Dövme Bu dövmeden sıkılır mıyım?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

Eilen

MM
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2012
149
0
Bu yazıyı aynı yere yaptırmak istiyorum.
Anlamı; Gerçeklik yanlış, rüyalar gerçek.
Sizce ilerki yıllarda sıkılır mıyım bu dövmeden?

Eklentiler

• $64608_10151167252328668_2135334492_n.jpg
    $64608_10151167252328668_2135334492_n.jpg
    13,3 KB · Görüntüleme: 246
çok hoşuna gittiyse geçici dövme yaptır bence,belki ilerde dahda başka şeyler beyenirsin:KK31:

geçiciyi çok yapmacık buluyorum 4 tane kalıcı dövmem var hepsi şekil yazı olsun istedim bu da

İstersen önce geçici yaptır,sonra baktın çok güzel sıkılmıyorsun kalıcı yaptırırsın..

Ben de sıkılırım diye yaptıramıyorum..Hele çok görünen bir yer olursa kesin sıkılırım kendimi biliyorum.. :KK14:

evet bende o yüzden sırtı tercih edicem kasığımdaki dövmeyi her aynaya geçtiğimde gördüğüm için çok sıkıldım doğrusu :26:

evet bende o yüzden sırtı tercih edicem kasığımdaki dövmeyi her aynaya geçtiğimde gördüğüm için çok sıkıldım doğrusu :26:

bence bacağımdakınden nefret ettım
küçük birşey de değil

en büyük pişmanlığım o dövmeyi yaptırmak oldu.

keşke yazı falan yazdırsaydım
o anda aklıma hiç gelmedi..

''azrail'' ama ben şeklinden değil
oradakı dövmeden nefret ettım:KK34:

hafif bir de renk atmıstı yapan kişi.

anladım.. benimde şekil var vicudumda yazı olsun istedim.. hele kasıktaki tribal gibi bişeyden çok soğudum büyükçede nasıl sildircem bilmiyorum :KK43:

yazı dövmeleri bana çok hoş geliyor bende çok istiyorum ama tırsıyorum :KK70: canım acırmı ileride keşme yaptırmasaydım dermiyim anlamlı olurmu vs vs bide dini yönü var tabi herkes farklı bişry söylüyo ha bide sildirmeside çok zahmetli gerçi yaptırırsam sildirmek için çabalamam sanıyorum

1 yıldır dövme yaptırıcam sıkılırım korkusuyla hala yaptırıcam. şimdi bu yazdıklarınızı okuyunca iyice korktum iyimi :KK43:

X