Bu doktorlar bizim sürekli kafamızda şüphe oluşturmak zorunda mı :)

Semaeda00

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2023
111
148
26
13+5 de doktora gittim cinsiyet görünmedi kız gibi dedi çıktını var ama bu haftalarda kızda da erkek de oluyor çıkıntı dedi doktorum yurt dışına çıktı 14+5 de ağrılarım oldu devlete gittim cihazım aşırı kötü kızda diyemem erkek de çıkıntı var ama kızda olabilir dedi ama tahminim erkek dedi ama bizim gördüğümüz bacak arası boştu birde siz bakarmınız
Screenshot_20230902_002637_com.android.gallery3d.jpg

Kiz, hayirli olsun.
Ayy inşlh benimde gönlümden kız geçiyor hislerim de kız kendi doktorum yurt dışından geldi özelde cihazı çok iyi yarın gel bakalım dedi sabah 10:15 de gidicem umarım artık net bişey söyler ler bu bide belli çok terbiyesiz her gittiğimizde bacak arasını gösteriyor ama doktorlar emin olamıyor çocuğumun ne suçu var gösteriyor işte hahahah

Ayyy inşlh allahın bildiğini kulundan saklamicam gönlümden kız geçiyor 1 oğlum var ve bu son hamilelik birdaha çocuk yapmicaz o yüzden kız istiyorum kız çocuğuna da özlem duymak istemiyorum :KK43: yarın kendi doktorum çağırdı 15 haftayı doldurmuş olacak bakacak mış cinsiyetine inşlh görür net şekilde

Ayyy inşlh allahın bildiğini kulundan saklamicam gönlümden kız geçiyor 1 oğlum var ve bu son hamilelik birdaha çocuk yapmicaz o yüzden kız istiyorum kız çocuğuna da özlem duymak istemiyorum :KK43: yarın kendi doktorum çağırdı 15 haftayı doldurmuş olacak bakacak mış cinsiyetine inşlh görür net şekilde
İnşallah canım benim herşey gönlünce olsun 🥰

X