Bu durum normal mi yoska eşimde ya da bende mi problem var

Meraklihatunnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2021
1.029
1.019
Ben dün söyle bi şey yaşadım biraz açık olacak ama dus aldim gel beni kremle dedim bi güzel kremledi sonra biraz iş attim dur sigara içelim sonra şey yapalım dedi tamam dedim sonra ictik iceriye gectik film açtı ve izledik... ben bekliyorum acaba bitince mi diye.. ama yok kaldı o konu daha önce de yaşadık bi film benden daha çok nasil dikkat çeker diye kızmıştım. Dun de dedim ki aynı şey tekrarlandi sana yapmadığım muameleyi bana yapıyorsun böyle olunca hevesim kaçıyor sana karşı dedim. Esimde üzüldü tabi. Ya bilmiyorum ben mi abartıyorum esim mi garip sizce. En son da 2 gün önce olmuştu..

Ben dün söyle bi şey yaşadım biraz açık olacak ama dus aldim gel beni kremle dedim bi güzel kremledi sonra biraz iş attim dur sigara içelim sonra şey yapalım dedi tamam dedim sonra ictik iceriye gectik film açtı ve izledik... ben bekliyorum acaba bitince mi diye.. ama yok kaldı o konu daha önce de yaşadık bi film benden daha çok nasil dikkat çeker diye kızmıştım. Dun de dedim ki aynı şey tekrarlandi sana yapmadığım muameleyi bana yapıyorsun böyle olunca hevesim kaçıyor sana karşı dedim. Esimde üzüldü tabi. Ya bilmiyorum ben mi abartıyorum esim mi garip sizce. En son da 2 gün önce olmuştu..
Kafası başka biseyle dolu olabilir.ne kadar süredir evlisiniz? İnsan her zaman hazır olamıyor 😆

Dedigim gibi kafası belki başka biyerdedir.maddi bi problemi işle ilgi bi derdi olabilir. Bidaha aynı sey olursa duzgunce oturup konusun. Bazen erkekler farketmiyo böyle durumlari daha dogrusu bizim kadar takilmiyolar
2. Kez oldu işte.. bilemiyorum ya 😑 hani erkekler 7 24 seks düşünürdü nasıl reddedebilir

İnsan her an istekli olacak diye bir şey yok ki . İnsanlık hali belki o an istemedi. Tabi bunun devamlı sürmesi sorun ama. Birkaç kere siz istemezsiniz birkaç kere o istemez doğru yolu bulursunuz inşallah . Bence abartmayın

X