin önemli ama evlilik kurumu da önemli dedi. Bu adam muhtemelen baristi karisiyla ya da barisicak. Eger bisey olur son dakka gene ayrilmaya karar verirse gelir geri.

Karşıdaki boşanmadan görüşmeseydiniz keşke. Bile bile lades olmuş ki sizi zaten kendi için bir basamak veya köprü geçici avunma olarak istemesinden korkup hiç görüşmemeniz gerekirdi.
Karşıdaki henüz kendi evliliğindeki sorumluluğu bile alamamış, babasına yüklüyor. Ailesinin hiç suçu yok.

Adamın bunları size yansıtması da kendisinin hala eski eşinde kafasının olduğunu gösteriyor
Ben de öyle düşünmeye başladım🥲

Adam evli, henuz bosanmamis, belki de boşanmayacak. Siz dogru kararlar vermiyorsunuz ki, o görüştüğünüz 20 kisiyi suclayana, neden olmuyor diye hayiflanana kadar bi kendinize baksaniz? Ben nerede yanlis yapıyorum diye? Ne diyeyim Rabbim akil fikir versin.
Amin cümlemize

Babasına kizdi zamaninda bizi niye döndürmediler diye? Tamam evladin önemli ama evlilik kurumu da önemli dedi. Bu adam muhtemelen baristi karisiyla ya da barisicak. Eger bisey olur son dakka gene ayrilmaya karar verirse gelir geri.
ben o kısımları tam anlayamadım da 20 kişiyle görüştüm diyor yani anlam veremedim insan birebir aramaz ise 20 kişi ile nasıl görüşsun bu ne ilişki kurma aşkıdır boyle

Çocuğunuz var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X