Bu durum normal mi? Tavsiyeye ihtiyacım var..

diosa1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2023
2
0
28
Merhaba herkese yeni üyeyim umarım doğru yerde konu açıyorumdur.. kısaca özetlersem 5 yıldır süren evlilik yolunda bir ilişkim var.. sevgilime başbaşa romantik bir gece hazırladım seksi dantelli bir gecelik,loş ışık,alkol, müzik vs.. dans filan ettik ama hic ereksiyon yaşamadı bu esnada..Bunu sorduğumda ise dans ediyoduk daha ondan dedi :KK43: bu arada gece boyunca olmadi degil sonra opusme vs olunca erekte durumu oldu ama benden etkilenmediğini dusunmeye başladım maalesef bayanlar ve evlenme yolundayız şimdi boyleysek evlenince ne olur fikire ihtiyacım var ben mi abartıyorum acaba

Doymuş olabilir mi diyeceğim de ?
Bilemedim hiç başıma gelmedi, benimkiler genelde iki üçten sonra sıkılıp kaçıyor. İlklerde hep çok istekli gördüm erkekleri

benden etkilenmediğini dusunmeye başladım maalesef bayanlar ve evlenme yolundayız şimdi boyleysek evlenince ne olur fikire ihtiyacım var ben mi abartıyorum acaba
Bacım 5 yıldır birlikte olduğun erkek arkadaşının kişiliğini , karakterini , cinsel isteklerini , senden etkilenip etkilenmediğini anlayamadın mı ?
Hadi 5 gün veya 5 ay desen anlarım da arkadaşlığınızı evresi baya uzun.
bana bu post biraz garip geldi . 🤔

Olay fake degil arkadaslar neden boyle dediniz :KK43: ilk kez yakinlasmadik ancak tam anlamiyla hic birlesme yasamadik.. ben kendimce seksi bir ortam hazirlamisken bu sekilde olmasi beni istemedi mi diye dusundurdu o yuzden baska gozlerden fikir almak istedim

Olay fake degil arkadaslar neden boyle dediniz :KK43: ilk kez yakinlasmadik ancak tam anlamiyla hic birlesme yasamadik.. ben kendimce seksi bir ortam hazirlamisken bu sekilde olmasi beni istemedi mi diye dusundurdu o yuzden baska gozlerden fikir almak istedim
Açıkcası ben evlilikten önce böyle şeylerin yaşanmasını doğru bulmuyorum. Öpüşürsün falan ama gecelik giymek bence fazla gösterip elletmiceksin büyüyü bozuyosunuz erkek ençok ulaşamadığı şeylerin peşinden koşar.
Ereksiyon konusunda her zaman olmayabiliyor. Belki o modu yakalayamamiştır.

Bacım 5 yıldır birlikte olduğun erkek arkadaşının kişiliğini , karakterini , cinsel isteklerini , senden etkilenip etkilenmediğini anlayamadın mı ?
Hadi 5 gün veya 5 ay desen anlarım da arkadaşlığınızı evresi baya uzun.
bana bu post biraz garip geldi . 🤔
4 yıldır birlikteyim 1 şenlik evliyim toplam 5 yıl evlenince farklı oluyor sevgiliyken o aranızda çekim evlilikte çok kalmıyor taniyamiyorsun o benim için deli olan adam şimdi nede olsa evliyim deyip ihmal edilen ben

Nasilsa sonu gelmeyecek diye kendine hakim olmustur.

Elektrik dugmesi degil ki bu kaldır indir kaldır indir. Sonunda sevisme olmayacak diye ereksiyon kontrolu saglamistir. Ben de oyle bir ortamda sonu gelmeyecekse tahrik olmak istemem sahsen.

Sevişip sevişip birleşme yaşamıyorsanız adam da erekte olmak istemez ki. Nasılsa içinde patlayacak. Danstan tahrik olmamış da olabilir

Birleşme olmayacaksa seksi gecelikler neden onu anlayamadım 🤔

Dans ederken ereksiyon olmadı ama öpüşünce oldu diyorsun...Eeee sorun ne?Adam seni görünce hazırola mı geçsin istiyorsun anlamadım ben.

X